Arama sonuçları: *

1. A

El Capitan Kargo

Sıvı soğutucu alman lazım wp güçlü bir fan hocam.
  2. A

El Capitan - İncehesap BIKTIK!

sen sütünü iç yat kardeşim bu konular sana fazla burada 18 yaşına gelince mod olursun.
  3. A

allah razı olsun abdullah bize böyle gel işte seni seviyorum kardeşim.
  4. A

hocam bir de kasayı dolaştırsanız dışarda belki cam'dan hava alamamıştır.
  5. A

adam'da prysm soğutucu yok abdullah bey karşı tarafla iletişim kursa zaten buraya yazmayacak güvendiği dal olarak sizi görüyor, o dalı kırmayın lütfen arkadaşa yardımcı olmamız lazım , bu arada hepsi burada siparişlerim taş çatlasın 3 günde geliyor müşteri hizmetlerini arayın bir.
  6. A

sende mi incehesaptan sipariş verdin ?
  7. A

video'da 250 demediniz mi üstelik 200 kişiye gönderildi diyorsunuz mouse alanların prysm fan gelmesi gerekmiyor muydu ?
  8. A

Teknobiyotik Nasıldır?

incehesap'tan iyidir hocam , yapıştır geç.
  9. A

İNCEHESAP ALIŞVERİŞ

bellki küçüksün, ailenden dayak yemek istemiyorsan alma...
  10. A

bilmeden konuşmayın insanları keriz yerine koymayın, 19 nisanda sistemi aldığımda iş günü falan yazmıyordu direk olarak 10 gün içinde kargo ibaresi vardı, ki şu anda bile iş günü ibaresi yok 15 gün içinde kargo'da yazıyor , buradaki mağdurların tek derdi iletişim sorunu insanların ekran kartı...
  11. A

850 $ EL capitan sistem eksik gelen işlemci soğutucusu

Hocam bulaşma , alan 1000 almanyan 1 pişman
  12. A

incehesaba büyük isyan kapida

Abdullah bey nerede dün sipariş numaralarını almıştı ses soluk yok hala ?
  13. A

El Capitan Kargo

Mouse geldimi hocam ?
  14. A

FİRMALAR-KARGOLAR-DONANIM ARŞİVİ

hocam sen çok yanlış gelmişsin buradaki çoğu kişi kargonun gelmediğinden şikayetçi değil firmanın insanları keriz yerine koyduğundan şikayetçi bilgi alamama / iletişim eksikliği / v.b gibi sorunlar.
  15. A

INCEHESAP.COM ve PC TOPLAMA

Sakın bulaşma dostum..
  16. A

Dostum grupların linkini istiyorsun katılmıyorsun,bana çok samimi gelmiyorsun açıkcası, verdiğin cevapların çoğu kaçamak,lütfen şeffaf ol.
  17. A

Bal tutan parmağını yalar , buradaki yandaş ve yaranmaya çalışan arkadaşları çok iyi anlıyorum 19'nda vatandan başka bir sistem siparişi verdim 2 gün sonra elimdeydi hazır sistem değil bakın tek tek seçtim ürünleri kdv indiriminden , gelelim incehesaba ürünü 19'nda aldım deadline süresi 10 gündü...
  18. A

Yeni PC Ne Zaman Gelecek?

Apdullah abinin sistemleri topladığı firmalara güvenme, bunlar cukkaya bakıyo, hele ki incehesaba asla
  19. A

Itopya dan son 1-2 haftada ürün alan varmı

sen pazar sipariş vermişsin biz 19'nda sistem siparişi verdik incehesaba hala bekliyoruz lanet olsun.
Top Bottom