X

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• X
      XPCX, Samsung Odyssey G7 Monitör Arıza başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Evet hocam şans işi artık hayırlısı olsun. 1714075345 Anladım hocam teşekkür ederim.
    • X
      aldım denedim PAUGGE 7NA8KPRO hdmi 2.1 kablosunu aldım yine de sorun çözülmedi 1714044944 Media Markte götürüp müşteri hizmetlerinden servise verdim iade...
    • X
      Beyaz renk yanıyor açıldıktan sonra da beyaz olarak yanmaya devam ediyor hiç sönmüyor
    • X
      Sürekli anakartın vga hata ışığı yanıyor halde PC yi kullanmak PC ye zarar verir mi ve ileride bir sorun oluşturur mu ?
    • X
      Bazı ayarlara bende erişemiyorum pcden dolayı herhalde. Yanıt süresi rekabetçi oynuyosanız extrem en yüksektir işte
    • X
      Acaba siz de de kapalı mı oyun motion plus ayarı neden kapalı merak ediyorum ve sizce yanıt süresi ayarını daha hızlı olarak mı kalsın yoksa extreme ayara...
      • IMG_20240330_103607.jpg
      • IMG_20240330_113939.jpg
    • X
      Akıllı hoparlör özelliğini kapattım ama hala devam ediyor ses sorunu. Güncellemeler de son sürüm de 1622 sürümü ama sorunlar devam ediyor acaba ekran...
    • X
      Evet smart özelliği var smart olan model bu tizen işletim sistemi var acaba o yüzden mi böyle sorunlar oluyor ekran kapanıp açılmalar ses kendi kendine de...
    • X
      Servise vermekte istemiyorum şuanlık yeni aldığımdan 1 hafta oldu alalı üzdü bu olaylar beni o kadar para veriyoruz çıkan soruna bak vga ışığı sürekli böyle...
    • X
      Evet kendi monitörün kutusundan çıkan display port kablosudur vga ışığını yandırtıyor ama oyun oynayabiliyorum bir sorun olmuyor ama vga ışığı sürekli...
    • X
      Samsung Odyssey G7 28" LS28BG702EPXUF monitörde display port kablo ile takıyorum sanki algılamıyor gibi VGA ışığı yanıyor hiç sönmüyor PC yi...
    • X
      Anladım teşekkür ederim
    • X
      Hocam biosum güncel kasayı yeni almıştım çok olmadı resimde işaretlediğim yerde display port yazması gerekiyor yazmıyor kaynak algılamadığı için normalde...
      • WhatsApp Image 2024-03-28 at 16.07.14.jpeg
    • X
      XPCX, Monitör kategorisinde Samsung Odyssey G7 Monitör Arıza başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba arkadaşlar ben monitörü yeni aldım ama sorunlu çıktı görmüyor pc yi görse zaten pc de vga ışığı yanmaz şimdi 2 sorum olucak sürekli anakart ışığında...
      • WhatsApp Image 2024-03-28 at 15.13.42.jpeg
      • WhatsApp Image 2024-03-28 at 15.09.42.jpeg
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler