Neler Yeni

Logitech g102 prodigy nasıldır

ka0669

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Muhammet Kaygusuz
Yeni mouse alacağım ama sizden yardım istiyorum özellile kulananlar yazsın yakında sipariş vereceğim sizce logitech g102 prodigy almalımıyım yani nasıl bi mouse sıkıntı çıkarır mı ?

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran
Yeni mouse alacağım ama sizden yardım istiyorum özellile kulananlar yazsın yakında sipariş vereceğim sizce logitech g102 prodigy almalımıyım yani nasıl bi mouse sıkıntı çıkarır mı ?
kanka baya oldu alalı valla 0 sıkıntı ama elinin büyüklüğü orta veya küçükse al

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Güzel mouse, 2 senedir kullanıyorum bir sıkıntısı yok.

ka0669

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Muhammet Kaygusuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka baya oldu alalı valla 0 sıkıntı ama elinin büyüklüğü orta veya küçükse al
bir şey soracağım adamın biri demişki: Mouse elime ulaştıktan sonra direk yazılım, driver vs. Kurmadan direk taktım. Bir süre öyle kullandım. Sonra kendi yazılımıyla beraber kullanayım dedim ve kurdum yazılımı. Kurduktan hemen sonra mouse'da mavi led ışık yanıp sönmeye başladı. Artık mouse çalışmıyor. Başka bilgisayarlarda da denedim. Sonuç negatif. Logitech Desteğe mesaj attım. 2 gündür dönen olmadı. Bir tek otomatik bir cevap verildi postuma. Sorunumun çözülmesini istiyorum..../ bende de bu sıkıntı olurmu bide mouse driver nasıl kuruluyor

YavuzMT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Yavuz Selim MUTLU
Instagram
yvzslm_mutlu
bence piyasadaki en iyi düşük bütçeli mouse

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
bir şey soracağım adamın biri demişki: Mouse elime ulaştıktan sonra direk yazılım, driver vs. Kurmadan direk taktım. Bir süre öyle kullandım. Sonra kendi yazılımıyla beraber kullanayım dedim ve kurdum yazılımı. Kurduktan hemen sonra mouse'da mavi LED ışık yanıp sönmeye başladı. Artık mouse çalışmıyor. Başka bilgisayarlarda da denedim. Sonuç negatif. Logitech Desteğe mesaj attım. 2 gündür dönen olmadı. Bir tek otomatik bir cevap verildi postuma. Sorunumun çözülmesini istiyorum..../ bende de bu sıkıntı olurmu bide mouse driver nasıl kuruluyor
Sallamış, internete Logitech Gaming Software yaz kendi sitesinden indir.

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran
bir şey soracağım adamın biri demişki: Mouse elime ulaştıktan sonra direk yazılım, driver vs. Kurmadan direk taktım. Bir süre öyle kullandım. Sonra kendi yazılımıyla beraber kullanayım dedim ve kurdum yazılımı. Kurduktan hemen sonra mouse'da mavi LED ışık yanıp sönmeye başladı. Artık mouse çalışmıyor. Başka bilgisayarlarda da denedim. Sonuç negatif. Logitech Desteğe mesaj attım. 2 gündür dönen olmadı. Bir tek otomatik bir cevap verildi postuma. Sorunumun çözülmesini istiyorum..../ bende de bu sıkıntı olurmu bide mouse driver nasıl kuruluyor
kanka hiçbişey kurmana gerek yok bi tane programı var ondan dpi ve ısıklarının ayarlarını yapabiliyosun bence onun mouse sıkıntılı cıkmıs fabrikasyon olarak sadece

Emektar PC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Mesut hamamcı
İtopyada 159a düşmüştü daha uygunu varmı bilmiyorum ama.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,941
Üyeler
138,447
Son üye
Ladex
Top Bottom