Neler Yeni

YKS SINAVI Açıklanmadı

Starlex

80+ Silver
Ulan sırf bu yorumun yüzünden gidip bu sene hiç lazım olmamasına rağmen sınava gireceğim. Bir sıra aşağıya in bakayım. Bu arada argümanın ayrı saçmalık, neresinden düzeltilir inan bilemedim.
Gire gire napacan yine bilmem kaç milyonuncu olacan 🤣

Starlex

80+ Silver

Starlex

80+ Silver

Zechion

80+ Silver
Arkadaşlar konuyu ciddiyetle açmamıştım. Fakat bazı kişilerin ciddiye aldığını görüyorum. Öncelikle denemelerim iyi olmasına rağmen sınavım kötü geçtiği için açıklanacağında umursamadım bile. Mezuna bırakacağım. Seneye gireceklerin hakkı falan da pek umrumda değil açıkçası. Sınav anında yaşadığım şeyler sınavımı kötü geçirdi diye o kadar çalışma ve çabamı çöpe atamam.

Starlex

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
muhammet
Arkadaşlar konuyu ciddiyetle açmamıştım. Fakat bazı kişilerin ciddiye aldığını görüyorum. Öncelikle denemelerim iyi olmasına rağmen sınavım kötü geçtiği için açıklanacağında umursamadım bile. Mezuna bırakacağım. Seneye gireceklerin hakkı falan da pek umrumda değil açıkçası. Sınav anında yaşadığım şeyler sınavımı kötü geçirdi diye o kadar çalışma ve çabamı çöpe atamam.
Senle ilgisi yok durumun. Arkadaş mezuna bırakmanın sınava yeni gireceklerin hakkını yemek olduğuna dair saçma bir sav sürdü ortaya.
Taş çatlasa 15 yaşında elinde elma şekeri ile takılan çocuksundur kurdeleyi kırmızsından isterim 23 nisanda takarsın
Yok sana gerdekte açıyorlar ya kırmızı kurdele. ondan takacağım. Dc vereyim ara, boş yapma.

Starlex

80+ Silver
Senle ilgisi yok durumun. Arkadaş mezuna bırakmanın sınava yeni gireceklerin hakkını yemek olduğuna dair saçma bir sav sürdü ortaya.

Yok sana gerdekte açıyorlar ya kırmızı kurdele. ondan takacağım. Dc vereyim ara, boş yapma.
Sayenize alan yerler 300 400 yerine 500 istiyor ordan klavye delikanlılığı yapmak kolay gelsem herhalde 20tl lik panelinden adımı soy adımı bulursun sanırım hadi canım kendi haline bırakıyorum seni

Starlex

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,180
Üyeler
154,012
Son üye
theefurkan
Top Bottom