Arama sonuçları: *

1. MustafaArıyer

Genel bir internet sıkıntısı var mı?

TürkNet kullanıyorum upload sorunum var
  2. MustafaArıyer

Lise İçin Öneri verin

6. ve önemlisi dayak atma okul sınırları içerisinde kesinlikle olmaz disipline gittiğinde hocalar seni bilir puan filn verirken düşük verirler dayak işini okul çıkışı okuldan uzak okul formasız şekilde
  3. MustafaArıyer

Lise İçin Öneri verin

1 Herkesi arkadaşın sanma 2 Özel bilgilerin kesinlikle verme 3 sevgili yapma 4 hocalar ile aranı iyi tut 5 matematik çok çalış
  4. MustafaArıyer

Herkes yasadigi yeri yazsın

Kahramanmaraşlılar bulun beni
  5. MustafaArıyer

Herkes yasadigi yeri yazsın

kahramanmaraş/onikişubat
  6. MustafaArıyer

Sorumluluk sınavları?

takip
  7. MustafaArıyer

MSÜ nasıl kazanılır ne yapmalıyım?

Amacı ne peki ?anlayamadım. Adam belki küçükken kaza geçirdi ve orda dikiş izi var ama mesleği yapmak istiyor yapamaz mı ?
  8. MustafaArıyer

MSÜ nasıl kazanılır ne yapmalıyım?

Hocam bişi sorucaktım 5cmi geçen iz derken ne için önemli merakımdan soruyorum 8cm jilet izi var mesela sınava girdim puanı aldım almazlar mı beni ?
  9. MustafaArıyer

Letgo trolleri v3

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-i7-920-x58-anakart-8gb-ram-120gb-ssd-4gb-gtx750ti-corsair-kasa-825606167/detay nesil filan demicem sade bakın geçin
  10. MustafaArıyer

Bu Konu Gençlere

kendiniz almaya çalışın 1 kere dile getirin eğer bakarız yada direk alamam derse üstelemeyin kendiniz almaya çalışın telefon istedim bakarız bile demediler üstelemedim 1yıl gm1 telefonu ile idare ettim sözde 1800mah batarya var ölmüş batarya 40dk zor dayanıyordu arıyorlar ulaşamıyorlardı 1 yaz...
  11. MustafaArıyer

Sizce Eşcinsel Evlilik Türkiye'de Yasal Olmalı Mı?

olmamalı özenen çok bide böyle bir şey yasal olursa bayaa kişi artar
  12. MustafaArıyer

Annemi odama ethernet kablosu çekmek için nasıl ikna ederim?

odanda duvarın içinde vardır elektrik tehsisatının içinden geçiyor o kablolar sende oradan çek odana annene söyle internet kullanamdığını benim odamdaki kablo kadar kötü durmaz prizler filan bozulmuş ana hattan çektim kabloyu yinede sen modemi almaya çalış kablo ile kayıp olucaktır
  13. MustafaArıyer

Oğlunuz-Kızınız Olsa Adını Ne Koyardınız ?

2020 levelini geçelim onu sonra düşünürüz
  14. MustafaArıyer

Bilgisayar Kulaklığıyla Dışarıda Gezmek Veya Fitness a gitmek ? :D

cloud 2 ile kütüphaneden çıkan birini gördüm cloud 2den soğudum o şekil
  15. MustafaArıyer

Aklından Geçeni Söyle

Üst katımda yaşayan evrimleşmemiş maymun senin ben validenin
  16. MustafaArıyer

1 Ayda Kaç GB İnternet Kullanıyorsunuz ve Soru

1pc 4 telefon bedava gta 5 560 gb
  17. MustafaArıyer

Miyop Düzeltme

Yuvarlak kesinlikle tercih etmesin kareye alışmakta sorun çekiyorsun sonra yuvarlakta nasıl desem böyle yumuşak gösteriyor
Top Bottom