Arama sonuçları: *

1. Hüf.

Mavi ekran hatası (atikmpag.sys)

Bu sorunu ben de yaşıyorum. Hatta tam şu an bu mesajı yazarken ekran karardı geldi. Bir sürü şey denedim düzeltemedim. Yarın sistemi teknik servise gönderiyorum. Ama sen driver silerek falan düzeltebilirsin belki. Denemende fayda var. 1590519464 Şurada yazanları yabancı forumlarda arayıp...
  2. Hüf.

İnstagram oyun satıcıları

Fazlasıyla kâfi bir cevap olduğunu düşünüyorum.
  3. Hüf.

İnstagram oyun satıcıları

Sence güvenilir mi dostum? Bir düşün bakalım bu oyunun sahibi bunu 260-400 arası satarken, bu adam nasıl 40 a satabiliyor. Aklına gelen ihtimalleri tart kafanda sonra güvenebiliyorsan buyur al.
  4. Hüf.

Yeni aldığım PC donuyor dırr diye ses çıkıyor.

Hocam o konuda itopya şansını deniyor kabul edersen alıyorlar kargo parasını. Bana söylediklerinde ben itiraz ettim ve kargo ücretsiz şekilde yollamam konusunda hem fikir olduk.
  5. Hüf.

Yeni aldığım PC donuyor dırr diye ses çıkıyor.

Dostum kargo parasını senin vermen konusu tamamen saçmalık. Biraz sert konuştuğun vakit sana kod verecekler yollaman için.
  6. Hüf.

Oyun oynarken takılma oluyor ?

Dostum sen neden sürekli bağırıyorsun? Gel anlat derdini dinleyelim.
  7. Hüf.

Utanç

5 dk'da karar vermiş buna :) Hayırlı yolculuklar.
  8. Hüf.

mönitör çözürnürlük

Rx590 nasıl muadilmiş öyle yahu. Neden kabul ettiniz hocam bunu? Nereden almıştınız ekran kartını?
  9. Hüf.

Bilgisayarımdaki kapanma sorunu

1 sn. 1590347257 Başlata sağ tıkla > Olay Görüntüleyicisi > Windows Günlükleri > Uygulama. girip oradaki hatayı söyler misin dostum? Gökhan sen de yap hocam.
  10. Hüf.

Driver Kurulumu Hakkında

O halde sıkıntı yok dostum. Güle güle kullan.
  11. Hüf.

Driver Kurulumu Hakkında

Aygıt yöneticisinde ünlem işareti olan var mı?
  12. Hüf.

Valorant çıkınca FPS artışı olur mu

Çok ümitlenme dostum. Sistemin nedir?
  13. Hüf.

Neleri Yükselteyim?

PSU bi' tık tehlikeli dostum. Anakartta b450 almanı tavsiye eder forumdaki herkes.
  14. Hüf.

GTA 5 Oyun hataları

Windows olay günlüklerine girip hata kodunu atar mısınız?
  15. Hüf.

Sogutucu ram kaplaması

Sonuçta bu işe geçen pazartesi başlamadılar. :D
  16. Hüf.

Sogutucu ram kaplaması

Sanmıyorum dostum. Sonuçta bunları tasarlayanlar bu işin en ufak detayına kadar düşünüyorlar.
  17. Hüf.

Bu Sistemle Youtuber Olunur mu

m2 ssd alırsan eğer render hızın da artar.
  18. Hüf.

El Capitan PC Ekranın Aniden Siyah Olup Kendini Yeniden Başlatması.

Yaşıyorum hocam. Hüf#6003 discord nickim ekle anlat zahmet olmayacaksa. Ekran kartını garantiye göndermeden önce
  19. Hüf.

Dostum sorunu nasıl çözdüğünü paylaşırsan eğer forum amacına ulaşmış olur. Sır gibi saklamana gerek yok.
  20. Hüf.

dostum başlata sağ tıklayıp windows olay günlüklerine girip oradaki uyarıyı söyler misin?
Top Bottom