Arama sonuçları: *

1. Muhendis genc

16.000 TL monitör dahil sistem toplama (3070 olsun palit gibi markalar olmasın msi asus gibi olsun)

Görüş yazanlara bak bir tanesi de soruyu soran kişinin istediği şekilde yardım etmemiş. Alay konusu etmişler burda bu çok oluyor onu farkettim. Siz isterseniz başka forumlara veya videolara bakın bütçenize uygun olanı dostum burda çoluk çocuk encek ağzında süt olup elinde klavye ile yazan çok...
  2. Muhendis genc

Asus Rog strix rtx 2060 oc evo 6gb

Asus sorma dostum burda sadece palit öneriyorlar 😂😂😂😂😂
  3. Muhendis genc

MSI gaming x Trio 3070 mi? Palit 3070 gamerock mu?

Kardeşim cevapları görmüyor musun tam komedi ya 😂 biri kronik sorunlu der kaynak ver kardeşim yazdım kaynak yoooqqqqqqq yazıyor 😂 biri gelmiş trol soru diyor ne cevap vermemi bekliyorsun?😒
  4. Muhendis genc

Sana cevap verdim i hatırlamıyorum? Banane senin 6800xt konu benim konum
  5. Muhendis genc

Pardon ergen arkadaş veya çocuk neresi trol ? Gayet normal soru sordum heee senin hayallerinde bile yoktur 3070 orası ayrı hep hayal trol görmen normaldir. Saçma bir cevap yazdın 😂 hadi gel de burdan öneri al güven
  6. Muhendis genc

Teşekkür ederim detaylı bilgin için
  7. Muhendis genc

Report edilmek hoşuna gidiyor sanırım 😊
  8. Muhendis genc

Konumuz 3000 serisi yalnız ama sen bilirsin 🙄
  9. Muhendis genc

Seni tanımıyorum ki 🙄 sitede takılan biri değilim dedim gibi Abdullah izledim biri ve ona güveniyorum yeterli bu bence 🙄 kolay gelsin size ve emeğini hakkı ile yapanları ayrı tuttum
  10. Muhendis genc

Hocam teşekkürler cevabınızı için cidden uzatmayalım kart için değmez kalp kırmaya ben cevabımı aldım zaten 🖐️
  11. Muhendis genc

MSI kötü ürün marka diyen birini zaten kale alıp detaylı cevap yazmam 😂
  12. Muhendis genc

Yazdıklarımı okumadın sanırım? Size konu açacak veya burdan tavsiye alacak değilim. Başka forumlar içinde geçerli bu dediğim ve dedim cümleyi tekrarlıyorum elinde klavye olan yazıyor. O kadar saçma sapan yanlış tavsiyeler gördüm ki genel forumlarda hee işini hakkı ile yapıp öneren 3-5 kişi var...
  13. Muhendis genc

Senin mesajın zaten umrumda değil? Ben Abdullah arkadaşımızı eetiketledim. Storysinden geldim yani asıl sen ego yapma hocam. Ben soruyu siteye değil Abdullah'a sordum etiketleyerek. Daha fazla tartışmaya lüzum yok.
  14. Muhendis genc

MSI kronik sorunlu yapanlar emin ol dostum doğu da harcar. Ben burda bir soru sordum cevabı aldım.
  15. Muhendis genc

Konu açmıyorum bende zaten 😎 açacak olsam yer burası olmaz üsteki adamın cevaba bak gaming x Trio 3000 serisi sorunlu yazmış 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 👎👎👎👎👎👎👎👎
  16. Muhendis genc

Sorma hocam böyle eline klavye alan bebelerden net bilgi almak yerine Abdullah kardeşimizi etiketledik diye linç atıyorlar
  17. Muhendis genc

Kusura bakma ama fiyatı ucuz diye havası daha kötü kart alma fikrini aklıma sokmak yerine net bilgi almayı tercih ederim. Ayrıca bu da önemli bir konu 7000 TL gibi bir bütçe sadece karta gidecek forumda%90 kitlie benim ekran kartım kadar sistem alamıyor.
  18. Muhendis genc

Teşekkür ederim hocam ben de bu cevabı bekliyordum. Story görünce yazayım istedim. Çünkü eline klavye alan yalan yanlis bilgi veriyor kim doğru söylüyor bilmiyorum sana güvenimiz sonsuz çıktığın bu yolda basarilar x Trio alicaktim artık içim daha rahat 😊🖐️ 1609621326 Çünkü story gördüm dostum...
  19. Muhendis genc

Sorunlu olduğu yer neresi kaynak haber gösterir misiniz?
  20. Muhendis genc

Fiyat olarak değil de performans olarak hangisi daha üstün ? @Abdullah Hacıgül
Top Bottom