Arama sonuçları: *

1. Skynel

🔥FSR 3.1 DUYURULDU, 40 YENİ OYUN 3000 Serisi Kullananlar Mutlu🔥

Şu Activision keşke warzone’da düzgün yapaydı şu FSR’ı FSR’ı açıyorsun fps azalıyor 1711134838 Aynen cidden Nvidia reflex açıkken gecikme yok Kapalıyken var FSR açınca da fps baya artıyor fakat çok düşükmüş hissettiriyor 1711134968 Nvidia benim gözümde bu saatten sonra AMD’nin getir götürünü yapar
  2. Skynel

Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

Söylemek istediğim bu zaten Dünyada milyarlarca insan var bunların her biri dışarıya nasıl gösteriyorsa içinden öyle mi düşünüyor sanıyorsunuz hayır tabii ki yüzünüze gülüp arkanızdan bin bir türlü konuşan insan yok mu aynı muhabbet Sen müslümanlar hakkında kötü veya ya bunlar cahil mi bunlara...
  3. Skynel

Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

Böyle söylersen bende gelir sana cevabını veririm İsteyen istediğine inanır müslüman veya değil kim olursan ol saygı duyacaksın Bu şekilde konuşamazsın sen kimsin bana hayatsız diyorsun ben Allah'ın varlığına inanıyorum diye senin gibi ateistlerin deyimiyle hayatsız mı olacağım hadi oradan Nasıl...
  4. Skynel

Titanyum Kasa S24Ultra Videosu Sızdı!

Ocak gibi durmuyor mu BABDBWBSHAHSHHWSH
  5. Skynel

İphone 15 50 Bin TL'den Satışa Çıktı!

Neyse motoru satıp alırız bir tane
  6. Skynel

Zaman Makinesi İcat Edilebilir!

Zamanda geriye gitmek bence mümkün değil fakat ileriye şuan bile gidebiliriz Aşırı hızlı giden ve dairesel bir alanda çok ama çok hızlı giden bir trende geçireceğiniz zaman dünyada geçen zamanla aynı olmayacağı için zamanda ileriye gitmiş oluruz Bu yüzden zamanda yolculuk dediğimiz şey hem...
  7. Skynel

Nvidia DLSS ye Ultra Kalite modunu getiriyor.

Kalite modunda pek bir fark hissetmiyordum açıkcası(Görünüş olarak) Performanceda görünüş olarak bir fark oluyordu tabii ki FPS'lerde de oluyordu Ultra Kaliteyi kullanırım muhtemelen bir fark oluyorsa.
  8. Skynel

Discord çok gazlısın bebeğim | Microsoft ❌ Discord

Alırsa diyorum zaten o konuyla ilgili bir bilgim yok umarım alır Amazon'un gerçekten Türkler için yaptığı güzel şeyler var Eminim discordu satın alırlarsada güzel şeyler yaparlar.
  9. Skynel

Şunu demek istiyorum prime üyeliği de önceden dolar bazında satılıyordu Şuan TL bazında ucuza satılıyor O zaman yurt dışında ki insanlarda Prime üyeliğine ucuza alabilir VPN ile Steamde de geçerli bu adam elinde ki doları TL'ye çevirip steamde ki dolar kuru daha az olduğu için daha uyguna oyun...
  10. Skynel

Bu prime üyeliği içinde geçerli olmaz mıydı o zaman? Ve bu dediğiniz şey bir sürü şey için geçerli bölgesel fiyatlandırma olayı bir çok yerde bir çok ülkede de uygulanan bir şey.
  11. Skynel

Amazon alacak olsa discorda nitro tarzı şeyler TL bandında gelir diye düşünüyorum en azından daha ucuz olur.
  12. Skynel

Cyberpunk 2077'nin Online Modu İptal Edildi

İlk çıktığı sıralar ön siparişte almıştım elimde olsa gerçekten yapardım keşke yapsaymışım.
  13. Skynel

Cyberpunk 2077'nin Online Modu İptal Edildi

EEE BEN BU OYUNU ONLİNE'İ İÇİN ALDIM BİLSEYDİM CRACK YÜKLERDİM 🤦 Bir haltıda doğru yapsalar keşke.
  14. Skynel

[İddia] Microsoft, Xbox Game Pass'e Ubisoft Plus'ı Eklemeye Çalışıyor

Kesinlikle ben de öyle düşünüyorum ama benim gibi eminim Xbox Game passteki güzel bulduğu oyunları ya önceden bitirmiş ya da sıkıcı bulup PS almak isteyen bir çok kişi olur.
  15. Skynel

[İddia] Microsoft, Xbox Game Pass'e Ubisoft Plus'ı Eklemeye Çalışıyor

Böyle bir şeyin karşısında boş durmazlar ama şimdiden Microsoft bütün firmalarla anlaşma sağladı bile Sony buna karşı ne yapabilir ki.
  16. Skynel

Gamegaraj Palit Ekran Kartı Stoklarını Yeniledi!

Bu sıkıntı daha böyle uzun bir süre gidecek gibi hepimize geçmiş olsun benim gibi şanslı olup bulursunuz umarım.
  17. Skynel

Dying Light 2'ye Ne Oldu? Yeni Haberler Var!

Yapımcıların yaptığını takdir ediyorum en azından cyberpunk 2077 gibi sürekli erteleyip durmadılar ertelediler tarih belli değil adam akıllı bir oyun çıkarsınlar Ben de sabırsızlıkla bekliyorum.
  18. Skynel

Palit GamingPro RTX 3070 Ekran Kartını 16 GB Yaptılar!

Aboo shhh sil mesajı görmesinler 😳
  19. Skynel

Palit GamingPro RTX 3070 Ekran Kartını 16 GB Yaptılar!

Vramden kaynaklı rakiplerine karşı performansı artmış mıdır acaba?
  20. Skynel

Cyberpunk 2077'nin Kaynak Kodlarını Açık Artırmayla Satışa Sundular!

Ben 7000TL veririm ama gelirlerin %50'si benim 😁
Top Bottom