Arama sonuçları: *

1. Litecoin

Arkadaşlarım Beni Hoşlandığım Kıza İfşaladı !

Yav bak yemek yiyordum elimi yıkayıp geldim yazmak için şu kızları allah gibi görmeyi bırakın *** sen ne utanıyon olum kızdan o kız senden utansın *** harbi türk milletinde bu kafa yapısı yerleşmiş artık red yediysende yedin *** başka kız mı yok sanki şu kızların götünü kaldırmayın
  2. Litecoin

Kadınlar neden keko sever?

Gerçek özgüvenli erkek bakımı iyi ise bak bakım diyorum, tip demiyorum istediği kızı elde eder bu da bir gerçek.
  3. Litecoin

Kadınlar neden keko sever?

Çünkü farklılar a*ına koyayım. Sen git asosyal ol kızın yanında elin ayağın titresin sonra kızlar neden keko seviyor. Çünkü özgüvenliler a*ına koyayım. Boş boş konular açmayın ya.
  4. Litecoin

DC sunucumda Kripto para eklemek

Eklemen saçma bence insanların 10 saniyede ulaşabileceği bir bilgi sonuçta.
  5. Litecoin

nasıl manita yaparım?

go gym
  6. Litecoin

Çene topu zararlı mı ?

https://letmegooglethat.com/?q=%C3%87ene+topu+zararl%C4%B1+m%C4%B1%3F
  7. Litecoin

Black friday nedir ve ne zaman?

https://letmegooglethat.com/?q=Black+friday+nedir%3F
  8. Litecoin

Okulun saçmalıktan ibaret olması

O zaman aileninde kölesisin. Düşünsene kendin istemeden annen baban seni bu dünyaya getiriyor ve sen istemesende seni okul okutmaya zorluyorlar, köleden farkın yok.
  9. Litecoin

Okulun saçmalıktan ibaret olması

Son zamanlardaki instagram reelsin motivasyon videoları ile dolması sonucu bunun etkisine kapılan bir kişi daha. Bu konuyu açma sebebin neydi? Madem bu sistem kölelik okulu bırak, zorunlu değilsin?
  10. Litecoin

hiç bir işe yaramıyorum

go gym
  11. Litecoin

Lütfen gate io kripto borsasını kullanan birisi yardım edebilir mi

Borsanın desteğine girip canlı destek ile görüşebilirsin.
  12. Litecoin

Yardım Kripto paraların gidişatı hakkında bilgi alabilir miyim?

Bahsettiğin coinlerin eski seviyesine geri gelmeleri için 6-7x yapmaları gerekiyor. Bu da çok zor, ayı piyasasında bile anca 2-3x yaparlar. Benim şahsi fikirlerim bunlar, umarım kardeşin yüklü miktarla girmemiştir.
  13. Litecoin

Yazılım için en ideal laptop

Evet, tabii Unity kullanıp oyun yapmayı veya mobil uygulama geliştirme falan düşünmüyorsan.
  14. Litecoin

Yazılım için en ideal laptop

Yazılım için iyi bir donanıma gerek yok ki, not defterine bile yazabilirsin.
  15. Litecoin

Breaking Bad bitirdim

Zevkler ve renkler tartışılmaz ama 2 tane dizi izleyen biri gelip buraya Breaking Bad dünyanın en iyi dizi demesin.
  16. Litecoin

Bitcoin (BTC) Analizi (4H & 1W)

Bitcoin 4 saatlik (kısa vade) grafikte yükselen trendimiz vardı. Yükselen trendden aşşağı yönlü bir kırılım geldi. Tabii destek noktamızdan tepki alarak tekrar yükselen trendimizin içine girmeyi başardı. Şimdilik senaryolarımız ilk direnç noktamız olan 22600-23100 bandına yükselmesi veya tekrar...
  17. Litecoin

Hattımı değiştiricem hangi oparatöre geçmeliyim ?

Türk Telekom deneyebilirsin, Turkcell kullanıyorum paketlerin fiyatı çok fazla ayrıca salla kazandan bir zaman sonra sadece SMS çıkıyor. En yakın zamanda Türk Telekom'a geçeceğim ben.
  18. Litecoin

Ana Konu [REHBER] Bitexen Borsası ile 150₺ Kazan ! (Kimlikli)

Destek ile iletişime geçtiniz mi?
  19. Litecoin

Yardım Star wars izlenme sırası nedir ?

Nasıl istersen öyle başla, pek fark olmuyor. Eğer Anakin'in, Darth Vader'a dönüşünü önceden görmek istiyorsan bölüm 1'den başla. Zaten film serisi çok güzel olduğu için tekrar izleyeceksin :) O zaman diğer türlü izlersin.
  20. Litecoin

Yardım Star wars izlenme sırası nedir ?

Anakin'in küçüklüğünden başlamak istiyorsan bölüm 1'den başla. Şahsen ben bölüm 4'den başlamıştım ama bölüm 1'den başlamak daha iyi.
Top Bottom