Arama sonuçları: *

1. slm.ycl02

🔥İndirim Delux M800 Pro 1168 TL

Yanlış yönlendirmeyelim hocam full paket bu. Yedek ptfe skatez, cam skatez, dongle uzatma aparatı vs çıkıyor bilginiz olsun. Ve uzun bir süredir bu fiyatta ama fp alınır güzel.
  2. slm.ycl02

Kioxia Exceria G2 1 TB 1761,59 TL

Onu bilmiyorum hocam bir bakın. Bunda varsa başka ürünlerde de olur gibi.
  3. slm.ycl02

Getir finans cc varsa cc ile faizsiz 9 taksit yapın nays yerine.
  4. slm.ycl02

Az daha uğraşsam üstüne para verecekler
  5. slm.ycl02

Yardım Tok oğlu tok sesli modern klavye önerisi (1000-2000tl)

Zaten 30 euroyu aşarsan satın almana izin vermeyecek. Şöyle bir uyarı alacaksın. Uyarı almıyorsan sorun yok. Vergi ile 30 euroyu geçmeyecek zırvasını da bir deli kuyuya bir taş atmış 40 akıllı çıkaramadı.
  6. slm.ycl02

Razer Blackshark V2X Deneyimleyen Varmı?

Anakart iyiyse eko iptali ve gürültü engellemeye gerek kalmaksızın ses yansıması olmuyor. Anakart kötüyse eko iptalini açıp yansımayı kesebilirsiniz ki bu da sesi bir tık boğuk hale getirir. Gürültü engelleme de fan sesi klavye sesi gibi şeyleri keser yine boğuklaşır biraz. Konfor olayı...
  7. slm.ycl02

Android telefona Magisk diye bir şey indirdim şimdi silemiyorum?

Magisk managere yükselt sonra uygulama yükleme ekranı gelecek izin verip kur sonra sil. İstersen de silme rootla reklam engelleyici vanced falan işe yarar şeyler kurabilirsin. Uygulama içinde magiski kaldır tuşu var ama kimi cihazda bootloopa sebep oluyor. Bende bir sıkıntı olmadı, aynı cihazı...
  8. slm.ycl02

Panel Siteleri Kapatılmaya Başladı !🔥

Çok şükür
  9. slm.ycl02

Furylevel Z1 vs Attack Shark x3 superlight

X3 güzel hocam aldığımdan beri hala sorunu yok. Bir tek dongle'ı kasanın üstüne yakın takmak lazım. Bir de keşke uv mat kaplama olsaydı. Zaten bu mouselar aşırı fp olduğu için alan ya çok seviyor ya hiç begenmiyor ortası yok. Z1 de güzel duruyor ama ben alacak olsam sıradaki delux m800pro...
  10. slm.ycl02

Beyler konu pc topladiktan sonra bios falan

Macun genelde kurumaya yakın değiştirirsin onu da CPU sicakliklari artınca anlarsın. Şuan hava soğuk yaza girince bi sıcak gelebilir ona aldanma. Ben 2 yılda bir falan değiştiriyorum macunu mx4 ile.
  11. slm.ycl02

Ek ayarlar nası etkinleştirilir pc

Hocam karttan karta değişiklik gosterebildigi için Google'da aramanız daha doğru olur.
  12. slm.ycl02

Ek ayarlar nası etkinleştirilir pc

Windows tuşuna basıp windows ayarlarını aç yaz arama yerine. Çıkan seçeneklerden hyper v bulup aç. Eğer silik bir şekilde duruyor ve açılmıyorsa biostan açman gerek. Anakartını yazıp yanına enable virtualization veya türkçe sanallaştırma yazıp çıkan video ile aç. Daha sonra aynı yerden hyper v aç.
  13. slm.ycl02

Dns bir türlü değişmiyor.

https://cloudflare.com/cdn-cgi/trace Buradan DNS değişip değişmediğini anlarsın warp on veya off yazar. Eğer değişmiyorsa veya değiştiği halde çalışmıyorsa goodbyedpi kullanmayı deneyebilirsin. Githubda release kısmından beta sürüm olan 0.2.3rc3 sürümü indirip şu kodu goodbyedpi içindeki...
  14. slm.ycl02

REHBER > Discord'a programsız giriş.

Ttnette turknette olmadi
  15. slm.ycl02

Discord Kapatıldı! NEDEN? Erişim Engeli Çözüm DEĞİL

Katılmıyorum. Sığ düşünüyorsun. Burada kişinin özgürlüğünü elden alma, kişisel verilerin sızdırılması, kötüye kullanılması, zorbalık, taciz, pedofili, dolandırıcılık gibi durumlar var ve herhangi bir dava/soruşturma sırasında suçlanılan kullanıcının verileri incelenip bu doğrultuda gerçekten bir...
  16. slm.ycl02

Donanıma Ayrılmış Ram Sorunu

Ramler aynı mı marka/model bilgileri nedir? Biz de arkadaşa yeni ram aldık eskisi 3000di yenisi 3200 cl18 uymadı donanıma ayrılmış 8 diyip tekini calistirmiyordu.
  17. slm.ycl02

Öneri Breaking Bad Sonrası Yeni Dizi Önerisi

Farklı konu istersen The Boys önerebilirim. Yeterince görmüşsündür zaten dizi hakkında videolar.
  18. slm.ycl02

❌İndirim Bitti! AJAZZ AK820MAX vergiler dahil 1676 tl

Hocam ben de size normal bir yanıt verdim zaten agresif konuşmadım ki. Hani bu paraya ss ve razerde klavye yok sadece membran bulunuyor tercih sizin. Mekanik alayım derseniz 3k fiyat vermeniz lazım razerde, bu ise 1600 küsür. Bende ak820 pro gift swtichli var yazımı sesi çok keyifli bu da...
Top Bottom