Neler Yeni

GamePower Monitör.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Bende onermem iyi olmadigini duydum

Çınar Yaşar

80+ Gold
Monitörü galiba Donanım Arşivi incelemişti, güzel monitör alabilirsin fakat bütçeniz nedir? Ayrıca stokta yok

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
İyi değil, biraz daha para verip AOC 24G2U almak çok daha mantıklı.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Stokta yok şu an. Fiyatı uygunsa bence düşünülebilir. Samsung VA panel var. Sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum.

T.P.G.

80+ Titanium
Hayir alınmaz. Gamepower sadece klavye alınır o da switchler çoğu klavyeyle aynı olduğu için. Samsung CRG50 1080p 144hz 4ms kavisli modeli çok daha iyidir. Samsung panel olabilir ancak malzeme kalitesi beyler :).

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
Hayir alınmaz. Gamepower sadece klavye alınır o da switchler çoğu klavyeyle aynı olduğu için. Samsung CRG50 1080p 144hz 4ms kavisli modeli çok daha iyidir. Samsung panel olabilir ancak malzeme kalitesi beyler :).
Donanım arşivi niye önerdi ki kötüyse

T.P.G.

80+ Titanium
Donanım arşivi niye önerdi ki kötüyse
Ben işte bu düşünceyi sevmiyorum :(. Forumda DA önerdiyse iyidir algısı var tamam cidden güzel urünler de inceliyor ama bu tarz ürünlerin incelemesini inanın nedense beğenemiyorum. Böyle yapmaktansa internette aratıp soruşturup "UZUN zamandır" kullananlardan bilgi alıp forumlardaki bağımsız kişilerin incelemelerini ve görüşlerini aldıktan sonra tamam ben bunu alıyorum demeli bir insan.

Sadece DA değil diger kanallarda mesela kulaklık incelemelerinde malzemesine ve mikrofonuna bakar çıkarım kendim deneyimlemeden ya da deneyimleyenlerden bilgi almadan demem ki hmm bu adam bunu incelemiş tamam bu iyidir diye.

Çünkü sponsor olunca insanın içine bir şüphe düşüyor sen hiç incelenen bir ürüne kötü dendiğini gördün mü?

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
Ben işte bu düşünceyi sevmiyorum :(. Forumda DA önerdiyse iyidir algısı var tamam cidden güzel urünler de inceliyor ama bu tarz ürünlerin incelemesini inanın nedense beğenemiyorum. Böyle yapmaktansa internette aratıp soruşturup "UZUN zamandır" kullananlardan bilgi alıp forumlardaki bağımsız kişilerin incelemelerini ve görüşlerini aldıktan sonra tamam ben bunu alıyorum demeli bir insan.

Sadece DA değil diger kanallarda mesela kulaklık incelemelerinde malzemesine ve mikrofonuna bakar çıkarım kendim deneyimlemeden ya da deneyimleyenlerden bilgi almadan demem ki hmm bu adam bunu incelemiş tamam bu iyidir diye.

Çünkü sponsor olunca insanın içine bir şüphe düşüyor sen hiç incelenen bir ürüne kötü dendiğini gördün mü?
Yok o anlamda değil ben haqqus'un discord sunucusundada sordum ordada öneren çok oldu dün bir tane arkadaşımız sorun yaşadığı hakkında konu açmış ilk orda gördüm sıkıntısı olan birini

efesnmezz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
764
İsim
Efe

T.P.G.

80+ Titanium
Yok o anlamda değil ben haqqus'un discord sunucusundada sordum ordada öneren çok oldu dün bir tane arkadaşımız sorun yaşadığı hakkında konu açmış ilk orda gördüm sıkıntısı olan birini
Ama sonuçta bir monitör alacak olsam kesinlikle Samsung AOC MSI ASUS gibi ya da Dell gibi kendini kanıtlamiş markaların monitörünü yakın bir fiyata almak var Gamepower gibi düşük bütçelere hitap eden urünler çıkaran bir marka almak var.

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
Ama sonuçta bir monitör alacak olsam kesinlikle Samsung AOC MSI Asus gibi ya da Dell gibi kendini kanıtlamiş markaların monitörünü yakın bir fiyata almak var Gamepower gibi düşük bütçelere hitap eden urünler çıkaran bir marka almak var.
Bencede gp,rampage gibi markalar psu monitör olarak tercih edilmemeli ama ileride bunlarda o markaların seviyesine çıkarlarsa alınabilir bence :)

T.P.G.

80+ Titanium
Bencede gp,rampage gibi markalar PSU monitör olarak tercih edilmemeli ama ileride bunlarda o markaların seviyesine çıkarlarsa alınabilir bence :)
Ama çıkarlarsa. Gamepower sadece klavye belki alırdım. Rampage Drop Plus modelini çok övüyorlar o alınabilir. Ama JD için su an hmm şu modeli iyiymiş diyemedim henüz. Neyse zamanla belli olur ama AliExpress'te baktığında Rampage ve GP gibi markaların ürünlerinin aynısı marka basılmamaış yarı fiyata satılıyor. Bu da marka basılıp satılıyor hissi uyandırıyor haliyle.

Top Bottom