Neler Yeni

incehesaba büyük isyan kapida

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Harunckr
Yandaş falan derken sözlerini dikkatli kullan yakışmıyor.

Sorun her zaman her yerde vardır sırf senin tecruben ilesabit bir şey değildir.
Buyur Vatan'ın şikayet vardaki durumu memnuniyet 5 üzerinden 1
Alıntıyı görüntüle

üslup yanlış olsada adam doğru söylüyor. Süreci her gün izleyen bir DA bekleyeni olarak rezillikleri yazsak dağ olur. Zaten 3 konu var hepsi okununca belli olur tekrar yazmaya gerek yok. Sen yaşadığın sıkıntıyı eksik yönlerini doğru şekilde kanıtlarla söylüyorsun. Birisi gelmiş diyor benim mouse 1 haftada geldi. Sanki büyük nimetmiş gibi söylediği. montajlar çok geç başladı. Şu an gelen rakamlar komedi ki son 2 günde çoğu montaja geçti. Yani montajdaki rakam aldatıcı. Yani en basit bir müşteri hizmetlerine 50-60 dakikada bağlanmak bile büyük kalitesizlik göstergesi. Bu sistem yayınlandığında hazır sistem bulundurmamak büyük rezillik. Herkes izin alırken 14 günün 7 günü çalışmamak yine büyük rezillik. Benim sistemim kargoya verilsin ben kargocularla cebelleşmeye hazırım. Müşteri hizmetlerinin % 90 otomatik mesajla cevap verdiği ince hesapla değil. İnsanlar ramazanda yasakta zaman geçirmek için aldılar ama artık bayramda kullanırız. Ayrıca işlemci konusunda da dedikleri doğru el capitan grupları var ilginç şekilde işlemcilerde gariplikler oluyor hep. Bizde bekliyoruz umarım bizimki sorunlu değildir. İnsanların sorunu ince hesapla. Burda bunları yaşamayanların böyle bol keseden sallaması hoş olmuyor

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
üslup yanlış olsada adam doğru söylüyor. Süreci her gün izleyen bir DA bekleyeni olarak rezillikleri yazsak dağ olur. Zaten 3 konu var hepsi okununca belli olur tekrar yazmaya gerek yok. Sen yaşadığın sıkıntıyı eksik yönlerini doğru şekilde kanıtlarla söylüyorsun. Birisi gelmiş diyor benim mouse 1 haftada geldi. Sanki büyük nimetmiş gibi söylediği. montajlar çok geç başladı. Şu an gelen rakamlar komedi ki son 2 günde çoğu montaja geçti. Yani montajdaki rakam aldatıcı. Yani en basit bir müşteri hizmetlerine 50-60 dakikada bağlanmak bile büyük kalitesizlik göstergesi. Bu sistem yayınlandığında hazır sistem bulundurmamak büyük rezillik. Herkes izin alırken 14 günün 7 günü çalışmamak yine büyük rezillik. Benim sistemim kargoya verilsin ben kargocularla cebelleşmeye hazırım. Müşteri hizmetlerinin % 90 otomatik mesajla cevap verdiği ince hesapla değil. İnsanlar ramazanda yasakta zaman geçirmek için aldılar ama artık bayramda kullanırız. Ayrıca işlemci konusunda da dedikleri doğru el capitan grupları var ilginç şekilde işlemcilerde gariplikler oluyor hep. Bizde bekliyoruz umarım bizimki sorunlu değildir. İnsanların sorunu ince hesapla. Burda bunları yaşamayanların böyle bol keseden sallaması hoş olmuyor
Ne işlemcisi ne sorunu? nerdeymiş bu bahsettiğin gruplar? bana şu grupların linkini atsana bir sürü 3600 kopmbinasyonu kullandım ilk defa böyle bir şey duyuyorum. Bu arada site kargo süreci için 15 gün vermiş siz ne zaman satın aldınız? Bu arada sokağa çıkma yasağında adam çalıştırılmaz hem kanunen doğru değil hem de vicdanen.

knark1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alpay Bozkurt
Ne işlemcisi ne sorunu? nerdeymiş bu bahsettiğin gruplar? bana şu grupların linkini atsana bir sürü 3600 kopmbinasyonu kullandım ilk defa böyle bir şey duyuyorum. Bu arada site kargo süreci için 15 gün vermiş siz ne zaman satın aldınız? Bu arada sokağa çıkma yasağında adam çalıştırılmaz hem kanunen doğru değil hem de vicdanen.

Abi yasak varken çalışılmıyor ise neden benim sisteme bu gün montaja geçti ibaresi eklendi site admini kafasına göre mi takılıyor? Mail atınca aldığım cevap 10 iş günü oldu ama sitede 15 gün deniliyor adamlara da hak veriyorum ama çocuk oyuncağı yaptılar biraz.

