Neler Yeni

Forumda Sevmediğiniz üyeler hangileri

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Ne dersem diyeyim kendi fikirlerini savunan herkes. Buna örnek olarak yanlışa doğru diyen gibileri diyebiliriz.

Liara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Yav hadi işine bak boş adamlardan birisin ya sen kimsin köylüye laf atıyosun
Fikrimi belirtiyorum ki kendimce haklıyım o konuda. Benim gözümde köylüler geri kafalı, hijyenden bi' haber insanlardır. Herkesin fikri kendisine, köylülerden hoşlanmıyorum, hoşlanmak zorunda da değilim.

Katılmıyorsan fikrine katılmıyorum diyebilirsin. Beni bomboş konuya etiketleyip, "boş konuşuyor, boş adam" diyemezsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Fikrimi belirtiyorum ki kendimce haklıyım o konuda. Benim gözümde köylüler geri kafalı, hijyenden bi' haber insanlardır. Herkesin fikri kendisine, köylülerden hoşlanmıyorum, hoşlanmak zorunda da değilim.

Katılmıyorsan fikrine katılmıyorum diyebilirsin. Beni bomboş konuya etiketleyip, "boş konuşuyor, boş adam" diyemezsin.
Unutma KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİDİR.

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
En sevmediğiniz tavırları hoşunuza gitmediği üyeler kimler
@Harley Quinn❖ adlı reisi önceden açtıgım konunun birinde gereksiz atar yaptığı için sevmezdim ama sonra bir konu da gereksiz muhabbetlere gerek yok tarzı bir yorumunu gördüm yani yorum tam öyle değildi de yorumunda gereksiz yere kavga etmeye gerek yok tarzı bişiler anlatmaya çalışıyordu neyse ondan sonra ona bi içim ısınmadı değil ama sanırsam başkaları da ondan pek hoşlanmıyor o.O2o.O2 ama olsun be harley hocam ben kalbimi açtım sana (=o.O2o.O2o.O2o.O2

TamerKs

80+ Silver
kimseye karşı nefretim yok, olan varsa fikir ayrılığından oluyordur. Herkes bir gün fikrini değiştirebilir dolayısıyla ben kin tutmayı doğru bulmuyorum.

Zaten birini etkitleyip şunu şundan dolayı sevmiyorum demek hoş olmaz

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,182
Üyeler
145,122
Son üye
kayraegecan
Top Bottom