Arama sonuçları: *

• Users: Ameyus
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ameyus

Ram'im kaç mhz'de çalışıyor? Her bir göstergede farklı

Ram mhz'sini öğrenmek istedim ama her yerde farklı gösteriyor doğrusu nedir?
  2. Ameyus

Bayram Harçlığı: Hasılatları alalım

Biz büyüdük artık çok vermiyorlar annem 100 TL verdi. Zorla aldım. Yaş 20. Küçük kardeşlerimizde durumlar nedir?
  3. Ameyus

Nays'a para yatırdım parayı geri verdi ama hesabıma yattı

Bugün bankamatikten naysa para yatırdım bankamatik parayı aldı sonra işleminizi gerçekleştiremiyoruz deyip parayı geri verdi. Hesabımı kontrol edince paranın yattığını gördüm. Müşteri temsilcisi bankamatikteki para sayımından sonra size ulaşacaklardır yazdı. Sizce dürüstükten parayı hediye...
  4. Ameyus

Laptop'umun termal macununu değiştirdim bir şey değişmedi

Laptop'un bakımını 1.5 yıldır yapmamıştım. Çok ısınıyordu ısındığı için de performansını kısıyordu. Ben de bakım yapma kararı aldım. Bayağı bir toz kir kıl falan çıktı (Küçük sinek ölüsü bile vardı). Temizleme yaptım sonra termal macunları kontrol ettim tamamen kurumuştu. Termal macunu sürdüm az...
  5. Ameyus

Seçimde oy kullanmamanın cezası var mı?

Seçimde oy kullanmak istemiyorum ceza yer miyim?
  6. Ameyus

HDMI 2.0 ve HDMI 2.1 farkı nedir?

Bu ikisinin yüksek çözünürlük-hz dışında bir farkı var mı? Benim 8k ile işim yok sadece 1080p 165hz almak istiyorum sizce 2.0 yeterli mi? HDMI 2.0 alsam monitörün hangi özellikleri kısıtlanır?
  7. Ameyus

HDMI kablosu hakkında sorum var.

Laptop'um ile kullanmak için aldığım Lenovo monitörden HDMI kablosu çıkmadığı için ayrıca almam gerekiyor. Lenovo monitör ve laptop'um HDMI 2.1 destekleyor. Sorum şu HDMI kablosu ile manitörümün bütün özelliklerini kullanabilir miyim? HDMI 2.1 destekleyen monitör ve laptop, HDMI 2.0 da...
  8. Ameyus

Monitörden HDMI lablosu çıkmıyormuş ne yapmam gerek?

Laptopu'uma monitör takacaktım, kutunun içinden sadece DP kablosu çıkıyormuş (ben HDMI da çıkıyor sanıyordum) laptopta hdmi ve mini dp girişi var ama aldığım monitör (Lenovo Legion r25i-30) mini displayport desteklemiyor. Ne yapmam lazım? HDMI kablosu mu almalıyım dönüştürücü mü? HDMI alsam...
  9. Ameyus

Teknosa indirim kodu var mı?

Bi' arkadaş monitör konusunun altına 100 liralık indirim konusu paylaşmıştı ama bulamıyorum. Bilen varsa yazabilir mi?
  10. Ameyus

Hangi monitörü almalıyım?

AOC Gaming 24G2SP vs Lenovo legion 25i-30 hangisi almalıyım? Hangisi daha iyi? AOC amazonda indirimde şuan.
  11. Ameyus

Samsung Odssey G4 indirime girer mi?

Sizce beklemeli miyim? Yakın zamanda indirime girdi mi? 25 inç 240hz olan model.
  12. Ameyus

Monitörden anlayanlar buraya! Bu monitör alınır mı? Hp Omen

https://www.teknosa.com/hp-omen-780f9e9-27-1-ms-165-hz-ips-fhd-oyuncu-monitoru-p-788400853?shopId=teknosa&utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.44.4 Laptop'um da HP Omen ilerde masaüstü bir bilgisayar da alacağım sizce alınır mı?
  13. Ameyus

HP ücretsiz bakım yapıyor mu?

Laptopuma bakım yaptırmak istiyorum garantisi hala devam ettiği için ben açmak istemiyorum. HP teknik servisi ücretsiz bakım yapıyor mu? Oturduğum şehirde HP servisi yok.
  14. Ameyus

Laptop'uma monitör takacağım ama girişler hakkında bilgim yok

Monitör konusu açılan gamebooster'ın 75 hz olan modeli. Vga ve hdmi girişi varmış. Laptopuma takmada bir sıkıntı çıkarır mı? Mesela gecikme ne derece olur? Hikayeli oyun oynadığımda fps düşüşü olur mu? Bilgisi olan yardım edebilir mi?
  15. Ameyus

Laptop kaç fps vermeli? Fps'leriniz nedir?

İmzamdaki laptop valoda kaç fps almalı? Ya da spiderman orta ayarlarda kaç fps almalı? Sizin laptoplar hangi ayrada kaç fps veriyor?
  16. Ameyus

Bir kişi oyun yapabilir mi?

Evet başlıkta soru mevcut. Oyun yapabilir mi derken elbette üst seviye üç boyutlu oyunlardan bahsetmiyorum. 1 kişi modelleme, kodlama, game design, level design,animasyon, müzik ,pazarlama gibi pek çok alanın hepsini tek başına yapabilir mi? Mesela 2D çok oyunculu online dövüş oyununu tek başına...
  17. Ameyus

Sizce en iyi laptop RAM'i hangi marka?

Bilgisayarıma ddr4 ram takviyesi yapacağım sizce hangi marka kalitelidir?
  18. Ameyus

Sizce bu oyunu çalmak olur mu?

Küçükken internet oyun sitelerinde akradaşımla bir oyun oynardık. Grafikleri pixel art şeklinde. Bu oyun aslında çok üst seviye bir oyun değil amaç gir eğlen çık şeklinde. Ben bu oyunun grafiklerini tamamen baştan tasarlasam, temelde aynı amaç ama mekaniklerini biraz değiştirsem. Üstüne oyunu...
  19. Ameyus

Hangi mobil oyunları tercih ediyorsunuz?

Ne tür mobil oyunlar oynuyorsunuz varsa kardeşiniz ne tür oyunlar tercih eder? Hatta büyükleriniz ne tür oyunlar tercih ediyor? Sizce tüm kesime hitap eden oyunlar nelerdir? Mobil oyun tavsiyelerinizi yazar mısınız?
  20. Ameyus

Öneri Samsung online sitesinden ne alabilirim?

Samsung online sitesinde geçerli 1500 TL hediye çekim var. Sizce ne alabilirim? (İndirim sadece telefon, tablet, giyebilir urünler ve aksesuarlarda geçerli.)
Top Bottom