Neler Yeni

kendi kendine abone oluyor

Rutherr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
İlhan Mert
İlgilendiği Kategoriler
Minecraft ve Speedrun
Instagram
ilhanxmert
Steam
ilhanxmert
Discord
liluziilhxn#2013
arkadaşlar youtube hesabım kendi kendine benim haberim olmadan kanallara abone oluyor. eskiden kendi kendine videolara like atıyordu onları düzelttim. fakat hala abone oluyor. hesabım falan çalınmadı. bunu nasıl düzeltebilirim ?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
arkadaşlar youtube hesabım kendi kendine benim haberim olmadan kanallara abone oluyor. eskiden kendi kendine videolara like atıyordu onları düzelttim. fakat hala abone oluyor. hesabım falan çalınmadı. bunu nasıl düzeltebilirim ?
banada aynısı olmuştu ama çok çok önceden 10 yaşındaydım youtube bot basma sitelerine girip hesabın şifresini veriyordum

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,307
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Hesap degis

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
benimde bazen instagramda aynı şey başıma geliyor yada takip ediyorum ama ben hatırlamıyorum emin değilim.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Arkadaslar ben yazilimciyim, buna zombi bilgisayar deniyor. Hackerlar mesela youtube kanalınıza +1000 abone getiririm, Şu fiyata diyorlar. o abone olma işi işte bu şekilde oluyor sizin indirdiğiniz bir dosya sayesinde örneğin crack uygulamalar bilgisayarınız zombi oluyor. Umarım anlatabilmisimdir.
İnternete bilgisayarım zombi oldu ne yapmalıyım diye aratabilirsiniz. En iyi çözüm format fakat format olmadan da çözülme yöntemleri var

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
İnternetini kapatıp yeniden aç virüs taraması yap youtube hesap şifreni değiştir. Devam ederse cihazını formatla.

Sfb32

80+
Arkadaslar ben yazilimciyim, buna zombi bilgisayar deniyor. Hackerlar mesela youtube kanalınıza +1000 abone getiririm, Şu fiyata diyorlar. o abone olma işi işte bu şekilde oluyor sizin indirdiğiniz bir dosya sayesinde örneğin crack uygulamalar bilgisayarınız zombi oluyor. Umarım anlatabilmisimdir.
İnternete bilgisayarım zombi oldu ne yapmalıyım diye aratabilirsiniz. En iyi çözüm format fakat format olmadan da çözülme yöntemleri var
Bunu bilmen için yazılımcı olmana gerek yok zaten.

1-) Öncelikle “Başlat > Çalıştır”ı açıp “cmd” yazın ve “Tamam”a basınız.
2-) Açılan komut penceresinde uzak bağlantıları kontrol edip; paket gönderip gönderilmediğini kontrol edeceğiz. Komut penceresine netstat –n –p tcp yazıp enterlayın.
Eğer synset gibi mesaj çıkarsa emin olabilirsin.
Önemli dosyaları yedekle ve formatla. Formattan sonra firewall son seviyeye çıkar ve spam maillere tıklama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternetini kapatıp yeniden aç virüs taraması yap youtube hesap şifreni değiştir. Devam ederse cihazını formatla.
İnterneti kapatıp açmak ne işe yarayacak?:ROFLMAO::ROFLMAO:

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Bunu bilmen için yazılımcı olmana gerek yok zaten.

1-) Öncelikle “Başlat > Çalıştır”ı açıp “cmd” yazın ve “Tamam”a basınız.
2-) Açılan komut penceresinde uzak bağlantıları kontrol edip; paket gönderip gönderilmediğini kontrol edeceğiz. Komut penceresine netstat –n –p tcp yazıp enterlayın.
Eğer synset gibi mesaj çıkarsa emin olabilirsin.
Önemli dosyaları yedekle ve formatla. Formattan sonra firewall son seviyeye çıkar ve spam maillere tıklama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnterneti kapatıp açmak ne işe yarayacak?:ROFLMAO::ROFLMAO:
Statik ip yok ise ip adresin değişir her şeye muhalefet olmak yerine denemek belki fayda sağlayabilir değil mi güzel kardeşim

Sfb32

80+
Statik ip yok ise ip adresin değişir her şeye muhalefet olmak yerine denemek belki fayda sağlayabilir değil mi güzel kardeşim
Kardeşim ip değiştirsin istediği kadar. Trojan bilgisayarda olduğu sürece sunucuya ip adresi iletilecek. Yanlış bilgiye muhalefet görevimiz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,920
Üyeler
140,925
Son üye
doruk41
Top Bottom