Neler Yeni

Sizde kim haklı bu satışta?

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Arda
Bütün yorumları okudum Kusura bakmayın ama yaşınız büyükse de ben inanmıyorum yani gerçekten büyük olarak gözüküyorsanız da öyle gözükmeyin gerçekten Ergen ve Max 15 16 yaşlarında bir insansanız Eğer öyle değilseniz hala Kafanız ergenlikte kalmış ve alıcının hakkına girmeyin sorunu yoktur yazmışsınız ürüne ve sorunu olmamalı o ürünün hiçbir şekilde kimse koleksiyonluk da bir iPad almaz Arkadaşın dediği gibi eğer ortaokul Liseye giden çocuk için dersi için alınmışsa o parayı iade etmeniz gerek Yoksa başın çok ağrır emin olun Şu anda kendiniz haklı duruma çıkarmaya çalışmayın hiçbir şekilde haklı olamazsınız kul hakkına da girmeye hakkınız yok sizin gibi insanlar yüzünden internet alışverişi yapılmıyor bana da atar gider yapma Çünkü o atarın Bana sökmez bu forumda ki kimseye de sökmez yaşın küçük Muhtemelen artistlik yapmaya hakkın yok çocuğun parasını iade et yoksa nefret ettir burnundan getirerek alırlar sahtekarlık yap git haklıyım de ne güzel ya aynada kendini sorgula ben nasıl insanım diye ya senin gibi insan Olmaz Olsun Deli Ettin beni

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Konuyu açan arkadaşı ilk sayfada ki yorumlarından sonra engelledim. Size de tavsiye ederim. Diğer yorumlarını okuyup zaman kaybetmeyin. 750 lira için şekilden şekile girmiş.
Asıl alıcı 750 TL için sekilden sekile girdi engelle çokta umrumda sende ölücü oldugundan koruyorsun işte 500 tllik ürünü 100 TL'ye alanardansın sende dolptaki ölücü kitle burda 😂

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Arda
Dayısı mı amcası mı Ne dolapta müşteri hizmetleriymiş kardeşim o zaman konuyu açmadan gidecektin ona soracaktın Yalan söylemenin de bir şeyi var ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Bütün yorumları okudum Kusura bakmayın ama yaşınız büyükse de ben inanmıyorum yani gerçekten büyük olarak gözüküyorsanız da öyle gözükmeyin gerçekten Ergen ve Max 15 16 yaşlarında bir insansanız Eğer öyle değilseniz hala Kafanız ergenlikte kalmış ve alıcının hakkına girmeyin sorunu yoktur yazmışsınız ürüne ve sorunu olmamalı o ürünün hiçbir şekilde kimse koleksiyonluk da bir iPad almaz Arkadaşın dediği gibi eğer ortaokul Liseye giden çocuk için dersi için alınmışsa o parayı iade etmeniz gerek Yoksa başın çok ağrır emin olun Şu anda kendiniz haklı duruma çıkarmaya çalışmayın hiçbir şekilde haklı olamazsınız kul hakkına da girmeye hakkınız yok sizin gibi insanlar yüzünden internet alışverişi yapılmıyor bana da atar gider yapma Çünkü o atarın Bana sökmez bu forumda ki kimseye de sökmez yaşın küçük Muhtemelen artistlik yapmaya hakkın yok çocuğun parasını iade et yoksa nefret ettir burnundan getirerek alırlar sahtekarlık yap git haklıyım de ne güzel ya aynada kendini sorgula ben nasıl insanım diye ya senin gibi insan Olmaz Olsun Deli Ettin beni
Sakin ol hocam her türlü ben paramı alıcam ben haklıyım çünkü yaşım 19 inanmıyorsan inanma basklarıda inanmasın kimseye kanıtlamam bunu

• Hahaha
Reaksiyonlar: Ciri
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,193
İsim
Murat Orhan
@Mehmet Yılmaz Çok uzamadı mı bu konu bence arkadaş muteyi hak ediyor yoksa ben çok güzel laflar edeceğim kendisine :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sakin ol hocam her türlü ben paramı alıcam ben haklıyım çünkü yaşım 19 inanmıyorsan inanma basklarıda inanmasın kimseye kanıtlamam bunu
Alıyorsun bak aldın şuan bak bak hoppaa

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Dayısı mı amcası mı Ne dolapta müşteri hizmetleriymiş kardeşim o zaman konuyu açmadan gidecektin ona soracaktın Yalan söylemenin de bir şeyi var ya
Eniştem çalışıyor dolapta her türlü halleder o wpdan yazdım işe tanıdık girince her şey farklı oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,193
İsim
Murat Orhan
Ne saçma bir şey alıcıya geri gönderilmesi lazım bunu düzeltmesi için dolap yöneticisine yazıcam şimdi inşallah düzeltirler
Düzeltmezler dolapta 800den fazla ürün sattım politikayı çalışanlardan iyi biliyorum merak etme

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,317
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Arda
Ben sakinim de emin ol sen Sakin değilsin tutuşmuşsun O yüzden gelip forumda konu açmışsın yazık kafana diyorum sadece haline yazık haline gülüyoruz şu anda ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,193
İsim
Murat Orhan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
919,594
Üyeler
142,575