Arama sonuçları: *

1. dexmete

ARTİC MX6 ORJİNAL Mİ?

MX 6 4 gram mevcut bende. Aldım 6 aydır kapağını açmadım kullanmadım çekmecemde duruyor. Yazın termal macun değişmeyi düşünüyorum. Kapağı hiç açmadan bekletmenin zararı olur mu ?
  2. dexmete

RGB Fan Bağlantısı Yapmasam Rainbow Olur mu?

Işık vermez
  3. dexmete

Ryzen 5 7500f sıvı soğutucu önerisi

Bu bütçelerde sıvı soğutma yerine kule tipi hava soğutucu öneririm
  4. dexmete

Öneri 5600 için soğutma önerisi

Kule tipi soğutma almak gerekiyor özellikle sıcak havalar için. Benim bahsetiğim sıcaklıklar zaten kule tipi soğutma ( örn:214 Xt ) kullandığınızda alınacak sıcaklık değerleridir.
  5. dexmete

Öneri 5600 için soğutma önerisi

Kasan mesh mi ? değil mi ? kaç fan var ? Hangi oyun ? Bunları bilmeden size en fazla kaç olur kimse söyleyemez. Mesh bir kasanız ve ön panelde 3 fan varsa AAA oyunlarda 60 derece falan görürsünüz max
  6. dexmete

Msi b550 gaming plus & Ryzen 5 5600 için OC

Stok soğutucu ile oc yaparsan kasada sucuklu yumurta yaparsın kardeşim doğalgazı da bedavaya getirirsin. Güzel yatırım
  7. dexmete

Öneri Ryzen 5 5600 İçin Soğutucu Önerisi

Hocam önümüz kış Mesh kasanız varsa soğutucu almanıza gerek yok yaza kadar stok fanla devam edebilirsiniz. Yazın termal macun yenilemesiyle hava soğutucu kullanabilirsiniz. Kasım indirimlerinden faydalanmak istiyorum derseniz ise 214 XT alınabilir. Gayet iyi performans veriyor. Öneririm
  8. dexmete

psu bağlamak içi rgb kablosu varmı

2. yöntem için mesaj yoluyla iletişime geçebilir misin kardeşim ? 1698653574 2. yöntem için mesaj yoluyla iletişime geçebilir misin kardeşim ?
  9. dexmete

Ryzen 9 7900x3d için sıvı soğutma önerisi

Bütçe sıkınıtısı yoksa Arctic almalısın bence. Üzmez seni soğutma konusunda da sıkıntı yaşamazsın
  10. dexmete

Ryzen7 5800x 3D için macun önerisi

https://www.akakce.com/termal-macun/en-ucuz-arctic-ar-actcp00080a-4-gr-fiyati,220442435.html Yeterli olacaktır. Orijinal olmasına dikkat edin. Güvenilir satıcılardan almak gerekir.
  11. dexmete

Yardım ARGB ve RGB farkı nedir acaba?

214 XT RGB tek renk yanmıyor diye biliyorum. Ayarlanamıyor
  12. dexmete

Yardım ARGB ve RGB farkı nedir acaba?

ARGB ayarlanabilir RGB aslında. Renklerini ayarlayabilirsin. RGB olursa ayarlanmaz tek şekilde gökkuşağı yanar
  13. dexmete

Hangi Soğutucuyu seçmeliyim?

ses olarak gayet sessiz tam yük bile kulakları rahatsız edecek duzeyde değil yani. Isıtma da stok fana göre -15 C diyebilirim.
  14. dexmete

Hava Soğutucu Rgb sini nasıl kullanırım ?

Arkadaşlar merhabalar. Soğutucu çıkışı 3 pin dişi kasamdaki kontrolcüde de 4 pin dişi girişi var. Soğutucumu aktif kullanıyorum ama rgb sini kullanamıyorum. Ne yapmam lazım bu rgb yi kullanabilmek için ?
  15. dexmete

4 pinli anakarta 3 pinli argb fan kontrolcüsü nasıl takcam

Arkadaş kontrolcü değil dönüştürücü arıyor hocam. Bende de aynı sorun mevcur. 3 pi to 4 pin yazarak alıexpress ten bulabılırsın. Ben araştırıp bulmuştum ama kargo ucreti urun ücretini geçti diye vazgeçmiştim
  16. dexmete

ID-COOLING SE-214-XT Macun

Ben kullandım gayet iş görüyor. Bence bir süre kullan. Bakım yapacağın zaman farklı macunla kullanırsın
  17. dexmete

Çözüldü✓ ID-COOLING SE-214XT bu ürün sizce nasıl?

Ben kullanıyorum aynı soğutucuyu AsusPrime B550 M K anakartla. Soğutucu öncesinde ağır yüklü oyunlarda 82-83 derecelerde gezinen işlemci 70 i bile bulmuyor 66-67 de takılıyor. Sesi de rahatsız edici değil. Eğer ramlere değme sorunu yoksa çok rahat bi şekilde soğutacaktır.
  18. dexmete

Yardım Kasayı Mesh Panele Çevirme

Elinize sağlık. Mükemmel olmuş :love:
  19. dexmete

Çözüldü✓ R5 5600 kuleye tipi 700 TL soğutucu ve termal macun önerisi

2 bilgisayara derken. Bir tek işlemci için çıkıyor içerisinden. Zaten küçük bir pakette geliyor ancak bir işlemciye yeterli olur
  20. dexmete

Çözüldü✓ R5 5600 kuleye tipi 700 TL soğutucu ve termal macun önerisi

214 xt alabilirsin. Termal macun da çıkıyor içerisinden. Bu fiyat bandında pek de alternatif yok. 1 k seviyelerinde var 3-5 model
Top Bottom