Neler Yeni

Twitch Twicht kara para.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Alıntıyı görüntüle
Arkadaşım sinirlendim ya.
Hepsi de yok kontrol etmem yok bilmem diyor.
Arkadaşım biliceksin.
Ne giriyor ne çıkıyor biliceksiz.
Böyle para kazanıcaksanız kazanmayın.
Para takibi oldukça önemlidir.
SDorumsuzluk bu kimsenin suçu değil Legoo beyefendi bir zamhmet kontrol edicek paşa paşa.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Arkadaşım sinirlendim ya.
Hepsi de yok kontrol etmem yok bilmem diyor.
Arkadaşım biliceksin.
Ne giriyor ne çıkıyor biliceksiz.
Böyle para kazanıcaksanız kazanmayın.
Para takibi oldukça önemlidir.
SDorumsuzluk bu kimsenin suçu değil Legoo beyefendi bir zamhmet kontrol edicek paşa paşa.
Kontrol etmediklerine inanıyor musun cidden? Her akşam hesaplarındaki paraları öpüp koklayarak yattıklarına eminim. Her kuruşun bilincindeler, safa yatıyorlar.

saleRan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
ben şahsen inandım ve onun adına üzüldüm. Çünkü yabancı yerlerde 5 tane video izleyerek 300 bit kazanbiliyoruz twitchin kendi sitesinde, adam da onunla ilgili sanmıştır. ama bu vidodakiler legal olmadığını bile bile yapmışlar bence: bkz bkz.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kontrol etmediklerine inanıyor musun cidden? Her akşam hesaplarındaki paraları öpüp koklayarak yattıklarına eminim. Her kuruşun bilincindeler, safa yatıyorlar.
Ne bekliyoruz ki?
Cebimdeki son para ab adımı oku ab diyen ayakkabı numaramdan küçük İQ içeren insanlara bu açıklama fazla bile inanmaları için.

Samaeldrazi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
Alp
Steam
https://steamcommunity.com/id/alpdrazi/
Discord
Alp "drazi"#5123
Kartı çalanlar hemde kendine suç ortağı bulmuş oluyo ama şunu anlamadım para kazanması açık olan youtube kanalı satın alıp katıla abone olabilir veya kendine gönderebilir. NFT alabilir kendine dükkan açar dükkandan ürün alabilir.Steam ürünü alabilir.

Lan ben baya illegalmişim ya

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
ben şahsen inandım ve onun adına üzüldüm. Çünkü yabancı yerlerde 5 tane video izleyerek 300 bit kazanbiliyoruz twitchin kendi sitesinde adam da onunla ilgili sanmıştır. ama bu vidodakiler legal olmadığını bile bile yapmışlar bence: bkz bkz.
Koskoca yayıncı bunu bilmeyecek.
İnandım(!)

Muci46

80+ Bronze
Açıklaması bana inandırıcı gelmedi insan böyle bir şey yaparken legal diye araştırır diye düşünüyorum öneren arkadaşı olsada bakar bence.
Ya işte ne desin kardeşim parayı çatır çatır yedik haberimiz vardı diyemez ki böyle profil karartmaya benzemez yargı yolları bi açılsın göreceğiz o zaman.
1635705754950.png

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Denk geldiğim bir videosunda inşaatlarda çalıştığını, bu günlere çok zor geldiğini vs anlatıyordu, göründüğü gibi olmamasına üzüldüm :(

yesososo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Yusuf Yusuf
2000 dolar para değil diyor :D

mercedes nasıl i20 + para olabilir aga nasıl bi takas bu :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri