Neler Yeni

Öneri CS GO'da Ticaret ile para kazanmak

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Sami Kökmen
Herkese iyi günler. Sizlere CS GO'da ticaret ile kendim 400 TL'den 12.000TL'ye kadar nasıl kazandığımı anlatmak istedim ve siz de bu işe girerek yüksek paralar kazanabilirsiniz. İşin içinde kumar, kasa açımı vs. şeyler kesinlikle yok ve risksiz bir para kazanma yönteminden bahsedeceğim. Öncelikle ticarete başlarken 600-700 TL paranız olması lazım (ben başladığımda dolar 4.5 TL idi. O yüzden biraz büyük para lazım.). Daha sonra az satılan bıçaklara teklif vermeniz gerekiyor.(Teklif verirken en yüksek teklif sizin teklifiniz olması gerekiyor. Örneğin siz 600 TL teklif verdiniz diyelim, başka biri de 700 TL teklif verdi diyelim. O eşyayı satıcı 1 TL'den satışa çıkarmış bile olsa en yüksek teklifi veren adam 1 TL'den alıyor.) Oyunda az satılan bıçaklar genellikle Stat Trak bıçaklardır. Biraz daha zor satılan Stat Trak Eskimiş/ Savaş Görmüş bıçaklardır. Örneğin A bıçağının teklifi 1000 TL ve aynı bıçağın ST olanının teklifi ise 500 TL olduğunu varsayalım. Oyunda ST bıçaklar normal bıçaklardan pahalı olduğundan biz bu bıçağa 510 TL teklif verdiğimizi ve verdiğimiz teklife bıçağı satın aldığımızı var sayalım. Bu bıçağın fiyatı da 1300 TL olarak düşünelim. Şimdi ne yaptık biz? 510 TL'ye 1300 TL'lik bir bıçak aldık ama az satılıyor. Bunu da hemen satmanın yolu ticaret etmek. Bunun için en iyi yer CS MONEY. Cs money'de bu bıçağı küçük komisyonlar ile takasladğımızı varsayalım ve 1250 TL'lik çok satılan başka bir eşya ile takasladığımızı var sayalım. Ve daha sonra bu eşyayı Steam'da sattık. Elimizi ortalama 1100 TL para geçtiğini düşünelim. Sonuç olarak 600 TL kar yaptık. Steam'da para elinize geçtikten sonra yine aynı şekilde bıçaklara teklif verebilirsiniz. Kolay bir şekilde aradığınız eşyayı bulmak için CSGO STASH adlı siteye girebilirsiniz(Steam'dan girmenize gerek yok).
NOT: Steamda bulunan paranızın en fazla 10 katı kadar sipariş verebilirsiniz. Örneğin 1000 TL'niz var diyelim. 500 TL'ye 20 tane eşya siparişi verebilirsiniz.
Benim anlatacaklarım bu kadar. Dediğim gibi ben çok paralar kazandım ve şu anlık bu işi bırakmış durumundayım çünkü eşyalarımın hepsini sattım ve elime yaklaşık 7.000 TL para geçti. Allah'ın izniyle yeni bir PC alacağım. Sizler de bu sayede risksiz, kumarsız bir şekilde para kazanabilirsiniz. Şunu unutmayın '' Hadi ben teklif verdim hemen gelsin bu eşya'' diye bir şey yok. Ben bıçaklara teklif verdikten 1.5 ay sonra aldığımı bilirim. Her zaman da kontrol etmeniz lazım çünkü sizin teklifinizden daha fazla teklif verenler olacaktır. Sizde hemen 3 veya 5 kuruş daha fazla teklif verebilirsiniz. Herkese iyi günler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fotoğraf yaklaşık 2 ay öncesine ait. Daha sonradan tekrardan böyle ticaret yaparak elimde 10,500 TL civarında para oldu. Hepsini sattım şu an.

Ekler

• E2007FFB-95C8-4F2A-82F7-86EA589A9786.jpeg
    E2007FFB-95C8-4F2A-82F7-86EA589A9786.jpeg
    251.3 KB · Hit: 546

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Sami Kökmen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Güzel anlatım ancak bir şey merak ediyorum. 100-200tl ile silahlara teklif vererek başlasak sonrasında paramızı bu şekilde arttırarak bıçağa yürüsek olur mu? Yani silahlardan da kâr edebilir miyiz?

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Sami Kökmen
Güzel anlatım ancak bir şey merak ediyorum. 100-200tl ile silahlara teklif vererek başlasak sonrasında paramızı bu şekilde arttırarak bıçağa yürüsek olur mu? Yani silahlardan da kâr edebilir miyiz?
Ben kendim 400 TL ile başladım fakat siz de ''Hatıra'' eşyalara teklif verip kazanabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla hatıra eşyalar da pek satılmıyor. Örneğin normal silahin fiyatı 300 TL ise ve o silahın hatıra olanının teklifi 100 TL falan ise hemen 100.05 TL falan teklif ver. Ardından satılsın sana o eşya. Daha sonra git onu CS Money'de daha çok satılan eşya ile takas et steam'da sat. İşe öyle devam et

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Kral sen neler yapmışsın. Bende şansımı deneyeceğim. Ufak sermaye ile başlasak olur mu ? 30-50-70-100 TL gibi ?

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Sami Kökmen
Kral sen neler yapmışsın. Bende şansımı deneyeceğim. Ufak sermaye ile başlasak olur mu ? 30-50-70-100 TL gibi ?
Dediğim gibi ben 400 TL ile başlamıştım. O zamanlar dolar 4.5 TL falan idi 2 sene önce yaklaşık. 100 TL ile ''Hatıra'' eşyalara teklif verebilirsin.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Kafaya yattı he 😁
Az uz değil , 12k paradan bahsediyor adam. Yalnız merak ettiğim bir diğer konu biz bu parayı çekebiliyor muyuz veya internette harcayabiliyor muyuz? Alışveriş sitelerinde mesela?

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Az uz değil , 12k paradan bahsediyor adam. Yalnız merak ettiğim bir diğer konu biz bu parayı çekebiliyor muyuz veya internette harcayabiliyor muyuz? Alışveriş sitelerinde mesela?
Bynogame'den cs itemlerini satıyordum ben. Biraz para kesiyorlar ama çok koymuyor.

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Sami Kökmen
Kafaya yattı he 😁
2019 Kasımda yeni operasyon ile Awp Güngnir geldiydi. 1700 TL'ye aldım o zaman teklif vererek ve 1 hafta sonra fiyatı düşer diye 3300 TL'ye sattıydım. Keşke satmasaydım. Şimdi 15K fiyat olmuş. Neyin ne kadar fiyat olacağını bilemiyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satış işinde başka alternatif siteler giriyor işin içine. Ben BYNOGAME diye bir site var orada satış yaptım eşyaları. Eşyanın steam fiyatından %20 daha ucuza falan falan verdim. Ondan biraz az para geçti elime.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Top Bottom