Neler Yeni

Üniversitede not

ZandalphoNN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
430
İsim
Kutay Yasin Yalçın
kariyerin olduğu zaman kızlar da olur her türlü eğer kızsın yapamam diyorsan öylesine takıl ama partnerine belirt ki sonradan hayal kırıklığı yaşamasın work strong

mythrowib

80+ Silver
Arkadaşlar selam 19 yaşındayım bu sene üniversite başlayacağım daha önce 3-4 sevgilim oldu ve sürekli gezdim ortamlara aktım falan ama artık bir karar almak istedim şimdi benim amacım üniversite not ortalamı yüksek tutup Avrupa'da yüksek lisans yapmak ve Erasmus yapmak ve 4 senede +1 dil öğrenmek ing dışında şimdi sizlere sorum şu üniversitede sevgilim olsa bile terkedip birden gitme ihtimalide var ve günümüzde adam gibi seven yok biliyorsunuz artık özellikle bizim kuşakta sevgilinin anlamı kalmadı üniversitede sevgili yapmak, ortam bulup takılmak gecelere kadar takılmak mı o üniversite ortamını yaşamak yoksa tamamen sevgili yapmayıp kariyere yani üniversite odaklanmak mıbana demeyin ikisini aynı anda yap yapamam maalesef denedim olmuyor o yüzden o seceğini söylemeyin hiç yaşı büyük abilerimden tavsiye istiyorum
Kariyer, seni illa seven birini bulursun üniversiteden sonra bence

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
875
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
Okuyacağın bölüm iyi ve önü açıksa derslerine odaklan ve alanında kendini geliştirmeye bak, bölüm iyi değilse bölüme vereceğin önemi bir tık azaltıp kendine yatırım yap ( dil veya yazılım öğrenmek gibi)

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
üniversite de değlde ne zaman yapacan ortamı zaten üni bitince hayat başlıyor eğlenmeye bak vizeler final haftaları son 2 3 hafta çok çalışırsın tüm sene kapatma kendini

revanthe

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
maltepe üniversitesi yazılım müh kazandım bu sene

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
bölümüm iyi dostum yazılım müh kazandım
Mesaj otomatik birleştirildi:

eve kapatma değil kanka spor yapacağım kitap okuyacağım arkadaşlarım arada onlarla takılacağım ama ana hedef ders anladın mı

yazılım müh
hangi üni

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hakan AĞCA
Önce MONEY sonra AMY. (unutmayalım amy yabancı kız ismi :D )

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
bölümüm iyi dostum yazılım müh kazandım

eve kapatma değil kanka spor yapacağım kitap okuyacağım arkadaşlarım arada onlarla takılacağım ama ana hedef ders anladın mı

yazılım müh
herkesin karakteri farklı kariyer planın varsa odaklan ama ünide ortam yapmazsan daha böyle ortamı bulamayacaksın pek urumda değilse ortam devam et zaten muhtemelen lisede de çok çalıştın alışmıştırsın.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,438
İsim
Olcay akbulut
Arkadaşlar selam 19 yaşındayım bu sene üniversite başlayacağım daha önce 3-4 sevgilim oldu ve sürekli gezdim ortamlara aktım falan ama artık bir karar almak istedim şimdi benim amacım üniversite not ortalamı yüksek tutup Avrupa'da yüksek lisans yapmak ve Erasmus yapmak ve 4 senede +1 dil öğrenmek ing dışında şimdi sizlere sorum şu üniversitede sevgilim olsa bile terkedip birden gitme ihtimalide var ve günümüzde adam gibi seven yok biliyorsunuz artık özellikle bizim kuşakta sevgilinin anlamı kalmadı üniversitede sevgili yapmak, ortam bulup takılmak gecelere kadar takılmak mı o üniversite ortamını yaşamak yoksa tamamen sevgili yapmayıp kariyere yani üniversite odaklanmak mıbana demeyin ikisini aynı anda yap yapamam maalesef denedim olmuyor o yüzden o seceğini söylemeyin hiç yaşı büyük abilerimden tavsiye istiyorum
ortama akmak ve kız peşinde koşmak boş iş, kariyer yapıp kendini geliştirmen senin yararına olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom