Neler Yeni

Ana Konu [REHBER] Bitexen Borsası ile 150₺ Kazan ! (Kimlikli)

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,699
İsim
Orkun
hocam kimlik sonuçta ne bileyim bilmeden konuşuyorum ama siz bilirsiniz benim içime sinmiyor böyle şeyler
Valla dostum 2016 da zaten milyonlarca kişinin kimlik bilgileri Mernis den sızdırıldı. Kimlik bilgin ile sadece üzerine telefon hattı açabilirler. Onun dışında senin imzan olmadan yani sen olmadan hiç bir şey yapamazlar. Ha dersin sahte imza atar ne eder yaparlar bir şekilde. Mahkemeye incelemeye verdiğinde senin attığın imza ile evraktaki imzayı detaylı incelemeye alıyorlar. Nasıl parmak izi her insanın farklı ise yazı yazarken bir titreşim oluşuyor, bu titreşim de her insanda farklı aynı parmak izi gibi. Bu şekilde ispatlanıyor. Yani sözün özü kimlik bilgin ile hat almak dışında hiçbir şey yapamazlar.

Ki onu geçtim Bitexen güvenilir bir platform, kimlik bilgini 3. taraflar ile de paylaşamazlar. Sadece hesap onayı yani hesabı senin açtığına dair kanıtlama niteliğinde yapılan doğrulamalardır. Bu işlemlere de KYC denir.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,296
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
150 TL için neden kimliğinizi satıyorsunuz ki yemek yiyemiyoruz artık o para ile maalesef
1660942647999.png
1660942661828.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

150 TL için neden kimliğinizi satıyorsunuz ki yemek yiyemiyoruz artık o para ile maalesef
ben geçimimi bonus veren borsalarla sağlıyorum

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hocam bütün kripto borsa sitelerine üye olup işlem yapabilmek için KYC yapman gerekiyor. Neden kimlik satma olarak düşünüyorsunuz?
Ayrıca kimliğimi alsa ne yapabilir?
Aynen hocam. Bu arada parayı aldıktan sonra sildirebilme imkanımız olduğunu düşünüyorum hesabı. Binance hesabı fln silinebiliyor mesela. Kimlik için de yapacak bir şey yok zaten hocam yıllar önce merniste tüm ülkenin verileri torrente düştü, patlasak o zaman patlardık.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

ben geçimimi bonus veren borsalarla sağlıyorum
Hocam başka var mı böyle. Bir ara coinbase earn yapmıştım ondan güzel gelmişti o zamandan beri bulamıyorum böyle ödül veren.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,296
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Aynen hocam. Bu arada parayı aldıktan sonra sildirebilme imkanımız olduğunu düşünüyorum hesabı. Binance hesabı fln silinebiliyor mesela. Kimlik için de yapacak bir şey yok zaten hocam yıllar önce merniste tüm ülkenin verileri torrente düştü, patlasak o zaman patlardık.

Hocam başka var mı böyle. Bir ara coinbase earn yapmıştım ondan güzel gelmişti o zamandan beri bulamıyorum böyle ödül veren.
Oldukça ben Forumda konu açıyorum hocam, tabii yatırımlı olanları atmıyorum. Ben yatırımlı olanlarıda yapıyorum ama foruma daha yararlı konular olması adına Tamemen güvenli olduğundan emin olduğum ve yatırımsız olanları seçiyorum.

edemir845

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Emir Demir
Parayı çekmek için para yatırma yapmış olmak gerekiyor diyor konuda görememiştim

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
1660946627939.png
?:D

Tataer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Mehmet Ali
Merhaba kullanmak isterseniz eğer bu da benim referans kodum : 118931086

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,296
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

edemir845

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Emir Demir
Eski kimlik kartlarında bu gibi şeyler isteyebiliyorlar.

1₺ yatırmanız yeterli olduğu için yazma ihtiyacı duymadım hocam.
Teşekkür ederim referansınız ile yaptım

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,296
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Oldukça ben Forumda konu açıyorum hocam, tabii yatırımlı olanları atmıyorum. Ben yatırımlı olanlarıda yapıyorum ama foruma daha yararlı konular olması adına Tamemen güvenli olduğundan emin olduğum ve yatırımsız olanları seçiyorum.
Hocam yatırımlı olan da varsa olur güvenli borsalardan. Coinbase sanırım 100 dolar yatırana 10 dolar veriyordu. Oraya 100 dolar atarım mesela 10 dolar ödülü verir sonra 110 çekerim geri, böyle düşünüyorum.
Bir de bu Bitexen olayını aile üyelerine de yaptım da kendi hesabıma nasıl çekicem kripto olarak, illa bankaya mı çekmemiz gerekiyor? BTXN olarak çekme işleminde 5 BTXN komisyon alıyor ya, 25 lira fln boşa gidicek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,796
Üyeler
152,550
Son üye
Efydeu
Top Bottom