Arama sonuçları: *

1. Semihz

İnternette gördüğüm ürün hakkında

60 kiloyum çok fazla değil ama yağ oranım fazla biraz onu düşürmem gerek sanırım
  2. Semihz

anladım zaten silikon ürün ne kadar iyi olabilir diye düşündüm bende ben baktım ama hem beslenme hem hareketlerle ilgili bi program bulamadım atabilirseniz çok sevinirim
  3. Semihz

elimde 2 tane 5 er kg dumbell var ama program ve beslenme hakkında bilgim yok o yüzden başlamıyorum resimde attıpım ürün gripster değilmi ben alacağım ama piyasada cakma üretenler dolaşıyor güvenilir bulamadım
  4. Semihz

Mesela ne deneyebilirim öneriniz varmı ?
  5. Semihz

Son zamanlarda sosyal medyada gezinirken reklam olarak karşıma bu ürün çıkmaya başladı amazonda satıcıya göre değişkenlik gösteriyor ama ben 200₺ bandında bir fiyata buldum kullanan varsa işe yarıyor mu alınır mı söylendiğine göre ön kol ve bilek gelistiriyormus.
  6. Semihz

Steam sv kasma uygulaması hakkında

Mücevher nasil alacağım 1675544643 Dediğiniz cevher sanırım bunu 1 kere alinca hep arttirabiliyormuyuz ?
  7. Semihz

Hocam 3 kart toplayabiliyor zaten bende suan 30 oyun oldu 12 TL felan kâr ettim uğraşılır mı bilemedim sizde bu oyunların liste gibi birşeyi varmı ?
  8. Semihz

Hocam Bunu anlatan video tarzı bir şey varmi ben idle master çalıştiriyorum kartlari 1-2 kuruş altina satinca direk alıyorlar 10 TL oldu şuan ama aşırı kâr edilmiyor baya uğraşmak gerekiyor sanırım.
  9. Semihz

Ben nasil sv kasacam kartları satmayıp işleyerek mi ?
  10. Semihz

Teşekkür ederim bakacağım bana bir kac Kart düştü satisa cikarttim ama alan olmadı birde kart sattigimizda seviye artıyor mu ?
  11. Semihz

Pc de indirdim bugün çalıştırdım kart geliyor ama satılırmi bilmiyorum 😁
  12. Semihz

Tamam uygulamayı nereden indirmiştin ?
  13. Semihz

Telefondan da oluyo mu bu olay
  14. Semihz

Anladım çok teşekkür ederim bende bir deneyeyim siz nereden indirdiniz güvenilir bir site varmı varsa paylaşırmısınız.
  15. Semihz

Rank girince oluyor sanırım ama uygulamada oyunları kara listeye ekleme varmis ekleyince girmiyormus onlara bir deneyeceğim banlanmam inşallah 😂
  16. Semihz

Ban açısından bir sorun oldu mu ben pek parasında değilim kartları işleyip sv kasmak istiyorum
  17. Semihz

Onları görmemiştim peki ucuz kart kasma oyunlarında calistirsam bir sorun olur mu ve uygulamayi güvenilir olarak nereden indirebilirim steam hesabını çalmasınlar 😁
  18. Semihz

Evet forumda sorun olur diye ismini vermek istememistim vac korumali oyunlar varmis onlarda sıkıntı oluyor galiba
  19. Semihz

Merhabalar bir uygulama gördüm steamde kendi kendine oyun oynayıp kart topluyormuş kartlari işleyip sv kasma vs. ismini vermek istemiyorum bilenler varsa ban riski olur mu acaba ?
  20. Semihz

Bilgisayar parçaları temizliği hakkında

Tamam Teşekkür ederim👍
Top Bottom