Neler Yeni

Üniversitede pilotaj okunur mu?

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hayır böyle bir garanti yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğim gibi üniversitede pilotaj hiç düşünme. Başka bir bölüm oku sonra yine olmak istersen olursun.
Ben metini okuyunca Pilotajın farkını anlayamadım tam olarak ne fark ediyor

Ryzenx

80+
Ben metini okuyunca Pilotajın farkını anlayamadım tam olarak ne fark ediyor
Normalde üniversiteden sonra 1,5-2 yıl süren eğitim üniversite de 5 yıl sürüyor ve bu süreçte sadece pilotluk mesleğini öğreniyorsun ama pilot olunca sağlıkla ilgili bir sorun çıktığında lisansın alınıyor ve başka bir mesleğinde olmadığı için de işsiz kalıyorsun. Birçok pilot tanıdığım var. Aralarında sağlık sorunu yaşayan arkadaşımın lisansını aldılar ama zaten kendisi mühendis olduğu için çok etkilenmedi. Bu yüzden üniversitede pilotaj okumak saçma. Mesela o arkadaşım üniversitede mühendislik yerine pilotaj okusaydı işsizdi.

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Normalde üniversiteden sonra 1,5-2 yıl süren eğitim üniversite de 5 yıl sürüyor ve bu süreçte sadece pilotluk mesleğini öğreniyorsun ama pilot olunca sağlıkla ilgili bir sorun çıktığında lisansın alınıyor ve başka bir mesleğinde olmadığı için de işsiz kalıyorsun. Birçok pilot tanıdığım var. Aralarında sağlık sorunu yaşayan arkadaşımın lisansını aldılar ama zaten kendisi mühendis olduğu için çok etkilenmedi. Bu yüzden üniversitede pilotaj okumak saçma. Mesela o arkadaşım üniversitede mühendislik yerine pilotaj okusaydı işsizdi.
Üniversitede diğer 3 yılda ne yapıyorsun pilotaj okuyunca

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,517
Üyeler
156,346
Son üye
nbvcfg5768
Top Bottom