metekr2828 isimli üyenin son içerikleri

1. metekr2828

Sizde kim haklı bu satışta?

AĞLAMAYINNN YETER YAAA BU KADAR DA OLMAZ KANKALARIM
  2. metekr2828

Sus gariban adından belli çok mu fakirsin dşdğeşspsşs 1701276045 Atıcam sana inat icardiii bekle instamı veriyim bak
  3. metekr2828

Tamam kanka havalısın sen fotoyu sana iade ediyorum
  4. metekr2828

Sen eminimmm ergensin 19 yasındayım var mı bak kimlik atarım o zaman şey olursun 1701275974 Kazanıyorum kıskanma knk ister satarım ister atarım seni ilgilendirmez konudan çık git sen hiçbirşey bilmiyon konuşuyorsun
  5. metekr2828

Aynennn en delikanlı sensin kanka papağan sensin asıl bişeyi anlamıyon
  6. metekr2828

Sizin yazdıkların şaka mı? Gerçek git dolaba hesabıma bak sizin yaşın küçük o yüzden troll sanıyorsunuz 😂
  7. metekr2828

senin baban 10 k maaşla evi geçindiriyor rte babanız veriyor size maaş benim babam günlük 30k kazanıyor sen ne anlatıyon adına bak önce garibann şdğdşsğsşs 1701275822 Tamam süründürsünler bende istiyorum ben haklıyım knk uzatmayın işteee
  8. metekr2828

Aynen versinler ekstra tazminat davası açar fazladan para alırım işime gelir benimde
  9. metekr2828

Ben sizin hal ve tavırlanıza gülüyorum asıl tutuşmadım gayet sakinim tutuşan sizsiniz ben şuan rezidansımda cool lime yudumlarken cahil yorumlarınızı okuyorum
  10. metekr2828

Tamam en çok dolapa sen ürün sattın en haklı sensin
  11. metekr2828

Alıcam sanada ss atıcam o zaman bişey olucan ama ney sen tahmin ett
  12. metekr2828

Eniştem çalışıyor dolapta her türlü halleder o wpdan yazdım işe tanıdık girince her şey farklı oluyor
  13. metekr2828

Sakin ol hocam her türlü ben paramı alıcam ben haklıyım çünkü yaşım 19 inanmıyorsan inanma basklarıda inanmasın kimseye kanıtlamam bunu
  14. metekr2828

Asıl alıcı 750 TL için sekilden sekile girdi engelle çokta umrumda sende ölücü oldugundan koruyorsun işte 500 tllik ürünü 100 TL'ye alanardansın sende dolptaki ölücü kitle burda 😂
  15. metekr2828

Ne saçma bir şey alıcıya geri gönderilmesi lazım bunu düzeltmesi için dolap yöneticisine yazıcam şimdi inşallah düzeltirler
Top Bottom