Arama sonuçları: *

• Users: hakan32
  • In Araba
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. hakan32

Yeni aracım için PPF mi Yoksa Seramik mi kaplama yapmalıyım ?

180k lık olanı alırsam Pasta cila ve boya koruması yaptıktan sonra PPF kaplıyorlarmış. Kendi kendine tamir etme ve su itici özelliği varmış. Birde Aracın rengini %45 e kadar daha fazla canlı gösteriyormuş Bakalım hayırlısı.
  2. hakan32

10 Yıl garanti bizim ürünlerimiz 100.000₺ 3M Pro200 de isterseniz 200 mikron 10 yıl garantili 150.000 Qswf marka 180.000₺ ömür boyu garantili
  3. hakan32

Valla büyük ihtimalle Direk yerine gidip oradaki ustalardan fikir alıp yaptırıcam gibi kafam çok bulandı çünkü siz değerli arkadaşlarında vaktini aldım teşekkür ederim mesaj yazan herkeze hayırlı ramazanlarınız olsun.
  4. hakan32

GMG garage yaptırıcam.
  5. hakan32

Teşekkür ederim. Professional destek alıcam zaten öncesinde Forumdaki değerli arkadaşlardan ön bilgilendirme almak istedim. Kafamda GMG Garage yaptırmak var.
  6. hakan32

2 kaplama içinde 10 yıl garanti veren firma mevcut sadece PPF 20k daha pahalı oyüzden merak ettim internetten araştırdım ikiside iyi gibi geldi çok kararsızım.
  7. hakan32

Merhaba Dostlar Cupra formentor desire kırmızı modelini satın aldım en az 5 yıl binmeyi planlıyorum. Sizce PPF mi yoksa Seramik mi kaplatmalıyım. Farkları nelerdir avantajları ve dezavantajları varsa söylerseniz sevinirim.
  8. hakan32

Hayalinizdeki Araç !

9. hakan32

FİAT PALİO 2006 1.2 16W 4.viteste titreme sorunu

Lastik ne durumda lastiktende yapar
  10. hakan32

Yardım Araba zor kendine geliyor

@Denizgezen
  11. hakan32

h4 çok güçlü xenon far önerisi fiyat performans olsun

Merhaba arkadaşlar h4 xenon arıyorum Böyle yağmurlu havalarda yolu iyi aydınlatsın istiyorum. Şuan 1 tane var sadece hava güzelsen yolu gösteriyor yağmurlu havalarda ışık hiç yok
  12. hakan32

Yardım 175/70 r14 ÖLÇÜSÜNDE LASTİK ÖNERISİ

Yaz lastiği olarak en iyisi michelin tabii ki hatta patinaj vs şeyler yapmazsan 50 000 km kadar test ettiğim bir lastik oldu kendisi içindeki teller çıkana kadar kullandım son anına kadar yola tutunmayı başardı.
  13. hakan32

Yardım 175/70 r14 ÖLÇÜSÜNDE LASTİK ÖNERISİ

fiyat olarak 175/65/14 tavsiye ederim genelde fiyat performans lastikleri oluyor. Ve sık bulunuyor Continental ürünlerinden şaşmıyorum 10 yıldır en ufak sorun yaşamadım.
  14. hakan32

Tiguan mı seat ateca fr mi

Seat bence
  15. hakan32

Sizce 1milyon 500 bandında kadar hangi araba alınabilir

LPG için geliştirilmiş motor yağları var bu söylediklerini gideriyor ilk arabam efsane kasa corollaydi 97 model ilk sahibiyiz sıfır aldım LPG tepkimesi ni benzinle aynı serviyeye getirmek için lpg beyni ve enjektörü özenle seçtik benzinden daha iyi tepkimesi oldu ve yaklaşık 16 yıl LPG'li...
  16. hakan32

Sizce 1milyon 500 bandında kadar hangi araba alınabilir

ne alaka ? 1.5m Toyota corolla 1.5 full paket alıp lpg takabilirsin.
  17. hakan32

1.8milyon TL bütçe ile SUV araba tavsiyesi

Kia Sportage
  18. hakan32

TOGG'A ZAM GELDİ

Genel olarak bakarsan aslında 700k kaardayım ancak bu araç için bakarsan değişmedi evet. 2+1 eve 1.3 milyon istiyorlardı 3+1 e 2milyon şuanda hala fiyatlar aynı hatta biraz düşüş bile oldu 1688576517 %100 yerli araç Burada montajı yapılıyor (Mesela Toyotada türkiyede montaj yapılıyor Corollo...
  19. hakan32

TOGG'A ZAM GELDİ

1.3 milyona aldik şuanda 2m veriyorlar
  20. hakan32

Benzin aldıktan sonra motor bozuldu

@Denizgezen
Top Bottom