Neler Yeni

VİRÜS PROGRAMI ÖNERİSİ

Sternog

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,973
İsim
Orçun Kaynar

Sternog

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,973
İsim
Orçun Kaynar

Sternog

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,973
İsim
Orçun Kaynar

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Merhaba @FansXArmy ,

360 Total Security, Çin menşei'li ve bol false positive'in olduğu bir yazılım. Kullanılmaması tavsiye edilir.

ifatxh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Fatih
İlgilendiği Kategoriler
programlama
COMODO Antivirus yerine, COMODO Internet Security daha iyi bir tercih olacaktır. Ayrıca ''Virüs programı'' diye bir şey yoktur. ''Antivirüs'' diye bir şey vardır.

İlgili yönerge : COMODO IS Tanıtım Ve Kullanım Yönergesi
COMODO Antivirus bilgisayardaki virüsler için diye biliyorum. Ayrıca isterse COMODO Antivirus indirilirken seçeneklerden COMODO Dragon tarayıcısını indirebilir ve webde daha güvenli gezebilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Basit görünüm :
Screenshot_1.png

Gelişmiş görünüm :
Screenshot_2.png

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Merhaba @fatihege ,

COMODO Internet Security, internet güvenliği için en iyi yazılımlardan biridir. İçerisinde Antivirüs, HIPS, Secure Shoping, Firewall, Removal tools, sandbox gibi özellikler bulunur, ve ücretsizdir. Ücretli versiyonunda ise, GeekBuddy desteği bulunur. Bu destek sayesinde, olur da zararlı temizlenemezse para iadesi garantisi verilmektedir.

Ayrıca COMODO Dragon tarayıcısı da içerisinde mevcuttur.

comodo-internet-security_6_770x516.jpg

Ayrıca önerilen ayarları ile birlikte çok güçlü bir yazılıma dönüşmektedir. İndirenlerin COMODO Internet Security İdeal Güvenlik Ayarları adlı yönergeyi uygulamaları şiddetle tavsiye edilir.

ifatxh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Fatih
İlgilendiği Kategoriler
programlama
Merhaba @fatihege ,

COMODO Internet Security, internet güvenliği için en iyi yazılımlardan biridir. İçerisinde Antivirüs, HIPS, Secure Shoping, Firewall, Removal tools, sandbox gibi özellikler bulunur, ve ücretsizdir. Ücretli versiyonunda ise, GeekBuddy desteği bulunur. Bu destek sayesinde, olur da zararlı temizlenemezse para iadesi garantisi verilmektedir.

Ayrıca COMODO Dragon tarayıcısı da içerisinde mevcuttur.
Tahminimce COMODO ekibi çoğu ürünün yanına COMODO Dragon'u ekliyor.
Ben Internet Security'yi denemedim ama şimdi indirip kuracağım. 2'si bir arada mükemmel güvenli olur :)
Zaten Windows 7 kullanıyorum. Microsoft desteği bırakır bırakmaz PC'ye 2 veya 3 kere virüs bulaştı. 1. virüsü hangi programla yendim bilmiyorum ama o programı çalıştırdıktan sonra virüs geri geldi. Anladım ki o program sadece virüsün çalışmasını engelliyor, silmiyor. COMODO da ise silince ne oluyor bilmiyorum ama antivirüsü devre dışı bıraktığımda virüs geri gelmiyor. Zaten virüslü dosyaları karantınaya alıyor sende oradan istersen siliyorsun istersen serbest bırakıyorsun. Kısacası kullandığım antivirüsler içinde en beğendiğim COMODO. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim @Treyarch

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
@fatihege ,

COMODO Internet Security ile COMODO Antivirüsü birlikte kullanmak dünyanın en saçma şeylerinden biridir. Internet Security içerisinde zaten bir antivirüs mevcuttur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,969
Üyeler
140,930
Son üye
barlas?01
Top Bottom