Neler Yeni

Forumda Sevmediğiniz üyeler hangileri

w.mert

80+

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,015
İsim
Taha Efe
Sadece bir kisi var isim vermek istemiyorum zaten İnaktif.

Onun Dısında Vatan Haini ve İslam Düsmanlarını sevmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
adas dadas
herkes
Mesaj otomatik birleştirildi:

şaka şaka

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
@Kaan Lothbrok @falcoN1 ikiside bilgisi olmadığı şeyler hakkında yorum yapıyor. Yanlışlarını söyleyincede kabul etmiyorlar.
Ulan niye bu kadar yandın bir türlü anlayamadım. Buraya etiketleyecek kadar aklından çıkaramadın mı beni? Evde duvarları falan yumrukladın sanırım sinirden. Yaşının küçük olduğunu az çok tahmin edebiliyorum şuan kesin olarak eminim. Belki de benle aynı yaşta evinden hiç çıkmayan asosyal bir çocuksundur. :D

@Kaan Lothbrok @falcoN1 ikiside bilgisi olmadığı şeyler hakkında yorum yapıyor. Yanlışlarını söyleyincede kabul etmiyorlar.
Hayatın da hiç önemli biri falan yok mu çocuğum senin? Sevgilin, arkadaşın falan? Buraya yazıcak kadar neden aklında tutuyorsun beni? :D

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,024
İsim
araba
Ulan niye bu kadar yandın bir türlü anlayamadım. Buraya etiketleyecek kadar aklından çıkaramadın mı beni? Evde duvarları falan yumrukladın sanırım sinirden. Yaşının küçük olduğunu az çok tahmin edebiliyorum şuan kesin olarak eminim. Belki de benle aynı yaşta evinden hiç çıkmayan asosyal bir çocuksundur. :D

Hayatın da hiç önemli biri falan yok mu çocuğum senin? Sevgilin, arkadaşın falan? Buraya yazıcak kadar neden aklında tutuyorsun beni? :D
Aklımda falan tutmadım seni reaksiyonlardan haha spamlayanlara baktım en çok sen olduğun için direk buldum.

Bana asosyal diyene bak arkadaşsızlıktan burda arkadaş arama konusu açmışsın. Fazla içerlemişsin asosyalliği kendine.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
harley öyle zaten kibirli birisi engelledim ve gençleştim o derece.
Ben seni forumda ilk defa görüyorum mesela.
Demek ki büyük adamlar konuşulur, küçük adamlar konuşur. Hadi eyv.

Son düzenleme:

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Aklımda falan tutmadım seni reaksiyonlardan haha spamlayanlara baktım en çok sen olduğun için direk buldum.

Bana asosyal diyene bak arkadaşsızlıktan burda arkadaş arama konusu açmışsın. Fazla içerlemişsin asosyalliği kendine.
Açtığım konu da amacım arkadaşım olmadığı için değil yalnız. Bunu kavrayabilecek kadar da olgunlaşmışsındır diye düşünmüştüm aslında. :D Çevremdeki arkadaşlarım genelde oyun oynamıyor. Bende beraber oynamak amaçlı burada konu açtım. Olay seninki gibi asosyal olmamla alakası yok yani. :D

Top Bottom