Arama sonuçları: *

1. S

Diş macunu ve fırçası önerisi

D100 D150 arasında fark yok hangisi ucuzsa alınabilir. Daha üst modeller bana göre gereksiz.
  2. S

Diş macunu ve fırçası önerisi

Oral b elektrikli fırça öneririm. Macun her kişiye farklı sonuç veriyor onu kendin deneyip bulmalısın. Ben colgate kullanıyorum memnunum.
  3. S

Sağlam Dizi Önerisi

Agent of S.H.İ.E.L.D de iyi sarıyor marvel filmlerini izlediysen.
  4. S

Sağlam Dizi Önerisi

The Punisher i izlediysen diğer bağlantılı serilerini de izleyebilirsin. Daredevil , Jessica Jones , Luke Cage vs.. Daredevil özellikle izle baya sarıyor.
  5. S

Dogs airdrop

Yığılma var diye midir nedir bende açılmıyor bu bot. Bir ara açıldı yabancı sen kimsin diye soru sordu ama hiç bir hareket olmadı.
  6. S

İndirim takip edebileceğim forumlar?

Aynı kanalların whatsapp gruplarıda var ordan takip edilebilir.
  7. S

İndirim takip edebileceğim forumlar?

Telegram üzerinden takip et. Zaten burda paylaşanların %90 ı telegram sayfalarından kopyala yapıştır yapıyor.
  8. S

Bursa otogardan merkeze nasıl giderim?

Terminalden heykel otobüsüne bin. Timurtaş paşa da in karşısı hanlar bölgesi zaten sorarak bulursun.
  9. S

Kuranı Kerimde bir hata daha buldum

Bulunduğun şehirde mutlaka Ulucami vardır genelde her ilde oluyor ve o cami en büyük camilerden oluyor. Bence sen o camiye git ve imamla biraz konuş derdini anlat. Başka büyük bir camiye de gidip imamlarla konuşabilirsin. Eğer ki verdiği bilgi yeterli gelmediyse başka bir imamla konuş. Burada...
  10. S

Dışarıda hyperx cloud2 takmak kabamı olur?

Kulaklığı derken mikrofonu demek istedin sanırım. Mikrofonu çıkarsa iyi olur tabi de çok büyük bu terletir yürümekle oturmak arasında dağlar var. Şu sıcaklarda güneş gelmesin diye taktığım şapka bile daraltırken bu kulakta yürümesi çok zorlar. Terleyince aşırı bakteri birikir kulak sağlığını...
  11. S

Rahatlıktan bahsetmiyorum terletmesinden bahsediyorum. Mikrofonu hiç düşünmemiştim şimdi sen söyleyince gözümde canlandı kusura bakma da baya komik gözükürsün. :D
  12. S

Kocaman kulaklıkla yürürken o kulakların pişer yav. Bırak laf edilmeyi kendi sağlığını düşün bence çok sıkıntı olur gibi geliyor.
  13. S

Buzlu vantilator aldim sizce nasil olur

Sağa sola dönen fanlardan almanı tavsiye ederim bu şekilde sabit olması hiç iyi değil. Bana göre bu paralara büyük ayaklı fanlardan alsan daha iyiydi. Aliexpress de yarı fiyatına vardı bunlar. https://a.aliexpress.com/_omVQp6u https://a.aliexpress.com/_oEF7Jmo
  14. S

Aliexpress ilk alışveriş konuları ya belirtilsin ya da konu açılmasın

Vergisi ile tam olarak fiyatını belirtiyor. Kargo süreleri eskisi gibi uzun değil. Yeni üyelik açmak zor değil. Normal bir satış sitesinden pek farkı kalmamışken neden aliexpress e bu kadar taktın ki ?
  15. S

❗ Forumdaki Botlar Hakkında ❗

Temu ile ilgili link verenlere tıklamamak lazım bir süre sonra ekmek bulamayınca giderler.
  16. S

Cnc operatörlügü maaşları

Çalıştığı şehire ,yaptığı işe , çalıştığı makinaya , sistemine göre değişir. Kimi yer her işi cnc çalışanına yaptırır programı yazmak , resim okumak , tasarım yapmak falan iyi maaş verir. 40 bin üzeri. Kimi yer sadece düğmeci olarak alır sadece parça bağlar başlatırsın az maaş verir. Asgari...
  17. S

Dyson elektrikli süpürge alınır mı

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0CHFMLNCY/ref=sw_img_1?smid=A2465F1ODWUOWK&psc=1 Bunu kullanıyorum tavsiye ederim. 3 kademe hızı var daha 3. kademede çalıştırmaya gerek bile duymuyorum. Çekişi çok iyi. Şarjı yarım saat 45 dk arası gidiyor. 1. kademede temizlersen daha da uzun gider. Dik...
  18. S

kısa mesafe projeksiyon mu televizyon mu

Doğrudur ama ben aynısını yapsam 2 dk sürmeden kafa ağrıtıyor ve aşırı dikkatim dağılıyor. Kişiden kişiye değişebilir diyelim. Hatta şu gamepad olayına da bir türlü alışamadım hala klavye mouse kadar zevk vermiyor. :)
  19. S

türk malları yerine tercih edilebilecek israil malları

Kkasik Türk milletinin bir bireyi olarak bizlerde sadece 2 seçenek yok bir sürü alternatifi var diyoruz ve hatta söylediği şeylerin başlı başına bir seçenek bile olmadığını izah etmeye çalışıyoruz. Kolası cipsi paketli gıdaların büyük kısmı marka ayırmaksızın kalitesiz ve sağlıksız. 2 ucu boklu...
Top Bottom