Arama sonuçları: *

1. S

Kararsızım, Mezuna kalmak mı, DGS mi?

aklında olan bölümün 2 seneliği oluyorsa git hem senen yanmaz bir kaç sene sonra fark edicen bu 1 sene ne kadar önemli. 2 senelik bölümler baya kolay oluyo dgsde kolay oluyo ben inşşat mühendisiyim gittik mukavemet vs çok çok zorlandık 2 senelik teknikerler hepsini aa verip 3,7 gnoyla aramıza...
  2. S

Yardım lol 12gb ram kullanıyor

bugün başladı lol deliler gibi ram kullanıyo fps yerlere düşüyo sebebi nedir bilen var mı
  3. S

Yardım Pc kendi kendine açılıyor

Yani power tuşundan olsa direk kapar sistemi çat diye gider ama bu kapanma ekranına geçiyor başlattan kapat demişim gibi başka ne olabilir bilmiyorum ama sizin dediğiniz gibi bişey değil demek istedim
  4. S

Başka bir sıkıntı olabilir bi kapanırken kapanıyor yazıyo ekranda direk kapatmıyor sistemi bide durmadan yapmıyo bunu aralıklı olarak yapıyor
  5. S

Bilgisayarım kapalı haldeyken kendi kendine açılıyo kasada ışıklar yanıyo direk kapanıyor yada komple açılıyo. Açıldıktan sonra kapanıyor ama direk kapanmıyor kapat emri vermiş gibi ekranda kapanıyor yazıyor yada demin açıldı kapanmadı kaldı öyle. Bunlar olurken izliyorum hiç elimi sürmedim...
  6. S

Pc kendi kendine açılıyor

Arkadaşlar pc kendi kendine açılıyo ışıklar yanıyo ekran gelmeden kapanıyor bazen yada komple açılıp kapanıyor ellemiyorum hiç kendi kendine yapıyor
  7. S

kasa sallanınca pc donuyor neden?

Aynı sıkıntı bende de oluyo sinirlenip masaya vurunca pc komple gidiyo res attığımda anakartta Boot ışığı yanıyo ve açılmıyo bi süre bi baktım içine ekran kartım yerinden oynamış onu geri taktım düzeldi galiba ama daha vurmadım üstüne
  8. S

Barçın.com güvenilir mi?

Barçında bayilik veriyo niketa Nikea geçmek istemiş olabilir sahibi tam bir bilgim yok awmde çalışan arkadaşa sordum bende
  9. S

Barçın.com güvenilir mi?

Nike gelcekmiş yerine galiba
  10. S

Barçın.com güvenilir mi?

Barçın güvenilir. Geçen gün floda 800 küsürdü air monarch Bodrum mağazasında ama nette 1.5muş
  11. S

Yardım Bluetooth çalışmıyor

Deniycem az sonra teşekkürler 1675588931 Bu olmadı hocam
  12. S

Denedim bunu Windowsun kendinden driver indirdim yine olmadı aygıt yöneticisinde ünlem var üzerinde 1675588523 Win 10 pro yanlış yazmışım yukarda
  13. S

Bir laptopa win11 yükledim 2. Nesil işlemcili, bir türlü Bluetoothu yapamadım aygıt yöneticisinde görünüyor elimle de driver kurdum kendi güncelleştirmesinde de olmadı nasıl yapabilirim. Win7 vardı çalışıyordu
  14. S

Yardım Msi biosta security kısmı gelmiyo

Açtım ama vanguard yine hata verdi ekliyorum 1675531201 Böyle yapsam olur mu acaba
  15. S

Onu da bulamadım maalesef
  16. S

Win 11e geçtim valorant açamıyorum netten vs baktım ama benim bios ekranım böyle ne yapabilirim açılmış konular var ama cevap yoktu
  17. S

FENERBAHÇE - Ads maçı hakkında düşünceleriniz

Aga yapma be hakemin gözü önünde Ndiaye adamla güreşiyor ve onu uyarmadı bile top ona gelirken sarılıyor birde jfndjjsj
  18. S

FENERBAHÇE - Ads maçı hakkında düşünceleriniz

Galatasaraylıyım, Ndiaye ilk pozisyonda sarı 2. Pozisyonda 2. Sarı+ net panaltı, Altayın pozisyonu içerde kırmızı vs yok, Mert Hakanın golünde hiç bir kamerada elle teması açık görülmüyor, hakemin net gazabı var fener üzerinde Alanya maçında biz katledildik bugün siz ve bu hakeme maç verilmeye...
  19. S

Çözüldü✓ FrekansTV apu alınır mı?

Hocam onboard kartla pubg mobile oynatıyor mu bu sistem
Top Bottom