Neler Yeni

El Capitan - İncehesap BIKTIK!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Herseyi Abdullah abinin üzerine atacaklar. Sistemlerinizi iade edin ve Twitch yayıncıların sözde uygun sistemlerini alın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Yasir Aykaç
Herseyi Abdullah abinin üzerine atacaklar. Sistemlerinizi iade edin ve Twitch yayıncıların sözde uygun sistemlerini alın.
Siz olayı çok yanlış anlamışsınız bence bir tekrar bakın olmadı 2 3 kere daha bakın jeton yavaş sanırım

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
Batuhan Divrik
Ben sana macunsuz mu dedim? Yada kalitesiz mi dedim? Olma ihtimali de 0 olmamakla birlikte sadece çözüm bulmaya çalışıyorum. Yapılması gereken ekstra mevzu var mıdır diye soruyorum? Burada sana düşen çözümü biliyorsan yazmak bilmiyorsan devam etmek..
Dostum sen ne saçmalıyorsun ya allah aşkına ben zaten ilk mesajımı KONU SAHİBİNE yazmışım sen orada BALIK gibi BOŞ YER KAPLAMAYIN demişsin şimdi de sana düşen biliyorsan yardım etmek :d Küfür etmeyi sevmem bu forumu da seviyorum ama gerçekten hak ediyorsun bence. Lütfen sadece mesaj olsun diye mesaj yazmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Dogukan
Aynen öyle dostum sana katılıyorum bu konunun incehesaba değil Abdullah abiye açıldığı o kadar belli ki. Hiç kimse kafanıza silah dayamadı 15 İŞ GÜNÜ DİYOR KARGOLAMA SÜRESİNE hiç kimse oraya bakmadan al da demedi ama 6. günde yeter 10.günde hadi artık 12 . gün de S....m bu işi gerçekten çoluk çocuk başka bir şey değil.
sen sütünü iç yat kardeşim bu konular sana fazla burada 18 yaşına gelince mod olursun.

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Siz olayı çok yanlış anlamışsınız bence bir tekrar bakın olmadı 2 3 kere daha bakın jeton yavaş sanırım
Ya sen anlamiyon.islemci kullanimi daha yüksek yok sıcaklık yüksek ben bunlara diyorum. Olur yani biribirinin aynısı 2 sistem ayni değerleri vermek zorunda deil .

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Burakhan kılıç
İşlemci kullanımı fazla dedin ya. Warzone testi yap at demiş Abdullah abi
bana demedi arkadaş daha önce oynamadım wazrone demiş ya
bende daha öncede oynadım güncellemeden sonrada oynadım sıcaklığı ve fps i etkileyen bi güncelleme olmadı onu belirteyim dedim
elcapitan la alakam yok
ayrıca ince hesaptan topladım bnde pcyı gamıng gecelerinde
cuma sipariş verdim salı günü elime eksiksiz ulaştı ve ben Tokat'ta yaşıyorum
şuan bu konuyu hayretle takip ediyorum çünkü ben ve arkadaşlarım 5 tane sistem topladık o siteden kimseye sıkıntı çıkmadı ariyetten parça siparişlerimizde de sorun olmadı
şahsen bu korona olayının tam başındayken topladım 13 martta
el capitan alan arkadaşlarında bu bekleme sürecini extra aldıkları hediye ve indirimin karşılığı olarak anlayışla karşılaması lazım tabii eksik - yanlış parça videodan farklı değer alan kişilere @Abdullah Hacıgül ün biraz özel ilgisi gerekli gibi duruyor.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
Batuhan Divrik
sen sütünü iç yat kardeşim bu konular sana fazla burada 18 yaşına gelince mod olursun.
:D Dostum allaha şükür 18 yaşındayım 19 a gireceğim. Mod olmak istediğmii mi söyledim bu kanıya vardın ? Bu konular fazla diyorsun da ben de sistem diziyorum ve yaklaşık 2 aydır diziyorum 1 hafta kargo beklediğim oldu 1 hafta ürünün kargoya verilmesini beklediğim oldu koranadan dolayı ama oraya buraya HEPSİBURADA ŞÖYLE BÖYLE BU ADAM BÖYLE ŞÖYLE YALANCI falan demedim.
Beyler buraya kavga etmeye mi yoksa sorunlarınızı çözmeye mi geldiniz? SAKİN!
Dostum adam kavga etmeye gelmiş belli değil mi ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,927
Üyeler
152,978
Son üye
cerbito
Top Bottom