MotionlessINWhite isimli üyenin son içerikleri

1. MotionlessINWhite

🔥İndirim Reeder S2 Max Siyah Akıllı Saat 419TL

Çöp, akilli saat falan da degil. O parayi verene kadar uzerine ekle ya HK9 Pro al yada Huawei band 8 al gec ama bu markalara para verme...
  2. MotionlessINWhite

🔥İndirim DeFacto 7'Li Erkek Çorap 89₺🔥Tekrar Stokta

2 tane aldım geçtim fena durmuyorlar.
  3. MotionlessINWhite

Yardım Asus TUF RTX 3080 Hotspot 105 Fan 100

Idarelik MX-4 olabilir ama MX-6 falan bakin ilerleyen zamanlarda.
  4. MotionlessINWhite

Çok Sıkıntılı Bir Durumun İçerisindeyim..

Sen de farklı bir gözle bakmayı deneyip sev, zor değil. 1.5 yıldır tanıyorsun da zaten daha ne olsun? Eğer iyi bir kız ise her türlü yürür o iş, hem ne demişler kardeş deme lazım olur :D
  5. MotionlessINWhite

🎧 ANKET! - Hangi marka/model kulaklığı kullanıyorsunuz?

PC: Gamenote FUXI-H3 Mobil: Lenovo GM2 Pro TaoTronics 95 QKZ ZXT ve AK6 EnergySistem Urban 3
  6. MotionlessINWhite

🔥İndirim ASUS TUF VG249QM1A 1080p 270 Hz IPS Monitör 7449 TL

Cillop gibi monitör, rekabetçi oyuncular alıp geçsin. ''144Hz(Hız Aşırtma 270Hz) önermem.'' Yazan arkadaşa da o kadar güldüm ki sağ olsun günlük dozajımı aldım :D
  7. MotionlessINWhite

DMC 5 vs NieR vs FF15

Hepsi birbirinden güzel oyunlar. Ancak bu üç seçenekten birini seçecek olsaydım sanırım FF XV'i seçerdim.
  8. MotionlessINWhite

Steam Satın Alım Sirasinda Hata Aliyorum

Eğer aynı anda birden çok oyun atmaya çalışıyorsanız hata verebilir. Oyunları tek tek hediye olarak yollamayı dene.
  9. MotionlessINWhite

Steam Satın Alım Sirasinda Hata Aliyorum

Tek tek yollamayı deneyin. Eğer yollanmıyorsa IP farklı diye yollanmıyordur, bir süre sonra tekrar denerseniz belki düzelir ancak tek tek göndermek işe yarıyor denebilir.
  10. MotionlessINWhite

🔥İndirim Watch Dogs Legion Gold Edition alımda 1. oyun hediye

İlk oyunun tüm DLC'leri de geliyor hocam. Legion'un da 3 DLC'si geliyor. 89 TL'ye net şekilde değecek bir set oluyor bu haliyle.
  11. MotionlessINWhite

Yardım Termal macun önerisi

Hayır, 3500X fazlasıyla yeterli. Ayrıca W değerine göre macun seçilmez, bileşiği de önemli. Wipaste C2 o konuda çok başarılı ve fiyatı da çok uygun.
  12. MotionlessINWhite

Yardım Termal macun önerisi

3500X için o kadar para vermenize gerek yok, gramaj açısından ve performansı açısından Wipaste C2 alıp geçebilirsiniz...
  13. MotionlessINWhite

Yardım Casper Excalibur Fan Sesi Sorunu

https://www.casper.com.tr/download/fvBOta7llKfjRYIdPAB_-_vQ==/rytrhy2MyxCbzNydKuaYAz+Ua7ngaTP84ujSPoWqlZBtmiCdb1VRzOjVMAWPouZi4paYqGiLVhwyX8GnrdT_-_NZZa_-_tLV6QtGBVSxJTB60Ysg5A8qu691SZ8lmbS4xlye Kendi yazılımıyla fan ayarlarını kontrol edebiliyorsunuz.
  14. MotionlessINWhite

Yardım Sahibinden param güvende üzerinden satış

PG ile sistem satmak doğru bir hareket değil hocam, eğer elden veremiyorsanız Dolap tarzı yerlerden satın. Ha illa PG olacaksa test videoları cekin, ayrıca parçaların sorunsuz olduğunun da video ile kanıtlarını alın öyle satın.
  15. MotionlessINWhite

3070 mi almalıyım, 3060 mı?

https://www.gaming.gen.tr/urun/292846/maxima-6800-amd-ryzen-5-5600-msi-radeon-rx-6800-gaming-z-trio-16g-v1-16gb-16gb-ram-500gb-ssd-gaming-bilgisayar/ 4060 Ti 16GB gelecek ancak Türkiye'de hazır sistemleri çok rahat 26-27K olur, bekleyip beklememek size kalmış ancak 30K'ya zorlayıp 4070 sistem...
Top Bottom