Neler Yeni

Minecraft PvP Nasıl Geliştilir

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz
Arkadaşlar Elim 18/19 Cm
Genişliği 8/9 büyük elim Var önerdiğiniz mouse varmı jitter click için

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Aga Benim Mouse Steelseries Rival 5 Jitter click Yapmak istiyorum dün Elimi koltuğa vurdum çok pis acdı elimini ağrısı geçince Jitter Click Başlacağım Jitter Click 12 cps yapıyorun
Tamam 12 cps iyi bir değer. Sürekli dene en sonunda başarırsın.

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz
Tamam 12 cps iyi bir değer. Sürekli dene en sonunda başarırsın.
Bide jitter click için click method kendime göre bulabilirmiyim bazı arkadaş değişik yapıyor kendime özel jitter click method bulabilirmiyim acaba

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bide jitter click için click method kendime göre bulabilirmiyim bazı arkadaş değişik yapıyor kendime özel jitter click method bulabilirmiyim acaba
Tabii ki nasıl rahat ediyorsan o şekilde yapıcaksın ama genelde şekiller aynıdır yani. Ben parmağımı biraz daha sola kaydırırım mesela ayriyeten baş parmağımı işaret parmağımla birleştiririm öyle rahat ediyorum yani aimim bozuluyor öyle yapmazsam.

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
olta olmayan oyunları oyna bakalım görelim saygılar, iyi forumlar
Dostum ona lafım yok zaten olta yoksa cps devreye girer zaten, 2012'den beri pvp'nin içindeyim bana mı öğretiyorsun?

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
Dostum ona lafım yok zaten olta yoksa cps devreye girer zaten, 2012'den beri pvp'nin içindeyim bana mı öğretiyorsun?
aynen kardeşim benim 2012de pvpciydin mc 1.3 sürüm LDAŞİSDLASKLŞDLŞİASKLŞSAD büyük yıllarım olmasada senden daha fazla deneyime sahibim cps in yoksa anca olta kovalarsın ek olarak 6cps yapanda kendine pvpciyim demesin saygılar iyi forumlar

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz
Tabii ki nasıl rahat ediyorsan o şekilde yapıcaksın ama genelde şekiller aynıdır yani. Ben parmağımı biraz daha sola kaydırırım mesela ayriyeten baş parmağımı işaret parmağımla birleştiririm öyle rahat ediyorum yani aimim bozuluyor öyle yapmazsam.
Bide video izleyerek oynayanlar pvp bence video izleyerek gelişinmez bence çünkü hiç kimse anne karında pvpci olarak dünya gelmedı doğrumu bu oyunu oynadıkça pvp gelişir birsi ordan çıkıp diyor video izle öyle gelişirsin Arena PvP Survival Games Skywars UHCMeetup UHC Run oynarakta gelişilir mi Olta Bi bilsem

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
aynen kardeşim benim 2012de pvpciydin mc 1.3 sürüm LDAŞİSDLASKLŞDLŞİASKLŞSAD büyük yıllarım olmasada senden daha fazla deneyime sahibim cps in yoksa anca olta kovalarsın ek olarak 6cps yapanda kendine pvpciyim demesin saygılar iyi forumlar
Benlik sorun yok dostum ben her türlü click tekniklerine hakimim, ayriyeten olta kullanmayı bilmeyen kendime pvp'ciyim demesin. Pvp'ci olmak yüksek cps yapmak değildir, makroyla 100 cps'te yaparsın ama ben sana 5 cps ile ten atabilirim;)

Maykıl

80+ Silver
aga uyuz oldum aga çıçıçıçıçıçıçıçıçı
diyerek dal
(!)

sadece olta yay kullanarak bile 6 cps le gayet kolay adam öldürebiliyorum
olta yay kullanmayı öğren
aimi iyi alabildiğin bir click mehodu bul ve bu 2 sini birleştir

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Buğra Siyah
yorumlar ne kadar da ciddi, vay anasını be hala pvp atan kaldı mı? Eski mcsg'den badliondan kimler kaldı beee :cry:

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,524