Arama sonuçları: *

1. S

Çözüldü✓ BİOS SIFIRLANMIYOR İMDAT

O cümlede yanlış yazıp silerken bir cümle silmemisim kusura bakma. Bu arada sistem şimdi açıldı konuyu açtığımdan beridir bios pili çıkık şekildeydi 20dk falan oldu tahminimce. Ramleri eski ayarlarına alıp normal kullanacağım
  2. S

Hayır ramlere 1.35 öneriyolardı ilk iki denemede öyle yaptım bir şey oc olmasada sıfırlanıp ekran veriyordu ama 3. Denemede voltaj düşürüp 1.30 verdim sonra siyah ekran yedim
  3. S

Asus ex a320m gaming
  4. S

1-3 slot ile 2-4 denedim olmadı
  5. S

Arkadaşlar ramlerimi oc yapmak istemiştim deneyerek yapın diyorlardı. Yapılışlarını izledim forumlarda okudum falan ama olmadı. İlk 2 denememde olmadı yani ama bu denemelerden sonra sistem açılıyordu fakat 3. Denememde açılmadı. Sistemin tüm elektriğini kesip Bios pili çıkarıp 5-10-15 dk...
  6. S

Çözüldü✓ AK400 Digital Ekran Gelmiyor

Asus aura sync gibi özellikler var bende anakartim üzerinde de yanan RGB ışıklar var ayarlanabiliyor 1724311858 ARKADAŞLAR USB KABLOSUNU TAKTIKTAN SONRA DRİVERLERİNİ KURUP ORADAN AKTİF ETMEK GEREKİYORMUŞ. ÇÖZDÜM SORUNU TEŞEKKÜRLER
  7. S

Çözüldü✓ AK400 Digital Ekran Gelmiyor

Arkadaşlar merhaba bugün deepcool ak400 digital aldım. ARGB kablosu hariç Tüm bağlantılarını yaptım çünkü anakartta RGB var ARGB yok. O yüzden ışıkları yanmıyor ama ekranı da gelmiyor. Forumlarda gezindiğimde USB kablosunu ile geliyor demişler ama o takılı olduğu hâlde gelmiyor bende. Sorunu...
  8. S

Çözüldü✓ RX 6650 XT VS RX 7600

6650 XT aldım hocam Asus rog strix teşekkürler yinede
  9. S

12400f yerine 13100f tercih edilir mi

O derece iyi midir bilmiyorum beklentini ne kadar karşılar sana kalmış ama 4060 ı çok güzel besler. Butceni çok zorlamak istemiyorsan i3 al ilerde 14. Nesile kadar yükseltme yapabilirsin anakartına
  10. S

Monitör tavsiyesi önerisi

Peki hocam sizin monitörünüz daha fazla deneyimlemissiniz daha uzmansınız kusura bakmayın
  11. S

Forum İstanbul'da var yalan mı söylicem stand kurmuşlar çoluk çocuk istediği gibi oyun oynuyordu bizde denedik
  12. S

Yeni nesil teknolojiler falan o yüzden saf güç ve çekirdek sayısı olarak 12400f önde
  13. S

Trol değilim hepsi deneyim tecrübe
  14. S

Çözüldü✓ Akvaryum kasada fanlar hangi yön olmalı

Valla bütçen yetiyorsa reverse al ilerde sistem satarsanız güzel gözüktüğü için daha çok alıcısı çıkar.
  15. S

Mediamarktta bizzat denedim ve Valorant oynadık. Sol tarafımda 60 hz laptop vardı o bile daha akıcıydı
  16. S

Edilmez edilmesi düşünülmez bile. 12400f 14. Nesil i3 den bile güçlü bir işlemci. Tek sorunu ısınıyor biraz ama bu fiyat bandında AMD kanadında da ısınma sorunu var ama stok fanı yetiyor yinede o yüzden alınır
  17. S

1080p istiyorsan MSI g255pf e2 pivot 180hz 1ms gtg ve rapid IPS kendim kullanıyorum alınabilecek en f/p ürün diyebilirim mesela aynı fiyatlarda Asus vg249q3a ve pivot hâli olanı var arkadaşlarım kullanıyor ölü piksel, yorgun piksel ve beyaz çizgiler çıkmış iade edemiyolar pişman oldular. Not...
  18. S

Valorant için klavye önerisi

Redragon k617 fizz, redragon dark avenger veya xpg summoner mini %60 lık olarak en f/p ucuz ürünler senin bütçene göre ve Türkçe klavyeler bunlara bakabilirsin
  19. S

Çözüldü✓ Akvaryum kasada fanlar hangi yön olmalı

Görünüş için sağ tarafı dışarı doğru yapıyorlar ama bu sefer alttan gelen hava sıcak parçalara ulaşmadan direkt dışarı çıkıyor. O yüzden en iyi takma şekli sağ taraf ve alt taraf içeri verecek şekilde olmalı. Üst ve sol egzoz fanlarda dışarı verecek şekilde olmalıdır.
  20. S

Çözüldü✓ RX 6650 XT VS RX 7600

Asus Rog Strix RX 6650 XT = 10.4k Asus Dual RX 7600 = 9.9k Arkadaşlar bugün alacağım hangisini alayım bütçem Max bunlara yetiyor İşlemci = Ryzen 5 5600 PSU = thermaltake 550w
Top Bottom