Neler Yeni

Ana Konu [REHBER] Bitexen Borsası ile 150₺ Kazan ! (Kimlikli)

Eminzm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Muhammet Emin Yiğit
60 saattir kimliğin onaylanmasını bekliyorum. Üstelik yeni kimlik yani. Bu nedir

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Musab
Steam
mfimmel
mernisde 23 25 yaş üstü insanlar var ama
Ee ne yani 2015-2016'daki sızdırmadan sonra bir daha sızdırılmadı mı sanıyorsun?

Kaç tane sigorta paneline erişildi haberin yok daha üstelik bunu yapanların yaş ortalaması 15-20.

API ve Data olarak elde eden çok kişi var sanalda mernis dediğin olaya youtube den bile erişiliyor çok daha fazlasına erişildi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

60 saattir kimliğin onaylanmasını bekliyorum. Üstelik yeni kimlik yani. Bu nedir
Desteğe yaz direk onaylarlar eğer sorunsuz gönderdiysen bilgileri.

Kendime ve aileme yaptım herkeste ortalama 30-40 saatte onaylanmıştı.

Ee ne yani 2015-2016'daki sızdırmadan sonra bir daha sızdırılmadı mı sanıyorsun?

Kaç tane sigorta paneline erişildi haberin yok daha üstelik bunu yapanların yaş ortalaması 15-20.

API ve Data olarak elde eden çok kişi var sanalda mernis dediğin olaya youtube den bile erişiliyor çok daha fazlasına erişildi.

Gün geçtikçe üye sayısı arttığı için haliyle elle doğrulama yaptıklarından dolayı süre gecikebiliyor.

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX

Gün geçtikçe üye sayısı arttığı için haliyle elle doğrulama yaptıklarından dolayı süre gecikebiliyor.
sızdırıldığını biliyorum bu işleri bana öğretme 2015 2016 en public odur öbürleri çok pahalıya satılır sigorta panellerinden de haberim var

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Musab
Steam
mfimmel
sızdırıldığını biliyorum bu işleri bana öğretme 2015 2016 en public odur öbürleri çok pahalıya satılır sigorta panellerinden de haberim var
Önemli olan parayla satılması mı? Satanlar kimler yine dediğim ortalamada insanlar devlet büyüğü mü satıyor sıradan vatandaş satıyor.

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Önemli olan parayla satılması mı? Satanlar kimler yine dediğim ortalamada insanlar devlet büyüğü mü satıyor sıradan vatandaş satıyor.
Haberim Var Bi sakin ol :D allah allah sanki ben satıyorum

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Bu arada referans kodunu atan arkadaşlar büyük ihtimalle birçoğunuz hesabı 12 Ağustos'tan sonra açtınız sizin referans kodunuzla üye olanlar kazanıyor ama siz kazanamıyorsunuz 12 Ağustos'tan önce açmadıysanız.

Haberim Var Bi sakin ol :D allah allah sanki ben satıyorum
Yok kanka ondan değilde piyasa ağzıyla konuştun ya şu public şu satılık diye o yüzden dedim. Bir de 3.5 senedir dark/illegal işlere girişmesemde takip ediyorum ve neler döndüğünden haberdarım çok insanıda bilgilendirmişimdir sen bana mı öğretiyon deyince gerildim biraz kusura bakma :D

• Hahaha
Reaksiyonlar: AneX

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Bu arada referans kodunu atan arkadaşlar büyük ihtimalle birçoğunuz hesabı 12 Ağustos'tan sonra açtınız sizin referans kodunuzla üye olanlar kazanıyor ama siz kazanamıyorsunuz 12 Ağustos'tan önce açmadıysanız.

Yok kanka ondan değilde piyasa ağzıyla konuştun ya şu public şu satılık diye o yüzden dedim. Bir de 3.5 senedir dark/illegal işlere girişmesemde takip ediyorum ve neler döndüğünden haberdarım çok insanıda bilgilendirmişimdir sen bana mı öğretiyon deyince gerildim biraz kusura bakma :D
sorun değil bro

batuu123

80+ Bronze

öyle bi dünya yok 27 kişi üye yaptım hepsinin parasını aldım

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,266
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
öyle bi dünya yok 27 kişi üye yaptım hepsinin parasını aldım
Kampanya açıklamasında yazan bilgileri iletiyoruz hocam, ben zaten eski üye olduğum için bizzat deneyemedim.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,266
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri