Neler Yeni

Monitör tavsiyesi önerisi

swocth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emin
Sistemim
Rtx 4060 ti 16 GB
İ5 13400f
Goodram 16 GB 3200 mhz ram
Eski bir monitör ü şuan dönüştürücü ile kullanıyorum ve yeni bir monitör almak istiyorum sistemim 2k desteklermi yoksa 1080 p almam daha mı iyi olur
Bütçem:4 bin ile 6 bin arası
1080p istiyorsan MSI g255pf e2 pivot 180hz 1ms gtg ve rapid IPS kendim kullanıyorum alınabilecek en f/p ürün diyebilirim mesela aynı fiyatlarda Asus vg249q3a ve pivot hâli olanı var arkadaşlarım kullanıyor ölü piksel, yorgun piksel ve beyaz çizgiler çıkmış iade edemiyolar pişman oldular.

Not: Sistemin 2k destekler. Yine Asus MSI gibi markalara bakabilirsin. Ama sakın Samsung bakma
Mesaj otomatik birleştirildi:

2k oynaya bilirsin ama o paralara pek yok gibi. 1080p önerim Samsung G4 al
Alırsa ghosting sorunlarıyla uğraşır. Samsung G serisi hiçbir monitör alınmaz denendi onaylandı

Hocam şahsen aoc önermem ben kendim kullanıyorum modeli videolarda görüntü 1080p gibi değil daha düşük çözünürlükte gösteriyor fakat oyun için gayet iyi eğer video film izliuorsanız asus tuf gaming VG249QL3A öneririm veya lg 24gn65r baka bilirsiniz
Vg249ql3a güzeldir ama ekranında beyaz çizgiler çıkmaya başlıyor bir süre sonra

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Fettah Özalp
1080p istiyorsan MSI g255pf e2 pivot 180hz 1ms gtg ve rapid IPS kendim kullanıyorum alınabilecek en f/p ürün diyebilirim mesela aynı fiyatlarda Asus vg249q3a ve pivot hâli olanı var arkadaşlarım kullanıyor ölü piksel, yorgun piksel ve beyaz çizgiler çıkmış iade edemiyolar pişman oldular.

Not: Sistemin 2k destekler. Yine Asus MSI gibi markalara bakabilirsin. Ama sakın Samsung bakma

Alırsa ghosting sorunlarıyla uğraşır. Samsung G serisi hiçbir monitör alınmaz denendi onaylandı

Vg249ql3a güzeldir ama ekranında beyaz çizgiler çıkmaya başlıyor bir süre sonra
G4 denedin ve onayladın mı?🤣 İşte forumda okuyup G3 sanan türemeler yorum yapıyor. Herşeyine iddaya girerim bana G4 de bir kusur bulamazsın.

swocth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emin
G4 denedin ve onayladın mı?🤣 İşte forumda okuyup G3 sanan türemeler yorum yapıyor. Herşeyine iddaya girerim bana G4 de bir kusur bulamazsın.
Mediamarktta bizzat denedim ve Valorant oynadık. Sol tarafımda 60 hz laptop vardı o bile daha akıcıydı

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Veysel
Genelde video ve film izlemiyorum ama internette baktığımda video ve film kalitesi çok güzel gözüküyor

Kullanan başka arkadaşlarda varsa @dangerninj deki sorun sizdede varmı acaba video ve filmlerde kalitesiz gösteriyormu
Hocam bi kaç kisidede sorun olduğunu duydum fakat bazılarında yok şans isi cıkada bilir cıkmayada bilir

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Fettah Özalp
Trol değilim hepsi deneyim tecrübe
madiamarkta hiç bulunmayan bir monitörü nasıl denedin acaba gidip. buda değişik bir tecrübe. neyse sizin gibiler ellemesin zaten o monitöre

Hocam bi kaç kisidede sorun olduğunu duydum fakat bazılarında yok şans isi cıkada bilir cıkmayada bilir
hocam samsung g4 al. panel fln olsun her konuda iyi emin olun bu forumda çoğu kişi kullanıyor

swocth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emin
madiamarkta hiç bulunmayan bir monitörü nasıl denedin acaba gidip. buda değişik bir tecrübe. neyse sizin gibiler ellemesin zaten o monitöre
Forum İstanbul'da var yalan mı söylicem stand kurmuşlar çoluk çocuk istediği gibi oyun oynuyordu bizde denedik

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Fettah Özalp
Forum İstanbul'da var yalan mı söylicem stand kurmuşlar çoluk çocuk istediği gibi oyun oynuyordu bizde denedik
tamam hocam ghosting kralı o monitör aynen ips panel üstelik lg ama ghosting aynen doğru diyorsunuz. siz almayın sonuçta siz alın diye millet övmüyor bunu

hocam allah aşkına gidin tarihine bakın gelmedi hocam g4 mediamarkta g3 denemişsiniz siz. ghostingin g si yok o monitörde.

swocth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emin
tamam hocam ghosting kralı o monitör aynen ips panel üstelik lg ama ghosting aynen doğru diyorsunuz. siz almayın sonuçta siz alın diye millet övmüyor bunu

hocam allah aşkına gidin tarihine bakın gelmedi hocam g4 mediamarkta g3 denemişsiniz siz. ghostingin g si yok o monitörde.
Peki hocam sizin monitörünüz daha fazla deneyimlemissiniz daha uzmansınız kusura bakmayın

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Fettah Özalp
g3 ile g4 kasası aynı insanlar g4 e bu ytüzden kötü diyor. siz g3 denemişsiniz. konu sahibine önerim samsung g4 alması. kötü diyen kim varsa hepsi ile bu konuyu tartışa bilirim.

Top Bottom