Neler Yeni

Protein tozunu ne zaman kullanmalıyım ?

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,473
İsim
Taha yücel
WhatsApp Görsel 2022-10-21 saat 17.36.51.jpg

decathlona gitmiştim dün bunları gördüm aldım denemek için bir servislik

anternman öncesi mi sonrası mı içmeliyim su ile karıştırıp mı içmeliyim 0.50 ml su şişesi ve su yeter mi

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
Alıntıyı görüntüle

anternman öncesi mi sonrası mı içmeliyim su ile karıştırıp mı içmeliyim 0.50 ml su şişesi ve su yeter mi
benim arkadaşım sportdan yanlış hatırlamıyorsam 1 saat önce içmişti su ile karıştırıp ancak arkasında talimatlar yazıyormu bir bak istersen yazması lazım

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,094
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Bilmediğimden soruyorum, bunlar zararlı diye duymuştum. Bunların zararları nelerdir?

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Son düzenleme:

lusiancan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
CAN UYGUR
Antrenmandan 1-1.30 saat önce ve antrenmandan hemen sonra tüketebilirsin ve ister su ister sütle karıştırabilirsin ilk kez içiyorsan tadı su ile çok iyi gelmez ama genelde herkes su ile tüketir. Günlük dozlar aşılmadığında hiçbir zararı yoktur bir sporcunun veya bireyin günlük alması gereken protein miktarını karşılamak için kullanılır. Fazla tüketmekten kaçın. Eğer ağır antrenman yapacaksan hem antrenman öncesinde hem sonrasında içebilirsin sadece dozu aşma yeter. Alman gereken doz kg başına 1.3 ila 1.8 mg arasında olmalıdır yani atıyorum 70 kilo isen 70x1.5=105mg olmalıdır.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Bilmediğimden soruyorum, bunlar zararlı diye duymuştum. Bunların zararları nelerdir?
İçilen sigaradan zararsız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

Antrenman sonrası güzel bro,300 ml ile daha güzel olur bence sonra su eklersin istersen

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,473
İsim
Taha yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Antrenmandan 1-1.30 saat önce ve antrenmandan hemen sonra tüketebilirsin ve ister su ister sütle karıştırabilirsin ilk kez içiyorsan tadı su ile çok iyi gelmez ama genelde herkes su ile tüketir. Günlük dozlar aşılmadığında hiçbir zararı yoktur bir sporcunun veya bireyin günlük alması gereken protein miktarını karşılamak için kullanılır. Fazla tüketmekten kaçın. Eğer ağır antrenman yapacaksan hem antrenman öncesinde hem sonrasında içebilirsin sadece dozu aşma yeter. Alman gereken doz kg başına 1.3 ila 1.8 mg arasında olmalıdır yani atıyorum 70 kilo isen 70x1.5=105mg olmalıdır.
57 kg yim sadecw anternmandan sonra icicem yukarda ki 1 paket ideal mi 30 gram yaziyor
Büyük kutulara param yetmedi biriktiyorum suan simdilik bunlardan aldim.denemek.için
İçilen sigaradan zararsız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Antrenman sonrası güzel bro,300 ml ile daha güzel olur bence sonra su eklersin istersen
Evde cam matara var orda ml yaziypr ona göre ayarlarım
Anternmandan ne kadar süre sonra içmeliyim spor salonuyla evim 5 dk meaafe var eve gelince içsem olur mu ? Bir paketi direk bosaltcam dimi

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
57 kg yim sadecw anternmandan sonra icicem yukarda ki 1 paket ideal mi 30 gram yaziyor
Büyük kutulara param yetmedi biriktiyorum suan simdilik bunlardan aldim.denemek.için

Anternmandan ne kadar süre sonra içmeliyim spor salonuyla evim 5 dk meaafe var eve gelince içsem olur mu ? Bir paketi direk bosaltcam dimi
1 paket köy iç antrenmandan sonra erken saatlerde iyi oluyor ama çok da farketmez yani

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,618
İsim
marilyn

boy yaş bilmiyorum ama yeterli proteini günlük besinler ilede alabilirsin diye düşünüyorum (uzman değilim sadece düşünce)

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,876