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Harunckr

15iş günü demek doğru bişey demek mi yani ? Ben el capitanda 100-200 arasında sıradayım. Bana daha gelmediyse 10 günde iyi mi oluyor yani ??
Sokağa çıkma yasağında adam çalıştırmak kanunen yasak değil valilikten bir izne bakıyor ki çevremdeki çoğu çalışan alıyor. Bunlar bahane değil
Vicdanen bakarsak da yani sağlık açısından bakarsan bu insanlar kalan günlerde de aynı ortamda çalışıyor yasak olunca sağlıksak yönden mi sıkıntı olcak. Tatil yönünden bakarsan 14 günde 7 gün tatil yapması alıcıların bir kısmını 2 hafta aksatmasına sebep olmaktan daha mı vicdani yani ? Komik bence bu düşünceler.
Grup linkleri whatsapp

telegram

t.me/elcapitansohbet

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
15iş günü demek doğru bişey demek mi yani ? Ben el capitanda 100-200 arasında sıradayım. Bana daha gelmediyse 10 günde iyi mi oluyor yani ??
Sokağa çıkma yasağında adam çalıştırmak kanunen yasak değil valilikten bir izne bakıyor ki çevremdeki çoğu çalışan alıyor. Bunlar bahane değil
Vicdanen bakarsak da yani sağlık açısından bakarsan bu insanlar kalan günlerde de aynı ortamda çalışıyor yasak olunca sağlıksak yönden mi sıkıntı olcak. Tatil yönünden bakarsan 14 günde 7 gün tatil yapması alıcıların bir kısmını 2 hafta aksatmasına sebep olmaktan daha mı vicdani yani ? Komik bence bu düşünceler.
Grup linkleri whatsapp

telegram

t.me/elcapitansohbet
Dostum 15 iş gününü senden gizleyen mi vardı? kendin alıyorsunz yayıncıların sistemleri hep bu şekildedir. Kendine göre tartıp biçiyorsun senin bir düşüncen var başka kimsenin düşüncesi senin için önemli değil. Bu yıllardır olan şeyler 7 ile 15 gün kargo süreci belirlenir bu yeni olan bir şey değil. Gizlilikten ötürü Telegram ve WP gruplarına dahil olmuyorum. Sağlık çalışanları için verdiğin örnekte saçma sapan bu kişilerin görevi bu zaten bizim ekibimizde 2 Tıp öğrencisi var kuzenlerim ve yakın arkadaşım doktor bana bunun örneklendirmesini yapma. Konuyu saygısız bir noktaya çekip "komik düşünceler" falan lafını kullanacaksan hiç bu konuyu konuşmayalım zaten.

Belirtildiği gibi 15 günden önce sistem ulaşmaz size hayır sizi kandırmamı istiyorsanız evet ulaşır diyeyim?

Sistem tam verimle çalışması için
Bios
Çipset
VGA kart
Windows sürücülerinin hepsi güncel olmalı
ve Biostan ram ayarı yapılmalı.
ve Warez oyunlar ile oyun testi yapmayın uygun pachlere sahip olmadıkları için verdikleri değerler yanlış çıkar. S2H+3600 ikilisi dünyanın her yerinde aynıdır performansı farklılık göstermez. Sadece yazılımlar sıkıntılı değilse

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Dogukan
Dostum grupların linkini istiyorsun katılmıyorsun,bana çok samimi gelmiyorsun açıkcası, verdiğin cevapların çoğu kaçamak,lütfen şeffaf ol.

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Yasir Aykaç
Dostum 15 iş gününü senden gizleyen mi vardı? kendin alıyorsunz yayıncıların sistemleri hep bu şekildedir. Kendine göre tartıp biçiyorsun senin bir düşüncen var başka kimsenin düşüncesi senin için önemli değil. Bu yıllardır olan şeyler 7 ile 15 gün kargo süreci belirlenir bu yeni olan bir şey değil. Gizlilikten ötürü Telegram ve WP gruplarına dahil olmuyorum. Sağlık çalışanları için verdiğin örnekte saçma sapan bu kişilerin görevi bu zaten bizim ekibimizde 2 Tıp öğrencisi var kuzenlerim ve yakın arkadaşım doktor bana bunun örneklendirmesini yapma. Konuyu saygısız bir noktaya çekip "komik düşünceler" falan lafını kullanacaksan hiç bu konuyu konuşmayalım zaten.

Belirtildiği gibi 15 günden önce sistem ulaşmaz size hayır sizi kandırmamı istiyorsanız evet ulaşır diyeyim?

Bios
Çipset
VGA kart
ve Biostan RAM ayarı yapılmalı.
ve Warez oyunlar ile oyun testi yapmayın uygun pachlere sahip olmadıkları için verdikleri değerler yanlış çıkar. S2H+3600 ikilisi dünyanın her yerinde aynıdır performansı farklılık göstermez. Sadece yazılımlar sıkıntılı değilse
Valla hocam ısınma problemi var bende sende videoda olandan 10 derece fazla oda aynı oda oyun aynı oyun fark nedendir

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Harunckr
Dostum 15 iş gününü senden gizleyen mi vardı? kendin alıyorsunz yayıncıların sistemleri hep bu şekildedir. Kendine göre tartıp biçiyorsun senin bir düşüncen var başka kimsenin düşüncesi senin için önemli değil. Bu yıllardır olan şeyler 7 ile 15 gün kargo süreci belirlenir bu yeni olan bir şey değil. Gizlilikten ötürü Telegram ve WP gruplarına dahil olmuyorum.

