Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Vücut geliştirme sporunda hangi pirinç pilavı tüketilmeli?

Baldo olur basmati olur yerli olur hepsi olur çok farketmez
  2. Bulkyapanobez

HİQ Kreatin alınır mı?

ProteinOcean bence pek güzel değil hocam fikrim yok ama siz bilirsiniz ben pek memnun kalmadım. Supplament bakımından sadece vitamin kullanıyorum diğerleri öyle aman aman etki etmiyor gibi ama şuan https://www.supplementler.com/urun/kingsize-nutrition-tri-creatine-malate-180-tablet-16359 Bunu...
  3. Bulkyapanobez

Sağlıklı ve tadı güzel mısır gevreği önerisi

Ucuz bir şey ya Migros'ta var şok markette de var. Ben cips niyetine yiyorum sarıyor film izlerken falan
  4. Bulkyapanobez

Sağlıklı ve tadı güzel mısır gevreği önerisi

Nestle corn flakes
  5. Bulkyapanobez

Bu supplementler nasıl kullanılıyor

Yani brom adamın parası vardır istediğini alır, şahsen o denli harcayacak param olsa eğlencesine alırım. Şahsen evde oturup spora gitmek çok daha yorucu geliyor +12 saat çalıştıktan sonra akşama öküz gibi antrenman attığını ikimiz de biliyoruz. Bozuk pre de ishal yapar be hocam 1688488506...
  6. Bulkyapanobez

Bu supplementler nasıl kullanılıyor

TAFT kahve boş ürün değil hocam. Kullandın mı hiç ? TAFT kahve yüksek kafein oranlı ve kafein oranını gerçekten hissettiren bir kahve. Kesinlikle tavsiye ediyorum gayet memnunum. L carnitin de öyle aman aman etki etmiyor arkadaşın da dediği gibi kalori açığı bırak.
  7. Bulkyapanobez

Spor için dışardan tavuk pilav yemek zararlı mı?

Olur, dışardan aldığın pilav saf margarin. Bağışıklık sistemini zayıflatır. İnsülin tepkisini düşürür. Ki bunlar da bizim için kötü sonuçlar doğurur. Evde pilav yapmak gayet kolay hocam ailenizden rica edin yapsınlar içine yine yağ koyabilirler ama en azından ne yediğini bilirsin
  8. Bulkyapanobez

Hangi suplementleri kullanmaliyim

Pirinç unu yüksek kalorili besin deneyebilirsin
  9. Bulkyapanobez

Hangi suplementleri kullanmaliyim

Ben şahsen gainer tavsiye etmiyorum vitamin olarak D vitamini C vitamini OMEGA 3 ve ZMA Ekstra olarak creatine ve glutamine olabilir 1682067250 Ama durumuna bakarsak yemek yiyemediğini söylüyorsun bu durumda alınabilir. Gainer tavsiye etmiyorum çünkü yemek yemek kilo almak için çok daha rahat...
  10. Bulkyapanobez

Arkadaşlar Kıbrıs'tan 433mg kafain içerikli pre-workout aldım

Hocam linki vs var mı nasıl bulabiliriz ?
  11. Bulkyapanobez

Bu Supplement Nasıl?

Scitec pre workout kullandım aromaları yoğun oluyordu. Bcaa da öyle mi?
  12. Bulkyapanobez

Gainer ı nasıl kullanmalıyım?

Yani olabilir hocam deneyebilirsin dediğim gibi tercih meselesi
  13. Bulkyapanobez

Tercihe göre değişir. Az koyarsan yoğun olur çok koyarsan kötü olur
  14. Bulkyapanobez

Senin her türlü 200gr alman gerekiyor şuan sanırım. Akşam yemeğini ye sonra vur geç
  15. Bulkyapanobez

Sanırım 1 servis = 4 ölçek 200g X 15 servis = 3000g ediyor 1672596044 Mal oldum şuan tuhaf bir şey
  16. Bulkyapanobez

Akşam yemeğini bitirdikten sonra yemek mantıklı. Yemek öncesi yersen doyuyorsun.
  17. Bulkyapanobez

spora başladım ne yicem

Yarışma hedefi yoktur amaç fit kalmaktır yüksek ihtimalle. Evde annen/ eşin ne yapıyorsa sadece daha fazla yemeğe çalış antrenman yap kardio yap. Vücut yağlanmaya yatkın olsaydı zaten göbeğin çıkardı şimdiye,58 kilo olduğuna göre ye geç
  18. Bulkyapanobez

95 kilo olma problemi

Etiket için eyvallah brom,buna müdahale edemem arkadaşın disiplin eksikliği var.
  19. Bulkyapanobez

Protein tozunu ne zaman kullanmalıyım ?

1 paket köy iç antrenmandan sonra erken saatlerde iyi oluyor ama çok da farketmez yani
  20. Bulkyapanobez

Protein tozunu ne zaman kullanmalıyım ?

İçilen sigaradan zararsız 1666378283 Antrenman sonrası güzel bro,300 ml ile daha güzel olur bence sonra su eklersin istersen
Top Bottom