Neler Yeni

Battlefield V çok tuzlu

Sana tavsiyem 1 aylık Origin Access al oyunu öyle dene 4 euro fiyatı var. Ben de çok oynamak istiyordum. Bu şekilde denedim ve bir daha da oynamadım. Bende Battlefield serisini çok severim ama BF5 ne yazık ki eski oyunlar kadar eğlendirmiyor. BF3 gibi kesinlikle hissettirmez BF4 gibi de değil. Uzun süre oynayacağını sanmıyorum. Bence o kadar para vermeden 1 dene. Sonra alıp almamaya karar verirsin. Ben 1 ay oynadım ve almama gerek olmadığını düşünüyorum. Hatta şu dönemde tekrar BF3 oynamayı ve BF4 için indirim kovalıyorum :D
6 Nisan 2020 tarihi itibariyle kontrol ettim 15 Euro gibi bir fiyatı varmış hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Abdullah Demir
bu yönden tabii ki serinin en iyi oyunun BF3 ve sonrasında BF4 geldiğini söyleyebilirim ama gerek dinamikler olsun gerek oynanış rahatlığı olsun insan birazda new generation oyunları aramıyor değil. günde 1 saat BF5 ve yine ve yine 7-8 saat BF4 oynayacağıma eminim ama dediğim gibi hem yeniyi kovalamak lazım hem de arkadaşlar da artık BF1 in altında BF oyunlarının yüzüne bakmıyor... !oyunlardan anlamıyorlar!

Bence sen yine de bi dene :D Çünkü oyun diğer BF oyunları gibi sandbox tarzı pek yok. Sürekli zorunda olarak istemediğin tarzda oynamak durumunda kalıyorsun. Mekanik ve animasyon olarak evet çok iyi çok güzel ama eski oynanış tarzı hiç yok oyunda. BF1 de en azından biraz var. BF3 Metro haritasındaki heyecan atmosfer ya da Gulf of Oman, Damavand Peak falan efsaneydi. BF5 haritaları da açıkcası çok sıkıcı ve tekdüze. Tabi bunlar benim fikirlerim belki de yanlış düşünüyorumdur :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Abdullah Demir
6 Nisan 2020 tarihi itibariyle kontrol ettim 15 Euro gibi bir fiyatı varmış hocam

O premier versiyonu. Basic olan yeterli. Zaten BF5 de DLC sistemi yok. Tek oyun üzerinden dönüyor olay. Üst paketleri sadece oyun içi ilerleme bonusları, skin vs veriyor diye biliyorum.

Bence sen yine de bi dene :D Çünkü oyun diğer BF oyunları gibi sandbox tarzı pek yok. Sürekli zorunda olarak istemediğin tarzda oynamak durumunda kalıyorsun. Mekanik ve animasyon olarak evet çok iyi çok güzel ama eski oynanış tarzı hiç yok oyunda. BF1 de en azından biraz var. BF3 Metro haritasındaki heyecan atmosfer ya da Gulf of Oman, Damavand Peak falan efsaneydi. BF5 haritaları da açıkcası çok sıkıcı ve tekdüze. Tabi bunlar benim fikirlerim belki de yanlış düşünüyorumdur :D
Operation Firestorm ve Metro beni benden alırdı. Oyunların Premiumlarını almayı sevmem ama sırf oynayabilmek için BF4 de Operation Metro 2014 haritasını bulunduran DLCyi satın almıştım. BF3 gönlümüzde taht kurmuş :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Burak Dereli
BF1 online takıl BF5 korsan campaign oyna sil dostum. Bütçe yoksa zorlama, ucuz hesap satan yerlere de güvenme üzülürsün.

Top Bottom