1dodooo isimli üyenin son içerikleri

1. 1dodooo

3pin 5v Giriş anakartımda yok ne yapmalıyım

Anakartınızda ARGB girişi yok galiba. Bende yaşamıştım aynı sorunu. Yapabileceğiniz tek şey, dönüştürücü/adaptör tarzı bir şey almak. https://www.amazon.com.tr/dp/B08T61YPM9/ref=cm_sw_r_apan_i_RKBNC98VQ9ECX7EW2K89 (Kullanmadım, YouTube da videosu var.)
  2. 1dodooo

13 Yaş Için Kas Geliştirme Programı

Bir sağlıkçı olarak önermem, daha ergenliğe yeni girecek/miş birisisin. Hormon dengelerini, ağırlık çalışmak ve sporcu şekli beslenmeyle yapman bozabilir. Kas geliştirme, birazda testesteron seviyesine bağlıdır. Zaten body building ve testeron ikisi birbirini arttıran şeylerdir. (Testeron...
  3. 1dodooo

Ekran kartı tavsiyesi 7-8 bin arası

365 gün hiç durmadan diyor. Zaten bakımlarını yapmalısın bu kartların, hiç durmadan çalışması imkansız. Hiç mi çıkarıp temizlemeyeceksin? Dediğim gibi tercih meselesi, testlerini yapıp biraz oyun oynayıp internetle karşılaştırıp yapılabilecek bir şey.
  4. 1dodooo

Tercih meselesi. Mining çıkması Rog Strix 3090 kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım, testlerde de bir sorun yaşamadım. Ha, kişi ben bu kadar para veriyorum mining çıkması mı kullanacağım diyebilir. Zaten kendi fiyatından bu kadar aşağıda olmasının sebebi mining çıkması olması. O fiyata 0 3060...
  5. 1dodooo

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-tuf-gaming-nvidia-geforce-rtx-3070-8gb-1051622292/detay...
  6. 1dodooo

Etherium mining bitişi ve piyasa ?

Ben amazon üzerinden bakmıştım, bunun farkında bile değilim oha süper indirimler...
  7. 1dodooo

Çözüldü✓ elektrik kesilip geldiğinde pc bozulablir mi

Akım korumalı priz alıp, onun üstünden kapatabilirsin. Fişten çıkarmadan psunun arkasından kapatabilirsin. Bunlar pc kapalı durumdayken sorun yaratmaz fakat açıkken napacaksın? Ki ayriyeten muhtemelen bir şey olmaz arkadaşın dediği gibi ama bence akım korumalı priz alınmalı.
  8. 1dodooo

Malum partiden elektronik eşyalarda gençlere vergi indirimi gelebilir

Emoji atsam alınır mıyım
  9. 1dodooo

Etherium mining bitişi ve piyasa ?

Zaten şuan yansımamış durumda mı? Amazon.us da yukarıda arkadaşın attığı gigabyte 3080ti, 969 dolar. 18.5 dan aldığında doları 18bin yapıyor. 3k vergi farkı var ki baya az bu arada yani ülkemizin vergi durumlarını göz önüne aldığımızda.
  10. 1dodooo

❌İndirim Bitti! 🔥MSI GG Force GC20 V2 Siyah GamePad 349 TL🔥

Şuanda dün gece 2K23 de 5 saat civarı bir kullandım. Herhangi bir problemi yok. @"B1L0"
  11. 1dodooo

İnventus Ürün Kutularının Yollanmaması

Bazı parçaların kutusu olmaması normal. İşlemci gibi. Hazır sistemde bana ekstra gelen kutular ekran kartı, güç kaynağı ve anakart kutusuydu. Tray işlemci kullanabiliyor çünkü bu tarz sistemlerde. Kardeşim sistemini inventustan almıştı, bildiğim kadarı ile ekran kartı kutusu dahi gelmemişti...
  12. 1dodooo

Oyunlardan çabuk sıkılıyorum.

@Farway ın dediği gibi MB Bannerlord oynayabilirsin. Bende senin tarzındaki bir oyuncuyum, muhtemelen hikaye içindeki diyaloglar bizi oyundan soğutuyor ve canımızın çabuk sıkılmasını sağlıyor. Dying Light 1 in ilk parkurunda oyunu bıraktım. Hack and Slash de oynayabilirsin. Hadesi de +70 saat...
  13. 1dodooo

❌İndirim Bitti! 🔥MSI GG Force GC20 V2 Siyah GamePad 349 TL🔥

@"B1L0" benim kargom yeni dağıtıma çıktı, daha gelmedi gelsin yazacağım
  14. 1dodooo

Çözüldü✓ Macbook satıp Monitör + Laptop almalı mıyım?

Teşekkür ederim yorumunuz için
Top Bottom