Neler Yeni

Sanırım balıktan dolayı zehirlendim

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Baran Bakır
Dershanede sabah saat 7 den beri çantamda duran hafif kokan sütü içtim. Eve gelince de üstüne hamsi kızartma yedim şuan midem bulanıyor ve hafiften başım dönüyor zehirlendim mi?
hastaneye git ilaç miden temizlencek durumdaysa veya ilaç alman gerkiyorsa ve almazsan geööezi çok uzun ve eziyetli oluyor birde okul var.Deneyimlere dayanarak soyluyorum 😎

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Vakit kaybetmeden acile git derim. Birkaç ay önce bende de zehirlenme durumu olmuştu Allah kimseye göstermesin çok zor bir durum. Ağrıyla kalsa iyi içinde ne var ne yok atıyor mide zehirlenmene bağlı olarak. Umarım o kadar kötü değildir. Hafifse serumla geçer en kötü ihtimali de midenin yıkanması.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
Efecan
Dershanede sabah saat 7 den beri çantamda duran hafif kokan sütü içtim. Eve gelince de üstüne hamsi kızartma yedim şuan midem bulanıyor ve hafiften başım dönüyor zehirlendim mi?
Yani bi karadenizli olarak sanırım (sadece hamsi adına konusuyorum) hamsiden kısa süre önce hamsiyle beraber hamsiden sonra süt ürünleri tüketmek zehirlenmeye kadar götürüyor bizzat kendim hamsi yerken ayran içtiğim için tecrübe ettim bunun ileri safhalarında eğer kusamıyorsan zorlayıp kusman gerek yapamam diyorsan falan zart zurt mide yıkamaya kadar gidebilir hastahaneye gidin en azından serum yersiniz

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Balıkla süt ürününü yakın vakitlerde veya aynı anda tüketmek zaten zehirlendirmiyor mu?

O yüzden süt ürünü ile balık aynı günde tüketilmemeli diyorlar.

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna
Geçmiş olsun

Techno08

80+ Gold
Balıkla süt ürününü yakın vakitlerde veya aynı anda tüketmek zaten zehirlendirmiyor mu?

O yüzden süt ürünü ile balık aynı günde tüketilmemeli diyorlar.

eğer balık ya sa süt taze değilse doğru. Ama ikisi de tazeyse pek bir şey olmuyor deneyimlerime göre

ya da benim mideyle alakalıdır bilmiyorum

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
eğer balık ya sa süt taze değilse doğru. Ama ikisi de tazeyse pek bir şey olmuyor deneyimlerime göre

ya da benim mideyle alakalıdır bilmiyorum
Sen robot değil miydin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Alihan uysal
Yoğurta limon sık 15 DK ya temizler mideni Sonra Sabaha kadar Bağırsak boşaltım yapar

64Bit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Umut-Gün
hamsi bayat ise seni zehirler taze ise sorun olmaz bunu da kendin tutmadıysan bilmen zor, o yüzden hastahaneye git dostum hafif kokan süt de bayatsa muhtemelen zehirler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,602
Üyeler
143,729
Son üye
TheEvoSa
Top Bottom