Neler Yeni

Sizce NASA Ay'a Gitti Mi?

NASA Ay'a Gitti Mi?

• Evet tabii ki Gitti

Oylar: 105 73.4%
  • Hayır Fotoşok

Oylar: 38 26.6%

• Oy kullanan toplam üye
    143

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Heath Ledger
Uzaya aslında hiç gidilmedi. Herkesi bir yalan dünya üzerinde kurgulayıp modelliyorlar. Planları Türkiyenin İstanbul ilinde başkent olarak kullanıp yeni dünya düzenini kurmak. Bu düzende din yok farklı diller yok ırklar yok. Tek dünya tek devlet tek din.
Konuların Türkiye veya İstanbulla ne ilgisi var hocam? Açıklayabilir misiniz? Ya da kaynak video veya makale tarzı yazı yollarsanız araştırmak isterim

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Bence gidilmiştir o zamandaki teknoloji ile photoshoplanmış olsa bugünün teknolojisi ile anlaşılırdı

Uzaya aslında hiç gidilmedi. Herkesi bir yalan dünya üzerinde kurgulayıp modelliyorlar. Planları Türkiyenin İstanbul ilinde başkent olarak kullanıp yeni dünya düzenini kurmak. Bu düzende din yok farklı diller yok ırklar yok. Tek dünya tek devlet tek din.
Tamam sence uzaya gidilmedi de geriye kalanların konuyla ne ilgisi var ya

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,200
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Düz dünya ilgili: https://www.karahankitabevi.com/ast...-duez-oldugunu-biliyor-muydunuz-9786058463813
Dünya düzeni: https://www.google.com/search?clien...EDHZODCR4Q-BZ6BAgREAU&biw=450&bih=773&dpr=2.4
İlk linkin güvenli olup olmadığını bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence gidilmiştir o zamandaki teknoloji ile photoshoplanmış olsa bugünün teknolojisi ile anlaşılırdı

Tamam sence uzaya gidilmedi de bunun konuyla ne ilgisi var ya
zaten anlaşıldı. Ama bazı gözler görmez

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Heath Ledger
Hocam anlaşılan dünyanın düz olduğunu savunuyorsun. Doğukan Özkan'ı da bilirim. Dünyanın düz olabileceğini de düşünürüm.( düzdür veya geoidtir diyemiyorum, çünkü gözümle ikisini de görmedim.) Mesele şu ki eğer dünya düz ise ne olması gerek ki tüm dünya bunu anlayabilsin? Ne olması gerek ki NASA ve dünya yöneten kişiler! Dünyanın düz olduğunu kabul etsin? Düşüncelerini merak ediyorum

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,200
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Hocam anlaşılan dünyanın düz olduğunu savunuyorsun. Doğukan Özkan'ı da bilirim. Dünyanın düz olabileceğini de düşünürüm.( düzdür veya geoidtir diyemiyorum, çünkü gözümle ikisini de görmedim.) Mesele şu ki eğer dünya düz ise ne olması gerek ki tüm dünya bunu anlayabilsin? Ne olması gerek ki NASA ve dünya yöneten kişiler! Dünyanın düz olduğunu kabul etsin? Düşüncelerini merak ediyorum
Hocam benim psikolojim bozuk açıkça söyleyeyim. Şuanda tek kıvamım birisi bana sataşsın onu çok beter döveyim çok kan çıkarayım istiyorum. Bunaldım her şeyden. Ama sana açıklama gereği duyuyorum çünkü sen dinliyorsun diğerleri gibi dalga geçmiyorsun. Dünyanın en çok para kazanan firması nasa kazanma sebeni tişört vs. Hani diyorlar ya çok pahalı araçları var 60 70 milyon milyar dolar falan hepsi alüminyum folyo. Kendi yaptıkları eğitim videoları var suyun içine girip suları siliyorlar montaj ile tamir eğitimi yapıyorlar. Astronotlar uzaya çıkma hayali ile gidiyorlar ama üzülerek devam ediyorlar bazıları parayı sevdiği için gülüyor tabii. Nasanın merkezine girerken bile tabelada yazıyor. Araştırmalara dünyanın dönüşü karıştırmayınız diye. Eğer sorarsan düz olursa nolacak küre olursa nolacak diye. En azından ateizm çökecektir. İnsanları yobazlığa iten kötü düşünceleri yapmak yerine Allah'tan veya deist olup bir yaratıcıdan korkacaktır. Ama küre dünyada sallamasyon olarak dönüyor ay her zaman aynı yerde görüyoruz 0 hareket sadece ileri geri yapıp 8 çiziyor. Küre olduğunu dünyaya kanıtladıkları için adamlar dünyanın en güçlü ülkesi kabul ediliyorlar. Daha hayalet uçağı tespit edebilen hava savunma sistemi yok ama uzaya çıktığını iddia ediyorlar.yerim böyle yalanı :)

