Neler Yeni

Yardım Tok oğlu tok sesli modern klavye önerisi (1000-2000tl)

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
sizin dediğinizle sitede yazan şey çakıştıkları için biraz riskli duruyor ama bilemedim
Sitede yazan vergi dahil fiyat benim dediğim vergi hariç. Vergisiz fiyatı 1070~ TL yani 30 euro dan düşük çakışma falan yok ne dediysem o. Orada sınırı aşıyor yazmıyor sadece uyarı

drakathx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Burak
Çok yazı yazdığımdan kullandığım klavyelerden (mucai 61, kb r97) bir türlü tatmin olamadım. birkaç kriter yazacağım klavyeden modlamadan iyi anlayan arkadaşları da etiketlerseniz sevinirim
-Çok eski bir üretim olmaması (nasıl bir görünüm ve nasıl modernlik istediğime dair birkaç beğendiğim örneği aşağıya bıraktım)
-Tok fakat gür ve yüksek sesli olması (red switch çok kullandım fakat bundan çok çok daha tok bir ses istiyorum)
-Siyah kesinlikle olmaması (beyaz, yeşil, kırmızı, pembe, mor, turuncu dahi olabilir fakat özellikle de kasasının siyah olmaması lazım)
-%60 veya %75 olması
-Fazla bir bütçe ayıramadığım için (1000-2000tl arası) biraz da f/p olsa iyi olur. böyle herkesin bildiği ama benim bilmediğim birkaç fp model vardır eminim
-Bu aşağıya bıraktıklarımın teknik özelliklerini falan bilmiyorum, switchlerden vb de pek anlamam zaten sadece dış görünüşü açısından fikir versin diye bıraktım. özellikle en aşağıdaki top75 gibi bir görünüme bu bütçede sahip olabilirsem benim için çok güzel olur teşekkürler

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Ak992 yada ak820 pro birde max modeli var iyi ucuza geliyor hatta direkt ak820 pro max diğerleri bütçe aşıyor yaklaşık 700-1000 TL civarı max 1500 1650 civarı geliyor

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
hamza ersoy
Sitede yazan vergi dahil fiyat benim dediğim vergi hariç. Vergisiz fiyatı 1070~ TL yani 30 euro dan düşük çakışma falan yok ne dediysem o. Orada sınırı aşıyor yazmıyor sadece uyarı
hocam orada yazan şey "ödeme aşamasındaki tutar"ın 30 euroyu geçmemesine dair bir bildiri. ben de bu yüzden işkillendim ve istemedim siz teslim alıp almadığınıza dair bir konu açarsanız ilerde sevinirim. klavye önerisi istiyorum şu an
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ak992 yada ak820 pro birde max modeli var iyi ucuza geliyor hatta direkt ak820 pro max diğerleri bütçe aşıyor yaklaşık 700-1000 TL civarı max 1500 1650 civarı geliyor
o kast ettikleriniz galiba sadece temudan alınca benim bütçemi aşmıyor hocam, onların da 30 euro gibi bi limiti olmasından dolayı emin olamadım. çok büyük bi bilgi kirliliğii var bu gümrüklerle alakalı. kimisi teslim aldım diyor kimisi alamadım diyor

drakathx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Burak
hocam orada yazan şey "ödeme aşamasındaki tutar"ın 30 euroyu geçmemesine dair bir bildiri. ben de bu yüzden işkillendim ve istemedim siz teslim alıp almadığınıza dair bir konu açarsanız ilerde sevinirim. klavye önerisi istiyorum şu an

o kast ettikleriniz galiba sadece temudan alınca benim bütçemi aşmıyor hocam, onların da 30 euro gibi bi limiti olmasından dolayı emin olamadım. çok büyük bi bilgi kirliliğii var bu gümrüklerle alakalı. kimisi teslim aldım diyor kimisi alamadım diyor
Max olan temuda var diğerleri hepsi burada trendyol ve amazonda mevcut tr de satılıyor yani

Xenovian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
M.Rüzgar Özen
Beyler Ak680 mi 820 mi? Temudan satın almayı planlıyorum, sorun çıkmaz değil mi uğraşacak gücüm yok.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,220
İsim
Selim

Zaten 30 euroyu aşarsan satın almana izin vermeyecek. Şöyle bir uyarı alacaksın. Uyarı almıyorsan sorun yok. Vergi ile 30 euroyu geçmeyecek zırvasını da bir deli kuyuya bir taş atmış 40 akıllı çıkaramadı.
1729094327559.png

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
hamza ersoy
Zaten 30 euroyu aşarsan satın almana izin vermeyecek. Şöyle bir uyarı alacaksın. Uyarı almıyorsan sorun yok. Vergi ile 30 euroyu geçmeyecek zırvasını da bir deli kuyuya bir taş atmış 40 akıllı çıkaramadı.
Alıntıyı görüntüle
teşekkür ettim. bu vergi olayından bağımsız ak820 maxtan daha iyi önerebileceğiniz var mı

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Yağız Berk Özel
sizin dediğinizle sitede yazan şey çakıştıkları için biraz riskli duruyor ama bilemedim
Riskli değil hocam sadece gümrük görevlileri işini düzgün yapsa yeter.
teşekkür ettim. bu vergi olayından bağımsız ak820 maxtan daha iyi önerebileceğiniz var mı
Şu an 2500 TL bütçede bile Ak820 Max'tan daha iyi klavye bulamazsınız. Ben promosyonlardan indirim denk getirip Ak820 Max'ı vergi dahil 1209 TL'ye sipariş ettim.
1729095121425.png

Top Bottom