cruwiel isimli üyenin son içerikleri

1. cruwiel

Peşin fiyatına 12 taksit laptop

12 bulmak çok zor ama daha 2-3 gün önce https://www.jebinde.com/detay/show-89063 bu bilgisayarı 8 taksite aldım. biraz araştırma yapınca aynı bilgisayara arçelik'in (https://www.arcelik.com.tr/laptop/huawei-matebook-d14-i3-8-256gb-bilgisayar) başka kartlara 9 taksit yaptığını gördüm. Bu arada...
  2. cruwiel

Monster Pusat Clutch DPAD çıkartamıyorum

Dostum çözdün mü bilmiyorum ama ben de uzun uğraşlar sonucu anca çıkartabildim. alt kısmında ince bir boşluk var, küçük bir tornavidayı dikkatlice sokup yukarı doğru yavaş yavaş ittir, çıkıyor
  3. cruwiel

Instagram Hesabım Kapandı ve Açılmıyor

Merhaba dostum, açıldı mı hesabın noldu anlatır mısın lütfen
  4. cruwiel

Gencer Gaming Satış Sonrası Hizmeti

Merhaba arkadaşlar, daha önce burada yaşadığım probleme dair başlık açmıştım, orada da dediğim gibi, sorun yaşarken nasıl şikayet edip kötülediysem, sorun çözülünce teşekkür etmesini de bilirim diye. Yaşadığım problemin ciddiyetini anlattıktan sonra firma yetkilisi beni aradı kişisel cep...
  5. cruwiel

GENCER GAMING'in Garip Faturası

Arkadaşlar sağolun cevaplarınız için. firma problemi çözdü. detayları ilk mesajda anlatacağım.
  6. cruwiel

Gencer Gaming'den Bilgisayar Alırken Dikkat Edin

Farklı monitorle denedim olmadı. İlk aklıma gelen şey capslock ışıkları oldu, yanmıyordu hiç biri. 1662411307 Bugün gün içinde sahibi olduğunu düşündüğüm beyefendiyle görüştüm, çok olumlu ve yapıcıydı. Türkiye'de yaşadığımız için hemen "ulan yine mi dolandırılıyoruz" diye paniğe kapıldım ama...
  7. cruwiel

Evet. Ekran kartını başka bir pcye taktık görüntü geldi. Anakartla ilgili bir problem var gibi görünüyor şuanlık
  8. cruwiel

Defalarca yazdım cevap bile vermiyorlar artık 1662359506 Buyrun.
  9. cruwiel

GÜNCELLEME 2: Aşağıda belirttiğim gibi anakartı pazartesi yolladım, çarşamba onlara ulaştı. Naptınız inceleyebildiniz mi diye sormak için akşam üzeri 4-5 gibi aradım. Bakacağız birazdan dedi. Lütfen yarına kalmasın kargolama işi, yoksa yetişmez bana dedim, hemen gönderdiğim anakartı incelemeden...
  10. cruwiel

Xfx Ekran Kartında Garanti Uzatma Gibi bir şey Var mı

Merhaba dostum, xfx'in Türkiye'de servis sağlayıcısı kim acaba biliyo musun?
  11. cruwiel

Yok dostum herşeyi denedim. Ekran kartını belki 20-30 kere çıkarıp takmışımdır bios pilini çıkarmak için 1662278834 Evet bilgisayar çalışıyor fanlar vs. Sadece görüntü yok
  12. cruwiel

Çoğu kişi bios sıfırla demiş. Defalarca denedim olmadı maalesef 1662239088 Fabrikadan çıkan hatalı ürünleri elemek için benchmark çok önemli. Çoğu güvenilir firma yapıyor. Ayrıca bu adamlar yapmadı diye kızmıyorum, yapıyoruz diyip yapmadıkları için kızıyorum
  13. cruwiel

Mesajlaşma ekran görüntülerini paylaştım ilk gönderide. Garantilik bir durum söz konusu değil diyolar :D benim 12 bin liram çöp oldu, sizin olmasın diye yazıyorum bunları
  14. cruwiel

Yazmıyor maalesef 1662229024 Bana atılan faturada Asus prime h610 gibi bir şey yazmıyor mesela. Ben bu anakartı garantiye göndersem, aldığıma dair bir kanıt yok elimde.
  15. cruwiel

Bırakmam zaten asla. Foruma yazdım, Google yorumlara yazdım, şikayetvar'a yazdım. Gerekirse eksiye bile yazarım. Diğer forumlara da yazıcam. Böyle bir rezalet yok. Ayrıca bak şöyle bi ekran görüntüsü daha atayım. Günlerce fatura atılmadı, atılan faturada ürünler tek tek yazılmamıştı. Itopyadan...
Top Bottom