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Hocam benim psikolojim bozuk açıkça söyleyeyim. Şuanda tek kıvamım birisi bana sataşsın onu çok beter döveyim çok kan çıkarayım istiyorum. Bunaldım her şeyden. Ama sana açıklama gereği duyuyorum çünkü sen dinliyorsun diğerleri gibi dalga geçmiyorsun. Dünyanın en çok para kazanan firması nasa kazanma sebeni tişört vs. Hani diyorlar ya çok pahalı araçları var 60 70 milyon milyar dolar falan hepsi alüminyum folyo. Kendi yaptıkları eğitim videoları var suyun içine girip suları siliyorlar montaj ile tamir eğitimi yapıyorlar. Astronotlar uzaya çıkma hayali ile gidiyorlar ama üzülerek devam ediyorlar bazıları parayı sevdiği için gülüyor tabii. Nasanın merkezine girerken bile tabelada yazıyor. Araştırmalara dünyanın dönüşü karıştırmayınız diye. Eğer sorarsan düz olursa nolacak küre olursa nolacak diye. En azından ateizm çökecektir. İnsanları yobazlığa iten kötü düşünceleri yapmak yerine Allah'tan veya deist olup bir yaratıcıdan korkacaktır. Ama küre dünyada sallamasyon olarak dönüyor ay her zaman aynı yerde görüyoruz 0 hareket sadece ileri geri yapıp 8 çiziyor. Küre olduğunu dünyaya kanıtladıkları için adamlar dünyanın en güçlü ülkesi kabul ediliyorlar. Daha hayalet uçağı tespit edebilen hava savunma sistemi yok ama uzaya çıktığını iddia ediyorlar.yerim böyle yalanı :)
Knk iyi misin?

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Heath Ledger
Hocam açıklama için teşekkürler. Acaba dünyanın düz olduğu fikri ile hangi yılda tanıştınız? Hatırlıyor musunuz? Ayrıca NASA devletin bir kurumu olduğu için ve çok dikkat çektiği için SpaceX'e bu kadar yardım yapıldı ve SpaceX'i daha ön plana çıkardılar diye düşünüyorum. Önümüzdeki yıllarda Ay ve Mars görevleri için yapılacakları yakından takip edip nasıl bir şey yapacaklarını merak ediyorum. 1970 li yıllarda ay ile dünya arasında sesli iletişim kuranlar 2020-2030 lu yıllarda bunu nasıl gerçekleştirecek? Son olarak Antarktika hakkındaki düşüncelerini alabilir miyim hocam?

Bura.K

80+ Silver
NASA sizce Ay'a gitti mi? Eğer gittiyse 1972 yılından beri neden bir daha gidilmedi?
Aya gitmek şu an yatırım, para kazandırıyor mu? O zamanlar merak ediliyordu ve daha keşfedilmemiş idi ve uzay çalışmaları başlatıldı. Bu çalışmalar aya yönelikti. Günümüzde ayı keşfetmek tek uydumuza bakıyor. Uzay görevlerini ay için kullanmak gereksiz çaba, masraf ve zaman kaybıdır. Diğer gezegenlere gitmek varken neden ay? Hem Mars gibi gezegenler; Bilim İnsanlarına yaşam ve yasanabilirlik konusunda çok daha fazla umut veriyor.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,232
İsim
Berk Atmaca
İnsanları kontrol etmek için güce ihtiyaçları var güç kazanmak için teknolojiye ihtiyaçları var. Ama teknolojileri olmadığı için yalana başvurdular. 1969 yılında gidilen ay'a daha gidilmedi diye açıklama yapan bir insan figürü haberlerde gösterilmek yerine elon musk yörüngeye türk uydusu fırlatıyor. Zaten Türkiyenin hiç bir dostu yok amaçları zaten belli hatta onların fırlattığını iddia ettikleri uyduların gözle görüldüğü ve hızlıca ortadan yok olan uydulardır kendileri. Yaptıkları zaten yasal olarak suç. Bir ülkenin sınırları içerisinde yükseklik sınırları var eğet sen onu drone ile geçersen cezanı alırsın. Daha çok bahsederimde uyarı yersem ban yiyeceğim 1 hakkım var :)
Siz düz dünyayı savunan kişi misiniz?

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Heath Ledger

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Heath Ledger
Merak ettim? Soramaz mıyım? Hayırdır soru sormakta mı yasak?
Hayır adam psikolojim bozuk diyor. Senin soruyu sorma tarzından adamın üstüne gideceğini düşündüğüm için yazdım

Kontfire

80+ Silver
Hocam dediklerinize katılmıyorum fakat dalga geçmek benim haddime değil, düşüncenize saygı duyarım. Her insan farklı düşünebilir.

Top Bottom