Arama sonuçları: *

1. Kaneki Ken

❌İndirim Bitti! Assassin's Creed - Kağanın Mezarı (Ciltli) 26 TL

Biraz beklicem hocam ben belki 1. kitabın da ciltlisi denk gelir falan diye.
  2. Kaneki Ken

Benimde 1. baskı hocam ama kitapta sararma veya başka bir sorunda yoktu bu fiyata çok iyi ben pek sorun etmedim.
  3. Kaneki Ken

Assassin's Creed - Kağanın Mezarı indirimde diye attığım kitap 2. kitap zaten hocam.
  4. Kaneki Ken

Hocam kendinize aldığın için ciltli olanın stoğunu bekleseydiniz keşke çünkü rafta sırıtacaktır biri ciltli bir ciltsiz.
  5. Kaneki Ken

Hocam kartınızda para olmama veya limiti dolmuş olma ihtimali var mı veya kartı yanlış girdiyseniz? Benim siparişte sorun yok da.
  6. Kaneki Ken

CD olmasa da Mirage ve Black Flag hariç bende hepsini topladım hocam güzel seri bir de kitabını okuyalım bari. 1707324350 Hocam amazondaki kitap resimlerinde böyle yazıyor ama amazonda ciltli de ciltsiz de stoğu yok maalesef.
  7. Kaneki Ken

Hocam açıkça söylemem gerekirse hiç bir fikrim yok maalesef. Bu fiyata sayfa sayısı ve ciltli olması çok iyi o yüzden indirim olarak attım kötü bile olsa bile bir cips parası artık 26 TL maalesef.
  8. Kaneki Ken

Evet hocam sert kapak oluyor malum sert kapak ve 300 sayfa bir kitabı bu fiyata bulmak pek mümkün değil. Serinin 2. kitabı galiba ama bunu bu fiyata alıp kenarda tutmak mantıklı , ilerde 1. sini de alıp okurum diye düşünüyorum. 1707323653 Ülkenin durumu bu maalesef hocam ki o zaman için bile...
  9. Kaneki Ken

https://www.amazon.com.tr/dp/6050950199/ref=asc_df_60509501991693053000000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=6050950199&linkCode=asn 300 sayfa civarı ve ciltli bu fiyata çok iyi. Umarım hata değildir öyleyse ciltsiz gelir ha yine değer bu fiyata. Denemekten zarar gelmez.
  10. Kaneki Ken

🔥İndirim Can Yayınları Hayvan Çiftliği Kutulu ve Ciltli Özel Baskı 184 TL

Bir kaç fotoğraf hariç evet. Koleksiyon ürünü mantığında hocam bu alıyım rafımda dursun dersen alınır fiyatı etiket fiyatının çok altında ha ama sadece içerik istiyorsan çevirisi düzgün ve ucuz olacak şekilde alabilirsin başka bir versiyonunu.
  11. Kaneki Ken

Pek sanmıyorum hocam çünkü bu sefer burda başka başka forumlarda konusu açıldı alan sayısı az değildir.
  12. Kaneki Ken

@Altınok hocam fiyatı 2 katına çıkmış bile değişim talep edin bence.
  13. Kaneki Ken

Eksik yollamışlar. Değişim talep edin bence hocam bu kadar para verdiniz sonuçta. Ne demek hocam. Ben konuyu açmadan önce sipariş geçmiştim kendime ama daha kargoya bile verilmedi prime kargo seçili olmasına rağmen. Sizinki nasıl bu kadar hızlı geldi?
  14. Kaneki Ken

Sert kapak olması , özel kutusunun olması , özel şömizin olması , sadece bu edisyon için bir sanatçı ile mi ne anlaşılıyor kitapta geçen sahneleri kilden heykeller olarak canlandırdığı fotoğrafları içeriyor , tamamen kuşeden ve sayfaları renkli. Atladığım olabilir.
  15. Kaneki Ken

Aynısı hocam. Bir gün inşallah bu fiyattan 1984 kutulu özel baskısı da denk getirebiliriz.
  16. Kaneki Ken

Hocam Can yayınlarının sitesinde bile 500 TL civarında iken bu fiyata kaçmaz hem de ülkemizde böyle özel edisyonlar pek sık göremiyoruz. Ve mis gibi duracaktır.
  17. Kaneki Ken

Trendyol da en ucuz 375 tlden var hocam o da indirimde o fiyat. Amazonda nasıl bu kadar ucuz inan bende bilmiyorum ama amazon kendi satıyor o yüzden hiç bir sorun çıkmaz diye düşünüyorum.
Top Bottom