Arama sonuçları: *

1. B

YKS SINAVI Açıklanmadı

Atatürk düşmanı, sen benim hakkımda konuşamazsın. Kaybol. 15 yaşında değilim, gel kimliği atayım özelden de sus. Konuyu kilitlediler mi ne olduysa yeni mesaj yazılmıyor.
  2. B

YKS SINAVI Açıklanmadı

Öyle mi oldu, tamam.🤡
  3. B

YKS SINAVI Açıklanmadı

Senle ilgisi yok durumun. Arkadaş mezuna bırakmanın sınava yeni gireceklerin hakkını yemek olduğuna dair saçma bir sav sürdü ortaya. Yok sana gerdekte açıyorlar ya kırmızı kurdele. ondan takacağım. Dc vereyim ara, boş yapma.
  4. B

YKS SINAVI Açıklanmadı

Aferin, denk gelirsen kurdele takacağım sana.
  5. B

YKS SINAVI Açıklanmadı

Tabii canım, yalandır. Sınava girmek parasıyla değil mi hem? Nasıl senin hakkını parasını verdiğim sınav hakkımla yiyebilirim inan bilmiyorum.
  6. B

YKS SINAVI Açıklanmadı

Girdiğim sene 70 mi ne yapmıştım. Hadi senin güzel hatrına 150 falan yapayım ayağımla.
  7. B

YKS SINAVI Açıklanmadı

Ulan sırf bu yorumun yüzünden gidip bu sene hiç lazım olmamasına rağmen sınava gireceğim. Bir sıra aşağıya in bakayım. Bu arada argümanın ayrı saçmalık, neresinden düzeltilir inan bilemedim.
  8. B

YKS SINAVI Açıklanmadı

Yks'dir bu, yakar adamı. Olmadıysa Kötü bir bölüm yazacağınıza seneye bırakın.
  9. B

YKS SINAVI Açıklanmadı

Ha bugün, ha yarın. Notunuzdan kaçamazsınız, kötüyse saplanacak...
  10. B

Muhabbet kuşumu kovaladım nefes nefese kaldı

Hmm, Elinde ayakkabı kutusuyla kovaladığın için olabilir mi acaba. Yapma, güzel güzel göğsünü, kafasını sev. Kovalamak falan olmaz, ürkütürsün. Bunu bazı kişiler yapıyorlar, karanlık bir odada uçamayacağı için kuşu kendine güvenmeye zorluyorsun. Bana kalırsa pek sağlıklı bir yöntem değil...
  11. B

Rezalet D.A forum kitlesi.

Yeşil veya mavi siteye geçebilirsiniz, Bu iki yer kurallara dikkat ediyorlar kötü üsluba da geçit verilmiyor. İyi forumlar.
  12. B

Rezalet D.A forum kitlesi.

Yolun açık olsun dost. Yazım kurallarına dikkat edilen bazı forumlar var oralara yönelebilirsin.
  13. B

Tecnopat Denen Psikopat Forumdan Geldi̇m

karanlık mod var bu arada. o mesajı yazan gundi bulamamış sadece. hoş bulamaması da iyi olmuş her gördüğümde gülüyorum.:D
  14. B

Tecnopat Denen Psikopat Forumdan Geldi̇m

madalya mı verelim? her yerin kendine has kuralları var orası sana uymamıştır olabilir fakat gelip neden burada orayı kötülüyorsun? şimdi buradan memnun olmayan bir üye de çıkıp yeşil forumda donanım arşivi şöyle böyle diye konu açsa hoş mu olacak.
Top Bottom