Arama sonuçları: *

1. Y

Bu sıralamaya hangi bölüm ve hangi üni gelir

hocam bence yapacağını yapmışsın yarı yarıya düşürmüşsün helal olsun hangi bölüm vs nasıl olur bilmiyorum ama bu sıralamalara hayat gün geçtikce zorlaşıyor yeniden kitap dershane şu bu masrafları ailenede yazık en iyisi seçmek bence
  2. Y

Bu sıralamaya hangi bölüm ve hangi üni gelir

ilk sene kaçtı sıralama ? 1689951997 milyonda 1 bu ihtimal 20 yaşında gelen insan 18 inde anlamadığını yine anlamaz zor bence de yazmalı
  3. Y

Lgs çok kötü geçti ne yapmalıyım

:D foruma bak lgs önemli değil diyenler var çok ilginç arkadaşlar hayal aleminden çıkın büyük ihtimalle bu konu başlığana yazan hepinizden büyüğüm tıp okuyorum luanda ama lgs de en az ayt tyt kadar önemli evet kötü bir liseye gidip iyi bir öğrenci olarak çıkabilirsiniz 500 600 kişinin arasından...
  4. Y

Donanım Arşivi Öğrenci Bursu Ne Zaman Açıklanacak?

ayrıca apdullahın bu hareketinden sonra burs çıksa da almamanı öneririm sistemimiz varsa demekki donanımarşivinin toplumsal sorumlulukla alakalı burs/etkinlik vs lere başvurmamamız gerektiğini buradan öğrenmiş olduk
  5. Y

ya hacım ne biliyorsun adam part time işe girdi 1 ay çalıştı belki çok büyük bir hayaldi belki o gitar onun için anlaşılması çok güç bir topluma doğru evriliyoruz gerçekten
  6. Y

ayrıca 2500 liraya gitar alması yada sistemi olması kimseyi ilgilendirmez arkadaşlar belki ihytiyacı kuru ekmeğe ve suya değidlir bizim ülkede ihtiyaç denince bunkar anlaşılıoyr çünkü belki ihtiyacı istediği bir kıyafeti alabilmek yada bir sinemaya gitmek varsa bir hobisi mesela gitar...
  7. Y

çeşitli vakıf bursları var onlara da bakabilirsin eğer ilk 5000 şne girdiysen başarı bursları vardı benim zmanımda onlara da detaylı bak
  8. Y

bilgisayar lüks olarak görülmesi gereken bir şey değil bence doğru bir yaklaşım olmamış
  9. Y

DA hangi üniversitelerde

işte bu yüzden konuştuğum uzmanlıkalrla alakalı hiçbir şey düşünmüyorum hatta çoğu arkadaşım düşünmüyor artık tek derdimiz dil öğrenmek
  10. Y

DA hangi üniversitelerde

tabi uzmanlıktan sonar yan dal yapabiliyorsunuz o da 3 ile 5 sene sanırım bu kısıdman emin değilim mesela genel cerrah oluyorsunuz sonrada sallıyorum pediatri alanında yan dal yapıyorsunuz pediatrik genel cerrah oluyorsunuz
  11. Y

DA hangi üniversitelerde

doktora diye bir şey yok uzmanlık yapabilrisiniz o da 3 ile 5 sene arasında bölümüze göre değişir asistan oluyorsunuz
  12. Y

DA hangi üniversitelerde

evet hazırlık olursa 7 sene
  13. Y

DA hangi üniversitelerde

inönü üniversitesi tıp 4/6
  14. Y

Üniversitede not

hangi üni
  15. Y

Üniversitede not

nereyi kazandın ve bölümün ne ?
  16. Y

Kyk yurtlarına çıkıp çıkmayacağım ne zaman belli olur ?

boşa duyar kasıyorsun dostum cemaatler köhnemiş gereksiz ve her an devlete sorun çıkarabilecek yapılardır örnek 15 TEMMUZ 1659455709 bu tür kurumlar saygıyı falan haketmezler alanen anaysaya karşı çıkarlar laikliği kötülerler tekke ve zaviyelerin yeniden açılmasını isterler ki şimdi vakıf okulu...
  17. Y

Kyk yurtlarına çıkıp çıkmayacağım ne zaman belli olur ?

halen bu garip guraba yerlere çocuklarını veren var mı ya aklım almıyor yazık ki ne yazık umarım yurt çıkar dostum sana öyle yerlerin kapısının önünden geçmemen dileğiyle
Top Bottom