Neler Yeni

Riot Vanguard'a Güvenmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf Ensar
Başlıkta yazdığım gibi riot vanguard a güvenemiyorum ve güvenememe sebebim işi ring 0 da çalıştığı için bu videoyu izleyin sizde anlarsınız ne olduğunu

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Başlıkta yazdığım gibi riot vanguard a güvenemiyorum ve güvenememe sebebim işi ring 0 da çalıştığı için bu videoyu izleyin sizde anlarsınız ne olduğunu
güvenmiyorsan kullanmak zorunda değilsin zaten. ben de oynamıyorum mesela valorant.

düzenleme: forumun yarısından fazlası en az 1 korsan oyun ya da program kullanıyor. yani valorant onların en masumundan daha masumdur emin ol.

TamerKs

80+ Silver
böyle olması daha iyi, oyunda neredeyse hile yok.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,824
İsim
Akın Taşkan
Ben de

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Napsın onlar da hile mi gelsin?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf Ensar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merak etiğim başka bir konuda var neden easychat gibi oyun açıldığında çalışan bir anti chat yapmadıda sürekli arka planda çalışan anti chat yaptı

rapstarjustercik

80+ Bronze
Yani koskoca Riot Games böyle bir şeye girişmez, dava kaybetse inanılmaz zarara girer. Neden böyle bir şey yapsın ?

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,217
İsim
Ümit Can
Dostum adamlar kusursuza yakın bir anticheat yapsalar güvenmiyosunuz.
Yapmasalar (csgo) gömüyosunuz.

Ne yapsın adamlar?

Merak etiğim başka bir konuda var neden easychat gibi oyun açıldığında çalışan bir anti chat yapmadıda sürekli arka planda çalışan anti chat yaptı
Gene hile gelme olasılığı var. Böyle sistemlerin açığının bulunması çokta zor değildir diye düşünüyorum

Ayrıca bunu yapan firma bilinmeyen yada güvenilmeyen X bir firma da değil. Senelerdir piyasada olan, belkide Türklere en çok destek sağlayan firma olan Riot'un yaptığı bir sistem.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
olabilir , hepsi veri tırtıklıyor zaten.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Programı veya komutu çalıştırmadan engelleyebilmek için.
Ring 0 diyorsun demek ki yeteri kadar araştırmamışsın, Vanguard yeniden başlatma istiyor niye çünkü sisteme komple erişmesi lazım. Bu sistemin yeniden başlatılmasını isteyen yazılımı aç kapa yaparsan ne olur res ister. Bu yüzden hep açık.

• Beğen
Reaksiyonlar: -Yec
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf Ensar
Dostum adamlar kusursuza yakın bir anticheat yapsalar güvenmiyosunuz.
Yapmasalar (csgo) gömüyosunuz.

Ne yapsın adamlar?

Gene hile gelme olasılığı var. Böyle sistemlerin açığının bulunması çokta zor değildir diye düşünüyorum

Ayrıca bunu yapan firma bilinmeyen yada güvenilmeyen X bir firma da değil. Senelerdir piyasada olan, belkide Türklere en çok destek sağlayan firma olan Riot'un yaptığı bir sistem.
Ben yaklaşık 1 yıldır fortnite oynuyorum onda easychat var ama önüme hiç hile gelmedi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,093
Üyeler
140,767
Son üye
estqxopXl
Top Bottom