Bios
Çipset
VGA kart
Öncelikle 15 iş günü değildi alınırken 10 iş günü idi. Yanlış bilgilendirme yapmayalım. 15 sonradan değişti. Ürünler alındıktan sonra. Bu yazılan rakamlar en geç rakamlardır. Bu rakamlar böyle diye. Son güne kadar kullanmak ne kadar etiktir. İlk hafta alabilen sadece 1 kişinin olması (forumda bulabildiğimiz) ne kadar etiktir. Yasal olarak elbette bişey diyemiyoruz. Ama alan herkes bunların farkında. İnce hesabın vurdumduymaz vari hareketlerinin. Benim düşüncem önemli başka kimsenin önemsiz anlayışı bana ait değil burda iletişimde olduğumuz belki 50 kişinin görüşü bunlar. Konular okunsaydı bu zaten açıktı gayet. Ayrıca gizlilik açısından gruplara dahil olmayışını anlıyorum ama isteyen sendin ve attım. Niye istedin zaten anlamış değilim gelmeyi düşünmüyorsan
Sistem tam verim bilgilendirmesi için teşekkürler. Gelince hepsini uygulayacağım. Alan arkadaşlara da bilgi oldu.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bakın arkadaşlar bu sistemi neden aldınız çünkü çıktığı zaman piyasanın en iyisi idi ve iki adette hediyesi vardı değil mi bunları bu indirimi ve hediyeleri sizlere alan BENİM İncehesap vermek için can atıyordu falan mı zannediyorsunuz ben sizin için burada uğraşıyorum adam bana oradan samimi gelmiyorsun yazıyor. Yani benden beklentin daha ne olabilir ki. Birde onun dışında her gün inceden kargoların durumlarını sorup rapor alıyorum. Benim gibi bu süreçlerde takipçileri ile ilgilenen biri varsa çıksın söylesin yemin ediyorum forumu silmezsem ne olayım. Yapmayın Allah aşkına bu kadar uğraşıp bu lafları duymak gerçekten insanı incetiyor. Elimden gelen neyse fazlasını yapıyorum.

Senden neden istedim grup deyince Facebook grubundan bahsediyorsunuz zannettim.

Ve lütfen bir sorun olduğunda da warez oyun oynayan adam bana yazmasın sistemi alan kişiler piyasanın en ağır ve problemli oyunu olan Warzone ile test yapsın ve lütfen alan kişiler benim şu videomu izlesin lütfen.

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Harunckr

Bios
Çipset
VGA kart
Sağlık çalışanları ne alaka ben öyle bişey mi dedim sağlık yönünden mi vicdansızlık dedim. Tamamen yanlış okuyup cevaplamışsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakın arkadaşlar bu sistemi neden aldınız çünkü çıktığı zaman piyasanın en iyisi idi ve iki adette hediyesi vardı değil mi bunları bu indirimi ve hediyeleri sizlere alan BENİM İncehesap vermek için can atıyordu falan mı zannediyorsunuz ben sizin için burada uğraşıyorum adam bana oradan samimi gelmiyorsun yazıyor. Yani benden beklentin daha ne olabilir ki. Birde onun dışında her gün inceden kargoların durumlarını sorup rapor alıyorum. Benim gibi bu süreçlerde takipçileri ile ilgilenen biri varsa çıksın söylesin yemin ediyorum forumu silmezsem ne olayım. Yapmayın Allah aşkına bu kadar uğraşıp bu lafları duymak gerçekten insanı incetiyor. Elimden gelen neyse fazlasını yapıyorum.

Ve lütfen bir sorun olduğunda da warez oyun oynayan adam bana yazmasın sistemi alan kişiler piyasanın en ağır ve problemli oyunu olan Warzone ile test yapsın ve lütfen alan kişiler benim şu videomu izlesin lütfen.

Ayrıca benim tüm eleştirim ince hesapla ilgili. Sen neden kendini savunuyorsun sanki seni eleştirmişiz gibi. İnce hesap farklı sen farklısın

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Yasir Aykaç

Hocam test yaparken 67 derece prime95 de fakat cs go da 72 73 R6 gibi oyunda 77 lere kadar çıkıyor. Ne yapmam gerekir

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer

Hocam yanlış anlayıp motivasyonun kırılmasın. Burda aslında sana kimse bir şey demiyor. İncehesaptan doğru düzgün cevap alabilen sayılı insan var. Bunlardan biri sensin. Tutunulacak son dal olarak insanlar seni görüyor sana yapışıyor. Yoksa sen farklısın firma farklı. Sakın yanlış anlama. Tekrar söylüyorum şeffaflık önemli. Firma twitterden falan Bi açıklama yaparsa çok iyi olacak çalıştıklarını gösteren bir foto vb.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Ben sipariş verdim ancak başka sitede daha iyisi vardı aynı fiyata onu hemen kredi kartından aldım incehesabada iade yaptım bir hafta sonra geldi para kredi kartına attım sıkıntı çıkmadı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
967,930
Üyeler
152,978
Son üye
cerbito
Top Bottom