Neler Yeni

El Capitan - İncehesap BIKTIK!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah DEMİRCAN
Abi inanılmazsınız biliyorum biliyorum düz 200 yazdım. 800TL indirimin yanına sisteme prismde ekleten benim mouse'u da son dakika ekleten benim. Hatta 250 dışında +50 kişiye de mouse verilmesini rica eden de benim. Ya var mı başka böyle bir sistem? story de attığım gibi ilk 2 saat içinde bu hediyeli stoklar bitti.
Dostum Allah razı olsun, sen konulara çok agresif yaklaşıyorsun. Tamam büyük iş yaptın eyvallah ama soru sormak hakkımız değil mi? Gece saat 02 kusurde sistemden 269 adet satıldığını söyledin. Şimdi iki saat içinde hediyeler bitti diyorsun.Neyse ben daha konuşmayacağım sorun bizde ve kargocularda dostum sağol her şey için.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
300 adet kargolama kocaman devasa inanılmaz büyük bir yalan. Sana yanlış Bilgi veriyorlar. Sipariş numaralarını attık sana. Forumdan gruplar kurduk gelen sıralamalar belli. Hayır montaja geçme zamanları belli. Ben sipariş numara mı da attım. Kargoya gittim ismime Kargo çıkmadığını da perşembe mesai saati sonlarında teyit ettim. Sana geçen gün sipariş no atanların çoğu 100-200 arası. Bak eleştirmek için söylemiyorum ama . Sana dedikleri kesinlikle yalan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca Kargo şirketlerinin halini haftada 1-2 kere giderek görüyorum. Başka sebeplerle de kullanıyorum . Elime şu sistemi verdiğimden beri 7 Kargo geçti 2 si İstanbul’dan ve 3 ü PC ürünü buna rağmen 4 günü geçen olmadı çoğu 2 günde geldi
Elimde bizzat genel müdürün SS'leri mevcut bana aktarılan bilgi bu şekilde, hatta bu süreçten ötürü markaya uyarılarım o kadar ciddi olduki Cumartesi Pazar montaj ve kargo yapacaklarını belirttiler yukarıda arkadaşın da incehesap'ta kargo aracını görmesinin sebebi o olabilir. Yaptığım uyarıları görseniz bu çocuk daha ne yapsın dersiniz. Ama bende internetten kargo alışverişi yapıyorum ve yemin ediyorum 3 haftadır gelmeyen ürünüm kargom var. Bu süreçte bu durumlar gerçekten de normal lakin hızlandırılması için firmayı eksiksiz hergün darlıyorum.

Bu arada ilk 2 saat değil Gece 1-2 gibi bitmiş hatta konusunu açmışım: https://donanimarsivi.com/forum/kon...-el-capitan-sistemden-264-adet-satildi.22517/

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Dogukan
Elimde bizzat genel müdürün SS'leri mevcut bana aktarılan bilgi bu şekilde, hatta bu süreçten ötürü markaya uyarılarım o kadar ciddi olduki Cumartesi Pazar montaj ve kargo yapacaklarını belirttiler yukarıda arkadaşın da incehesap'ta kargo aracını görmesinin sebebi o olabilir. Yaptığım uyarıları görseniz bu çocuk daha ne yapsın dersiniz. Ama bende internetten kargo alışverişi yapıyorum ve yemin ediyorum 3 haftadır gelmeyen ürünüm kargom var. Bu süreçte bu durumlar gerçekten de normal lakin hızlandırılması için firmayı eksiksiz hergün darlıyorum.

Bu arada ilk 2 saat değil Gece 1-2 gibi bitmiş hatta konusunu açmışım: https://donanimarsivi.com/forum/kon...-el-capitan-sistemden-264-adet-satildi.22517/
sende mi incehesaptan sipariş verdin ?

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Alıntıyı görüntüle
Sistemi almadan önce 19 nisanda incehesap ile site üzerinden yaptığım mesajlaşma sonucu bu yanıtı aldım.

Sen beklemeye devam et bu hitap şekli ile seninle muhattap olmama gerek yok.

Sonuç olarak 19 nisandan bu güne kadar 7 iş günü geçti.
Ayin 19 undan buyana 6. Sokaga çıkma yasağı günü oldu hadi is günü desen 3 günü çıkarcaksin. 4 gün oluyor.

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Harunckr

Sana öyle diyorlar ama ben özellikle kaç kere sordum ve arkadaşlar aradı bize öyle demiyorlar

Ekler

• D098D4EF-9F13-4A19-AD4E-0C8962891BBE.png
    D098D4EF-9F13-4A19-AD4E-0C8962891BBE.png
    644.6 KB · Hit: 85

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Incehesap Itopya Hepsiburada Teknobiyotik Sinerji QP Ebrar vb. Siteler su aralar yoğun olabilir. Kargocular da yoğun arkadaşlar. (Kargo dan dert yananlar) Arkadaşlar unutmayın teknoloji şans işidir.

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet

Abdullah kardeşim seni ben şahsım adıma suçlamıyorum eminim diğer arkadaşlarda suçlamıyordur sadece çalıştığın firma yı gör istiyorlar kargonun geç gelmesi gayet normal bu süreçte ama ilgi alaka ve eksik ürün veya yanlış ürün olduğunu söyleyen arkadaşlar var buda sistemi bekleyen diğer arkadaşları endişelendiriyor sadece bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
samet ermişoğlu
Abdullah kardeşim seni ben şahsım adıma suçlamıyorum eminim diğer arkadaşlarda suçlamıyordur sadece çalıştığın firma yı gör istiyorlar kargonun geç gelmesi gayet normal bu süreçte ama ilgi alaka ve eksik ürün veya yanlış ürün olduğunu söyleyen arkadaşlar var buda sistemi bekleyen diğer arkadaşları endişelendiriyor sadece bu
aynen katılıyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom