Arama sonuçları: *

1. lusiancan

Yardım Dell Alienware 360hz 0.5 ms fast ips alınır mı?

iyi forumlar arkadaşım yeni bir sistem topladı r7 7800 lü ve 4070 super li daha çok cs oynuyor ve yüksek elo oynuyor velhasıl bu monitörü yeni sistemi için almak istiyor var mıdır bir problemi kroniği vs. Tecrübe etmiş arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...
  2. lusiancan

Yardım Faceit İle Ek Gelir Sağlanabilir Mi?

Dostum ben seni aydınlatayım dışarıdan görünüğü gibi değil faceit te mission kasarak ayda 12-13k para kazanabilirsin. Öncelikle son göreve kadar tamamlandığında ortalama 300-350 dolarlık skin alıyorsun yanında 70k da faceit point alıyorsun birde faceit in aylık ladder ları oluyor bu kadar...
  3. lusiancan

işlemcim çok ısınıyor

kasayı nerede kullanıyorsun? önü mesh mi? ve önünde hava almasını engelleyecek bir nesne vs. bişey var mı?
  4. lusiancan

internet driveri hangisi

msi a520m-a pro galiba anakartın bu siteden windows 11 veya 10 u seçip driver içinden tüm driverları indir. https://www.msi.com/Motherboard/A520M-A-PRO/support#driver 1705411999 Aslında windows kurulumunda bu ethernet driver yükleniyor ancak temiz kurulum yapmadıysan firma gönderirken sadece...
  5. lusiancan

internet driveri hangisi

Muhtemelen LAN yazar ana başlık olarak onu direk indirirsen ethernet için gerekli olanı indirirsin ama hiç birini indirmediysen tüm driverları indir ve kur.
  6. lusiancan

internet driveri hangisi

ethernet driverını indirmen gerek. hatta tüm driverları indirmen gerek eğer konu hakkında bilgin yoksa youtube da ilk kurulumda ne yapman gerektiğiyle ilgili birçok video bulunuyor ama biliyorsan ve yaptıysan sadece anakart marka modelini tam adıyla nette aratıp kendi sitesinden güncel...
  7. lusiancan

Yardım Youtube ana sayfam sürekli aynı videoları yüklüyor.

konu da yazmıştım silip yükledim chrome u ama düzelmedi pc yi kapatıp açtığımda da aynı, sürekli aynı sayfa yükleniyor.
  8. lusiancan

telefonumda da aynı hesap bağlı onda böyle bir problem yok abp var pc de onu da kaldırdım ama hala aynı sayfayı yüklüyor anlamlandıramadım hesapta bi değişiklik yapsam belki bundandır derim ama dediğim gibi bişey de yapmadım hesapta
  9. lusiancan

hesabı kapatıp denedim, gizli sekmeden de denedim düzeliyor öyle yapınca ama ben hesabımda herhangi bir ayar değiştirmedim neden aynı sayfa yükleniyor sürekli anlamadım
  10. lusiancan

Merhaba dostlar 2 gündür aşırı sinirlerim bozuldu bu duruma chrome da youtube kullanıyorum ve google hesabım bağlı. Sorun youtube a girdiğimde ana sayfamda sürekli aynı videolar ve yerleri de birebir aynı şekilde yükleniyor sayfayı yenilesem de chrome u kapatıp açsam da (görev yöneticisinden tüm...
  11. lusiancan

🔥İndirim ZARA , PULL&BEAR , BERSHKA İNDİRİMLERİ BAŞLIYOR

Gerçekten boş iş geçen gün P&B den bir gömlekle kanguru cepli mont alacaktım cuma indirimi gelecek vs. diye almadım bekledim dün de 5 de olduğunu gördüm ve bugün saat tam 5 de ikisini de almak için girdim ancak önce hesabımı kapatmış uygulamadaki ona giriş yaptım tekrar sonra ürünlerin...
  12. lusiancan

İnstagram izlemeye para veriyor mu

Çok iyi bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla böyle bir durum olmuyor instagram da. Genelde izlenmelere göre reklam verenlerle anlaşıp direk kişiden veya firmadan aldığın ücret karşılığı reklamını yapıyorsun anlaşırsan. Diye biliyorum
  13. lusiancan

🔥İndirim 25 Adet Milka Gofret 139'TL

Usta bi gofret alıyım diye girdim 30 tl kargo parası ödememek için 60 tl daha alışveriş yapıyım falan filan derken yine 500 tl lik milka bastık hiç hesapta yokken :D Açken şu postları görmek istemiyorum yine de emeğine sağlık dostum.
  14. lusiancan

Saç Dökülmesi İçin Şampuan Tavsiyesi

dercosun saç kremini de kullanabilirsin 3-4 dk saçında bekletip yıkıyorsun o da saçların kurumasını engelliyor ve ufak saçları besliyor. Dostum panik yapma kullandığın şampuanlar bakım ürünleri vs. bir yere kadar tutabilecek o saçları doğru vitaminleri alıp kafa derisine masaj yapıp kandaki o...
  15. lusiancan

Bioxcin i çok kullanan gördüm hiç faydasını gören duymadım onun yerine vichy al daha iyi kardeşim. Her sene önceki sene ki fotoğraflarına denk gelip ulan geçen sene bile daha iyiymiş saçlarım diyecek hale gelmezsin inşallah . Bunların çoğu alanında uzman özel doktor tavsiyesidir. Eğer ayda bir...
  16. lusiancan

cs2 de konsol tuşunu değiştirdim

bind "MOUSE1" "+attack" bunu konsola yapıştır
  17. lusiancan

Devlet hastanelerindeki cildiye doktorları genelde bu konuya fazla ilgi göstermezler erkek tipi saç dökülmen var deyip minoxil önerirler ve anlaşmalı oldukları (yani komisyon aldıkları) Firmaların şampuan veya saç bakım ürünlerini önerirler. Birkaç özel hastanede bu konuyla direk ilgilenen...
  18. lusiancan

Dostum bioxin bioblas restorex vs. hiçbir şampuandan bir hayır gelmez. Yaş kaç ve hangi hastaneden randevu aldın?
  19. lusiancan

Saç dökülmesini şampuanla vs. durduramazsın belki 1 hafta da dökülecek olan saç 1 ay da dökülür. Uzun süreler (yaklaşık 5 sene) bu durumla ilgili araştırma yapan biri olarak söylüyorum. Saç dökülme nedenin genetikse her türlü dökülecek zaten ama eğer vitamin takviyesiyle beraber düzgün bakım...
  20. lusiancan

CS:GO 70-80 ping ile ışınlanma problemi

Bahsettiğim şey router değil dostum wifi güçlendirici yani şu; https://www.akakce.com/wifi-guclendirici/en-ucuz-xiaomi-mi-wifi-pro-300-mbps-fiyati,200620527.html bunu al modemi odana çek interneti de uygulamasından bağla evin ortasına koy neredeyse her yerden çeker 500m2 değilse eviniz daha...
Top Bottom