Arama sonuçları: *

1. abdullahdmir

Geri Getirme

Arkadaşlar iyi günler kolay gelsin. Bir sorunum var, telefonumdan silinen bir kaç önemli fotoğrafı geri getirmek için bi uygulama isimli uygulamayı indirdim ve bu fotoğrafları geri getirdim. O fotoğrafları aratırken uygulama 40bin silinmiş fotoğraf buldu ben de gerek yok tamamını silsin zaten...
  2. abdullahdmir

Laptoptan gelen cızırtı sesi.

Arkadaşlar iyi günler. Bilgisayarıma bundan 3 4 ay önce format attım termal macununu değiştirdim. Temizledim. Ve o günden sonra bu ses gelmeye (hafif cızırtılı sinyal sesi gibi) başladı. Bilgisayara bir etkisi olmadı fakat ses rahatsız ediyor. Sanırım harddisk yapıyor bu sesi. Sorunun çözümünü...
  3. abdullahdmir

Bu donanım için OBS üzerinden nasıl ayarlama yapmalıyım

Yayında herhangi bir donma yaşanmadı. Ama şöyle bir sorun var bu sefer de. 130 140 fps alıyorum fakat görüntü 60fps altı gibi bu hem yayında hem de kendi monitörümde böyle. Yayını durdurduğumda tekrardan akıcı hale geliyor görüntü. Bitrate düşürdüm ama düzelmedi. 120-140fps arası almam rağmen...
  4. abdullahdmir

Çok teşekkür ediyorum. Deniyorum şimdi
  5. abdullahdmir

Arkadaşlar merhaba, Aşağıda belirttiğim sistem ve internet hızı ile canlı yayın yapmak için nasıl bir ayar yapmamı önerirsiniz. Dün çok kurcaladım fakat yayını açtığımda görüntü hem çok net değil hem de akıcı değil. Normal şartlarda CS GO'da 200'e yakın fps alırken yayın açınca 80 90 50 gibi...
  6. abdullahdmir

Bilginize ihtiyacım var

Yaklaşık 1 saat önce sorun düzeldi. %90 ihtimalle sorun Türk telekom kaynaklıydı. Sorun ne onu da bilmiyorum nasıl hallettiler onu da bilmiyorum ama holloldu günün sonunda :D
  7. abdullahdmir

Battlefield V çok tuzlu

O premier versiyonu. Basic olan yeterli. Zaten BF5 de DLC sistemi yok. Tek oyun üzerinden dönüyor olay. Üst paketleri sadece oyun içi ilerleme bonusları, skin vs veriyor diye biliyorum.
  8. abdullahdmir

Battlefield V çok tuzlu

Bence sen yine de bi dene :D Çünkü oyun diğer BF oyunları gibi sandbox tarzı pek yok. Sürekli zorunda olarak istemediğin tarzda oynamak durumunda kalıyorsun. Mekanik ve animasyon olarak evet çok iyi çok güzel ama eski oynanış tarzı hiç yok oyunda. BF1 de en azından biraz var. BF3 Metro...
  9. abdullahdmir

Steelseries rival 110

Ben de uzun süredir kullanıyorum gayet güzel ergonomik kullanışlı bir fare
  10. abdullahdmir

Battlefield V çok tuzlu

Sana tavsiyem 1 aylık Origin Access al oyunu öyle dene 4 euro fiyatı var. Ben de çok oynamak istiyordum. Bu şekilde denedim ve bir daha da oynamadım. Bende Battlefield serisini çok severim ama BF5 ne yazık ki eski oyunlar kadar eğlendirmiyor. BF3 gibi kesinlikle hissettirmez BF4 gibi de değil...
  11. abdullahdmir

Laptop fps ve ısınma sorunu

Oyunlar gt940 ile açıldığını bi kontrol edebilirsin. Bazen intel ile açılabiliyor. Geforce experience uygulamasına girip oyunu oradan başlatarak tekrar denemeni öneririm. Tabi böyle bir durum var ise. Laptop temizlemen gerekiyor sanırım. Tavsiyem içini açtıktan sonra termal macun yenilemek ve...
  12. abdullahdmir

NetSpeed iyi mi? şuan alınır mı ?

Farklı firma arayan arkadaşlar Oris Telekoma da bakabilir. Eylül ayından beri fiber paketini kullanıyorum. 100 Download 5 6 arası Upload alıyorum. 104 TL taahhütsüz kotası. İkinci Bir abonelik daha açtım 35 e 3 şeklinde 80TL Vdsl paket. Alternatif olarak bakılabilir.
  13. abdullahdmir

Klavye Seçmemde Yardımcı Olun Lütfen

Coolermaster MK110 kullanıyorum. Gayet memnunum bir göz atmanı tavsiye ederim. Fakat mekanik değil Mem-chanical olarak geçiyor
  14. abdullahdmir

Bilginize ihtiyacım var

Aynı şeyden bahsediyoruz. ? Müşteri hizmetleri de aynı şeyi diyor. Ama sonuca ulaşmıyor çok saçma bir durum. Modem kurulumu olması gerektiği gibi ama İnternet hala gelmiyor.
  15. abdullahdmir

Bilginize ihtiyacım var

Kurulumu yapıyorum zaten yapabilmek için kullanıcı adı ve şifremi girmem gerekiyor. Dediğiniz kısımları hep dolduruyorum zaten
  16. abdullahdmir

Bilginize ihtiyacım var

Oris Telekom kullanıyorum. Bu 2.aboneliğim, başka bir adreste daha kullanıyorum. Onda sorun yokken bunda sorun yaşadım
  17. abdullahdmir

Bilginize ihtiyacım var

Evet. Zaten modem üzerinde reset için küçük bir delik var oradan sıfırlama yapıyorum
  18. abdullahdmir

İyi mikrofonlu kulaklık önerisi

Steelseries Arctis 5 öneririm gerçekten temiz bir sesi var. Aktif olarak kullanıyorum
  19. abdullahdmir

Bilginize ihtiyacım var

Zaten öyle yapıyorum kurulumu. Hatayı da o arayüzde görüyorum
  20. abdullahdmir

Bilginize ihtiyacım var

5-6 gün önce modemde internet ışığı gitti ve bir süre gelmeyince ben de modemi resetledim kulanıcı adı ve şifremi tekrar girdim. Fakat internet ışığı kırmızı oldu ve bir daha da internet gelmedi. Modem arayüzünde şu hatayı alıyorum: Bir sorun oluştu: VMG1312-T20B İnternete bağlanılamıyor...
Top Bottom